Kariera Liverpool

 digelek Wróg ludu

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Skąd: Kośćierzyna
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.11.2012, 15:13    #1
Cześć wszystkim od niedawna no może nie tak dawno zaczelem gra w fm12 gral bd duzo w roznych gier menadzerskich typu: pes 12,fifa12
ale zle sie gralo wiec poszukalem cos lepszego i natrafilem na fm12 sciagnelem dodatki itp i zaczolem grac Liverpoolem

Pierwsze co chcialem zrobic to miec najmlodszy zespol w BPL na dzisiaj wynosi ona 23.56 sr wieku (Najniższa)
I poprawic skutecznosc...

1 Sezon : Musiałem kupić lewo skrzydłowego Downing grał bardzo slabo malo bramek po prostu był slaby wiec odrazu co zrobilem to kupilem jamesa rodrigeza z porto dobrze sobie radzil mial duzo asysty po paru meczach wygryzl downinga , Oczywiscie dawalem Downingowi szanse ale gral jak zawodnik z 2 wiec na koniec sezonu go sprzedalem to tyle o transferach.

Taktyka : Taktyka obralem dobra dlugie posiadanie pilki, gra bd szerko ok 65% pos pilki w kazdym meczu taktyka 4-2-3-1 . 2 skrzydlowych lewy schodzil do srodka, prawy odpowiadal bd za wrzutke w pole karne . Obrona na poczatku dosc mocna tracilem bd malo bramek ale nie byla ona idealna . Najbardziej martwil mnie Suaraez ktory mial bd niska skuteczność

Wyniki : BPL 2 miejsce za City, no jak pierwszy sezon dobrze mi poszło obrona sie bd dobrze w tym sezonie spisywala
i wygrałem potem Fa cup

2: Sezon Kupieni : oooj duzo sie dzialo Kupilem neymara za (30) mln mamoud sakho (15 mln) z psg i kupilem duzo mlodych zawodnikow takich jak : Calavano, diego contento, Marc Muniesa, Montoya .

Chcialem kupic klasowego napastnika ale kays juz nie bylo
Sprzedani : odszedl Carrager juz po prostu byl stary po pierwszej polowie juz pluca wypluwal nie dawaj nic druzynie (Odszedl za darmo)
Skrtel tak jak mowilem sakho za niego przyszedl nie zaiponowal mi w obronie poszedl za (15 mln do Dortmundu)
Odszedl (Nuri Sahin) chcialem go wykupic ale 25 mln ..... chcieli za niego
Odszedl Lucas Leiva (27 mln) powód ? : mówił ze chce odejść do lepszego zespołu wiec poszedł do Dortmund razem ze skrtelem

Wyniki : Obrona spisala sie na medal 16 bramek na 39 meczy stracone i 90 bramek strzelone glownie Skrzydlowi suarez z jego wykonczeniem
zostawial wiele do zyczenia. 1 Miejsce w BPL 94 pkt. Wygrana Liga mistrzow . Wygrany Puchar Angli

To byl moj naljlepszy sezon w liverpolu ale nie mialem klasowego napastnika z wykonczeniem akcji
Sakho bd szybko sie rozwinal juz wtedy mial skilla podobnego do aggera.
Dawalem szanse mlodym zawodnika najbardziej zaimponowal mi Shelvey i Joe alen
Najslabszy byl Joe Cole ktory tylko siedzial w klubie i za darmo zaden kul go nie chcial . Poprostu siedzial w klubie i dostawal 80 tys/tygodniowo nic nie pokazywal jeszcze slabszy od downinga do dzis zaden klub go niechce i siedzi na rezerwach i ciagnie kase.

Tranfery: Tak jak mowilem potrzebowalem klasowego napastnika kupilem Edinsona Cavaniego (50mln)
To byl jedyny transfer w tym okienku

Sprzedalem :Assaidi (9 mln )no wygryzł go neymar ze skladu chociaz byl uzyteczny ale chcialem zrobic miejsce dla mlodszych pilkarzy ze
szkółki

Neymar bd dobry transfer : 25 bramek 20 asyst bd szybki skrzydlowy podawal strzel poprostu niesamowity jeszcze mlody i sie caly czas rozwija

Shelvey - wedlug mnie bedzie zastepowal Gerrarda ktory juz kondyci tej nie ma wytrzymalosc ma bardzo niska .Shelvey czyt. 2 Gerrard ;D

James rodriquez swietny zawodnika duzo asysty ok 35 na lewym skrzydle jak i na Ofensywnej pomocy dawal sobie rade

Moj Liverpool : Jest jednym z najlepszych klubow na swiecie odbudowalem potęge z anfield i jestem z siebie dumny to co zrobilem chociaz to tylko gra ;] ale FM 12 bardzo mi sie podoba jak na gre menadzerska .

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2012 15:48    #2
Dałbym, że mocne, ale się nie da =)

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2012 15:56    #3
Gratulacje chłopie! Ja też niedawno zakończyłem przygodę z Liverpoolem w FM 12... niestety trochę mniej szczęsliwie;)

Tak wyglądał mój skład w ostatnim sezonie
http://www.cmrev(...)-fc.html

Dogadany był też już Salomon Rondon, który miał zastąpić emeryta Drogbę. W ciągu ostatniego sezonu wydałem ponad 100 mln funtów na transfery i zamiast zdobyć mistrzostwo, zostałem po praz pierwszy w swojej przygodzie z FMem zwolniony! Przyczyną były słabe wyniki na Wyspach, ale można się chyba było wstrzymać, bo grupę w LM wygrałem bez straty bramki, z kompletem punktów i średnią strzelonych bramek ponad 3; do tego w 1/8 trafiłem na FC Kopenhagę i z doświadczenia FMowego wiem, że wygrałbym w tym sezonie LM, ale niestety...

Btw. Liverpool to świetna drużyna na świetną karierę. Jeśli się dobrze zagospodaruje pieniądze przez pierwsze dwa sezony, to póxniej można szaleć i szaleć, bowiem The Reds są na szczycie listy jeśli chodzi o wpływy sponsorskie w Anglii.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2012 16:24    #4
Congratulations :) Transfery dobre , szczególnie obrona dobra w taktyce . Jedyne co mi nie odpowiada to sprzedaż Downinga ;p Jeden z moich ulubieńców . Co do rozwoju Sheleveja ( czy jak to się piszę ) to raczej taki idealny nie będzie , mam właśnie rok 2019 i gram 2 sezony Liverpoolem i jak narazie to ciągle siedzi na rezerwie , zastanawiałem się też nad sprzedaniem
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 digelek Wróg ludu

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Skąd: Kośćierzyna
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.11.2012 17:11    #5
A jeśli chodzi o o dobrego obrońce to poleca mamoud Sakho barcelona dawała mi za niego 46 mln
Jest mlody i bd dobry jednym słowem nie do przejścia kupiłem własnie Varane za 16 mln. jestem w szoku bo dostałem 120 mln na transfery ;)

 digelek Wróg ludu

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Skąd: Kośćierzyna
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.11.2012 17:16    #6
Kogo polecacie na prawo skrzydło chodzi o to żeby był młody i mocny ;] ?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2012 18:29    #7
Od opisywania karier są manifesty, zaś prośby o wzmocnienia składamy tutaj -> http://www.cmrev(...)page=496

Proszę więcej nie udzielać się w tym temacie.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.