Strona

Pierwsze wrażenia FM 2013 - dyskusja

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 15:47    #181
chiczol chyba wspominał, że prawdopodobnie łatka pojawi się w przyszłym tygodniu, więc... fingers crossed. :D

 ibra90 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 16:56    #182
Nie wiem czy wyszły jakieś patche czy coś, ale powoli kończę pierwszy sezon nowego FM i muszę powiedzieć że albo wyszły jakieś poprawki bo nie zauważam już idiotycznie traconych bramek jak na początku ( jeszcze jakiś tydzień nawet nie cały temu ) i ogólnie gra stała się grywalna. Zero błędów, pomyłek - gra się w nią teraz super. Czy u Was jest podobnie ? Możliwe że steam zaaktualizował grę ? bo innego wyjścia nie widzę :)

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 17:05    #183
Jak dotąd łatki w pełnej wersji FM mieliśmy dwie.
13.1.1 w dniu premiery.
13.1.2 kilka dni później.

Łatki poprawiającej silnik meczowy jeszcze nie było.

 ibra90 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 17:13    #184
To dlaczego u mnie w grze już nie zdarzają się naprawdę żadne błędy podczas meczu ( a szczególnie te co były że np. piłkę odbija bramkarz do rogu, dopada przeciwnik i strzela bramkę ). Zniechęciło mnie to i odstawiłem grę na 1 - 2 dni. Wczoraj do niej wróciłem i ... grałem całe godziny już w nią ( 15 godzin ) i żadnych błędów. Gra się świetnie - dodam że jest to najlepszy FM od dawna ( a gram od CM 03/04 ). Pozdrawiam.

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 17:26    #185
[quote="ibra90"]To dlaczego u mnie w grze już nie zdarzają się naprawdę żadne błędy podczas meczu ( a szczególnie te co były że np. piłkę odbija bramkarz do rogu, dopada przeciwnik i strzela bramkę ). Zniechęciło mnie to i odstawiłem grę na 1 - 2 dni. Wczoraj do niej wróciłem i ... grałem całe godziny już w nią ( 15 godzin ) i żadnych błędów. Gra się świetnie - dodam że jest to najlepszy FM od dawna ( a gram od CM 03/04 ). Pozdrawiam.[/quote]

Też mam podobne wrażenie. Na początku było ciężko, gra w odbiorze piłki i presing leżały całkowicie. Ale po rozegraniu sezonu HSV jest dużo lepiej. Może w tym FM-ie zespół potrzebuje więcej czasu żeby ogarnąć taktykę.

 ibra90 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 18:36    #186
No właśnie. Na początku to wyłączałem gre po dwóch meczach bo się nie dało grać i wolałem się nie denerwować. A tu od wczoraj proszę :) można grać i grać. A jak wypuszczą jeszcze jakieś 'ulepszenia' to już w ogóle bajka.

 dzikidingo Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.05.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 19:36    #187
A ja odstawiam grę do czasu wydania patcha. Na tę chwilę jest to najgorszy manager w jakiego grałem (a gram w każdego począwszy od cm 01/02). W KAŻDYM MECZU mam po 17-20 spalonych, 1-2 bramki nie uznane, napastnicy w sytuacji sam na sam wycofują do tyłu zamiast strzelać, tracę mega dużo głupich bramek takich jak: wyrzut autu w stronę bramkarza z POŁOWY i bramkarz (Reina) nie przejmuje piłki albo dwóch środkowych obrońców (w tym wypadku Agger i Skrtel) podają sobie piłkę po linii pola karnego 15-20 razy i ją tracą... Narazie wielkie rozczarowanie...

 Kowal. Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 19:51    #188
[quote="dzikidingo"]A ja odstawiam grę do czasu wydania patcha. Na tę chwilę jest to najgorszy manager w jakiego grałem (a gram w każdego począwszy od cm 01/02). W KAŻDYM MECZU mam po 17-20 spalonych, 1-2 bramki nie uznane, napastnicy w sytuacji sam na sam wycofują do tyłu zamiast strzelać, tracę mega dużo głupich bramek takich jak: wyrzut autu w stronę bramkarza z POŁOWY i bramkarz (Reina) nie przejmuje piłki albo dwóch środkowych obrońców (w tym wypadku Agger i Skrtel) podają sobie piłkę po linii pola karnego 15-20 razy i ją tracą... Narazie wielkie rozczarowanie...[/quote]

