Strona

Liga Mistrzów

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 09:21    #161
Brawo Śląsk!!!!! Trafili na najłatwiejszego rywala jakiego mogli i przynieśli nam wstyd jakiego jeszcze nie pamiętam!

 Rumcais Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 10:30    #162
A miałem iść postawić u buka na Helsingborgs... :D Nie miałem siły tego meczu oglądać, bo wiedziałem, jak to się skończy.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 10:41    #163
Do wszystkich ludzi, ktorzy nastawiali sie na jakikolwiek wynik promujacy Slask - puknijcie sie w glowke. Jak nie po karnych to nie najmniejszych szans na awans dalej. Powtarzam to jak mantre, ale to niestety prawda - Slask to najgorszy mistrz Polski od czasow kupowanych tytulow za czasow PRL. W Europie nie pokaze nic poza zenada i poziomem z Luksemburga/San Marino. Pozostaje miec nadzieje, ze inne kluby powalcza choc o ta 4 runde w LE, bo jesli tam sie nie uda, to juz nie wiem gdzie mialoby sie dac ugrac cos polskim zespolem. Na Wyspach Owczych ? W Kambodzy ? Beninie ? A klubu w Europie wskazujacego jako miejsce zalozenia polskie miasto, jeszcze dlugo nie bedzie. Przyczyny znamy wszyscy, wapna sie niestety tak latwo nie ruszy ;/

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 12:36    #164
Obeszło się bez niespodzianek. Szkoda mi jedynie Partizana Belgrad, który odpadł z kolejnym pseudo-cypryjskim zespołem.
meglio fascista che frocio

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 15:01    #165
Jak Wam się podoba tegoroczna CL?
Jak na razie najlepszy futbol gra chyba Dortmund i Malaga. Przyjemnie się ogląda ich mecze.
Po raz kolejny lanie dostaje Dinamo Zagrzeb.
Wczoraj piękna bramka Mexesa.
Co sądzicie o zachowaniu Luiza Adriano?
Na pewno na fakt zasługuje, że odpadło naszpikowane gwiazdami City, a o awans musi walczyć obrońca tytułu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.11.2012 o godz. 15:47

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 orginal98 Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2011
Skąd: Halinów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 15:40    #166
Chelsea zawiodła moje oczekiwania, myślałem że Juve i Chelse bez wiekszych problemów awansują dalej ale Szachatr napsół im troche krwi, szczególnie londynczykom. Według mnie najładniejsza piłke gra BVB i własnie Szachtar.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 16:00    #167
Wszystko pięknie ładnie... a byłoby jeszcze piękniej, gdyby zamiast dostarczycieli punktów typu BATE Borysów, czy Dinamo Zagrzeb, którzy dostali się do LM tylnymi drzwiami(kretyńska reforma Platiniego), grały tam drużyny zdolne nawiązać walkę... ale o tym mówiłem już wiele razy;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 17:32    #168
[quote="tts0"]Wszystko pięknie ładnie... a byłoby jeszcze piękniej, gdyby zamiast dostarczycieli punktów typu BATE Borysów, czy Dinamo Zagrzeb, którzy dostali się do LM tylnymi drzwiami(kretyńska reforma Platiniego), grały tam drużyny zdolne nawiązać walkę... ale o tym mówiłem już wiele razy;)[/quote]

Wypchane kasą po brzegi City też jak widziałeś nawiązało równorzędną walkę ze wszystkimi.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 18:02    #169
[quote="tts0"]Wszystko pięknie ładnie... a byłoby jeszcze piękniej, gdyby zamiast dostarczycieli punktów typu BATE Borysów[/quote]

Akurat BATE ograło bardzo mocny Bayern, więc czy ja wiem czy to tacy dostarczyciele punktów...
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 18:44    #170
Moim zdaniem ta reforma nie była przypadkowa. Bo gdy nie zmiana zasad w europejskich pucharach, to takie kluby jak Bate czy Dinamo nigdy by nie były wstanie działać na takim poziomie jak obecnie. Wiele klubów z zachodu europy szuka transferów na wschodzie, gdy za piłkarzy takich jak Lewandowski, wcale wiele wyłożyć nie trzeba a zarobek może być kilkukrotny. Po drugie wiele osób o tym mówiło - gdyby każdy mecz to był szlagier, to po kilku latach nikogo by takie mecze nie interesował, a samo wartość Ligi Mistrzów by spadła. Oczywiście spadły by także korzyści finansowe, więc i tym bogatym by się to nie podobało. Proste.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.