Strona

Jak w to grać?

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012, 11:55    #1
Witam moja frustracja siega juz zenitu bo wydałem za cos 110 zł czego na dobra sprawe nie da sie uzywac!!

mam gre tydzien i gram 7 kariere poprostu w ta gre nie da sie meczu wygrac?
czuje sie jakby była jakas blokada dosłownie z kim nie gram to mnie leje

grałem w poprzednie fmy i nawet w 12 byłem w stanie w drugim lub trzecm sezonie wisła dojsc do cwiartki Lm lub polfinału Le bez problemu a tutaj poprostu sie nie da grac nawet przed chwila legia przegrałem u sebie z Levada talin ktora nawet zaawodnika w baze nie ma 0-3
i tak jest non stop probowałem juz przeróznych taktyk swoich i nie swoich typu blaugrana kamikadze itp i nic grałem z 2 razy wisła 2 razy lechem slaskiem i legia teraz i raz jeden jedyny udało mi sie sezon do konca ugrac!! lechem zajmujac 8 miejsce , gdyby mnie wczesniej nie zwalniali spuscił bym kazdy wyzej wymieniony klub z ligi mam o wiele lepszych graczy w skladzie niz przeciwnik a wygrac sie nie da co moge robic zle ????

rozmowy motywacyjne prowadze sam zwykle na asertywny przed meczem nie mam zielonych w trakcie jak agresywne powiem jak dostaja to sa zieloni i nic

w poprzednie fm miałem wszystko gdzies jakies rozmowy itp olewałem to i grało sie na luzie tutaj sie nie da nawet

zaczynajac sezon jak teraz legia i przegrac z piastem u siebie 1-5 na wyjezdzie z podbeskidziem 3-0 az sie odechciewa w to grac!! raz na jakis czas jak by wrociło wszystko do normalnosci i jestem nawet w stanie wyjazd wygrac z czołowka ligi w danym momencie by potem 2 mecze u siebie z dnem ligi wysoko przegrac

pomozcie mi jakies rady albo cos bo chciałbym pograc , uwielbiam ta gre a nie da sie poprostu se nie da

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 18:24    #2
Bez kitu mam czasem podobnie, ponad godzinę porządkuje wszystkie sprawy w klubie tak jak sztab szkoleniowy, odpowiednie transfery, taktyki, trening, po czym przychodzi pierwszy mecz, i w plecy, następny też, potem remis i znowu w plecy. Niestety dość często mi się to zdarza, i szczerze mówiąc nie wiem od czego to zależy. Ale zauważyłem dziwną rzecz, że gdy powiedzmy mam serię kilku zwycięstw i dobrej gry, zrestartuję grę, i zaczyna się słabsza gra i porażki. Czym to może być spowodowane?

 dzikidingo Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.05.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 19:06    #3
Mam dokładnie tak samo jak emeryt. Frustracja sięgnęła zenitu...

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 19:29    #4
to widze ze ne jestem sam a na wareziku na ktorym bywam pisałem o tym samym to kazdy mnie wysmiewał i gadali ze widzewami podbeskidziami i wisłami do ligi mistrzów i lige wygrywali bez problemu

 artek1970 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2011
Skąd: Zielona Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 20:01    #5
no panowie masakra , gram juz akies 10 lat (+ -) ale to przechodzi ludzkie pojecie :pila: juz sil mi brak po prostu .Bez wzgledu na taktyke , zespol,ustawienia indywidualne, treningowe itp, itd mam identycznie jak koledzy .Ostatnio zmienilem zespol na Notingham Forest chociaz od zawsze zaczynam Fiorentina , i dalej gowno :dno: . W okresie treningowym rozwalam Valencie, City , Tottenham a pozniej liga i 2 razy remis , 2 przegrane , znow remis aaaaaaaaaaaa.

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 20:05    #6
Moje wyniki-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1eb63ae095c3a76d.html

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 13:15    #7
Może wpływ na waszą grę ma poziom doświadczenia managera którym kierujecie? Jeśli jesteście "niedoświadczeni" to piłkarze mniej się was słuchają bo niby co taki trener może im gadać jak oni są gwiazdami, z drugiej strony jak jesteście manago "klasa światowa" czy profesjonalista-nie pamiętam nazw poziomów do wyboru-to lepiej by wam się zarządzało.

Ten FM jest bardziej życiowy niż wam się wydaje :)

Tylko dlaczego do ciężkiej *&^% każde spotkanie rozpoczyna się od wybicia piłki -do 7 sekundy spotkania- za linię końcową boiska <bezradny>

 klimat Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: Pasłęk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 13:51    #8
Słuchajcie Managerowie. Jak wszystkim pewnie od dawna wiadomo FM to seria, która najbardziej odzwierciedla rzeczywistość. W takim wypadku, w jaki sposób Wy chcecie grać polskimi klubami w europejskich pucharach? Skoro w rzeczywistości awans polskiego klubu do fazy grupowej LE graniczy z cudem to w FM tez tak jest. Odstajemy od Europy, niestety. Pozdrawiam wszystkich cierpliwych managerów (grających w Polską Ligę)

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 16:39    #9
[quote="klimat"]Słuchajcie Managerowie. Jak wszystkim pewnie od dawna wiadomo FM to seria, która najbardziej odzwierciedla rzeczywistość. W takim wypadku, w jaki sposób Wy chcecie grać polskimi klubami w europejskich pucharach? Skoro w rzeczywistości awans polskiego klubu do fazy grupowej LE graniczy z cudem to w FM tez tak jest. Odstajemy od Europy, niestety. Pozdrawiam wszystkich cierpliwych managerów (grających w Polską Ligę)[/quote]

Z tym odzwierciedleniem to byłem się jednak zastanowił. Sam zacząłem grać teraz ligę polską, i po 7 kolejkach Lech zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem 4 punktów... I tak jak już wspominałem, zbyt rażące jest to, że po serii dobrych wyników (i przykładowo odpaleniu gry od nowa), nagle zaczynają się remisy i przegrane z dużo gorszymi zespołami. Nie pomaga zmiana taktyki, treningu przedmeczowego, czy rozmów motywacyjnych. Jak grali, tak grają.

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2012 18:54    #10
Ja juz skonczyłem raczej w to grac ... w wieksze gó nie grałem ... zostałem zrobiony w balona przez si na 110 zł dzis grałem 11 kariere od 2 tygodni pierwsza poza pl i to samo mecz za meczem w plecy napoli grałem i portugalia napoli w pierwszym meczu z roma u siebie 1-6
no bez jaj portugalia rosja 1-5

ta gra jest jak dla mnie niegrywalna
w zyciu juz ani grosza nie dam zarobic patałacha z si

wkurzony niezle jestem bo czekałem bity rok po raz pierwszy orginała kupiłem O.o a tu chłam na maxa


aaa i warto dodac ze cavani w napoli mi strzelił w drugiej minucie
a ronaldo w 16 sekundzie co sie potem działo szkoda gadac

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.12.2012 o godz. 18:56

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.