Dokładnie to samo... Dodam jeszcze że bramkarz ma rzut wolny na ok. 16m i podaje piłkę prosto pod nogi rywala wystawiając go tym samym na pustą bramkę, zdarza się to nie pierwszy raz. Po prostu ten FM jest nie grywalny... Trzeba czekać na patcha.

 realma179 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2011
Skąd: Dąbkowice Dolne
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 19:59    #189
Wiem już jak to jest z tym Falcao. Mianowicie w FM 13 do Realu może przejść każdy zawodnik Atletico. Mianowicie w FM 13 podzielono jak by największych rywali na trzy grupy : dużych, większych i największych. W przypadku Realu tymi pierwszymi są np. Bilbao, Bayern, Osasuna czy Valencia. Drugim jest właśnie Atletico, a największym rywalem jest Barcelona. Od tych dwóch pierwszych kategorii rywali da się normalnie bezpośrednio kupować zawodników, lecz od największego rywala, którym w tym przypadku jest Barca nie da się. Arda Turan czy Rami po dogadaniu się z Atletico od razu przychylnie reagują na możliwość gry w Realu, co było niemożliwe w FM 12. Jednak moje pytanie brzmi następująco, powiedziałeś że, jest coś takiego jak skala niechęci do klubu. Więc co mogę zrobić by np. taki Messi chciał w ogóle rozmawiać o transferze do Realu ? Czy chwalenie jego gry i przyjazne stosunki z jego managerem pomogą mi w tym, czy nie będą miały znaczenia ? Jeśli odszedł by od gdzieś do Anglii ( bo z Barcy siłą rzeczy go nie wyrwę ) to wówczas mógł bym go ściągnąć spowrotem do Hiszpanii ?. Podlizywał bym się mu i jego managerowi. Czy wówczas jego jak to wcześniej nazwałeś ( skali nienawiści do klubu ) zmalał by na tyle, że mógłbym mu zaoferować kontrakt ? Bo mi się jednak zdaję, że to wszystko jednak przez tą ,, nasi kibice odnoszą się do tego zawodnika z pogardą " :)

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 20:11    #190
[quote="realma179"]Wiem już jak to jest z tym Falcao. Mianowicie w FM 13 do Realu może przejść każdy zawodnik Atletico. Mianowicie w FM 13 podzielono jak by największych rywali na trzy grupy : dużych, większych i największych. W przypadku Realu tymi pierwszymi są np. Bilbao, Bayern, Osasuna czy Valencia. Drugim jest właśnie Atletico, a największym rywalem jest Barcelona. Od tych dwóch pierwszych kategorii rywali da się normalnie bezpośrednio kupować zawodników, lecz od największego rywala, którym w tym przypadku jest Barca nie da się. Arda Turan czy Rami po dogadaniu się z Atletico od razu przychylnie reagują na możliwość gry w Realu, co było niemożliwe w FM 12. Jednak moje pytanie brzmi następująco, powiedziałeś że, jest coś takiego jak skala niechęci do klubu. Więc co mogę zrobić by np. taki Messi chciał w ogóle rozmawiać o transferze do Realu ? Czy chwalenie jego gry i przyjazne stosunki z jego managerem pomogą mi w tym, czy nie będą miały znaczenia ? Jeśli odszedł by od gdzieś do Anglii ( bo z Barcy siłą rzeczy go nie wyrwę ) to wówczas mógł bym go ściągnąć spowrotem do Hiszpanii ?. Podlizywał bym się mu i jego managerowi. Czy wówczas jego jak to wcześniej nazwałeś ( skali nienawiści do klubu ) zmalał by na tyle, że mógłbym mu zaoferować kontrakt ? Bo mi się jednak zdaję, że to wszystko jednak przez tą ,, nasi kibice odnoszą się do tego zawodnika z pogardą " :)[/quote]

Hehe ale czemu chcesz mieć Messiego w Realu? To jest zupełnie irracjonalne. FM jest grą która ma być jak największym odwzorowaniem reczywistości, czy wyobrażasz sobie Messiego w Madrycie w realnym świecie?:) Póki siedzi w Barcelonie to go nie wyciągniesz. Jeśli odszedłby do innego klubu (co jest mało prawdopodobne) też będzie cięzko go kupić bo on ma chyba dużą wartość nie chęci do Realu. Niewiem czy chwalenie go przyniosłoby jakieś skutki, raczej spływałyby po Nim jak po kaczce. Niechęć kibiców nie ma tu żadnego znaczenia. To kibice go nie lubią, co skutkowałoby tym że byliby oburzeni gdybyś spowadził do klubu nielubianego przez nich piłkarza.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.