FM 13.1.3 Nowy Patch

 majsterinho Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2012 17:28    #81
plagi kontuzji się zdarzają ale w tym fm to jakaś przesada. kontuzje czterech podstawowych graczy w pierwszej połowie pierwszego sparingu przed sezonem - mój przypadek ( Debuchy, Kalou, Tulio De Melo, Roux)

w fm zdarza się, że zawodnik musi zejść z boiska (nie ma możliwości zostawienia go na boisku) i na następny dzień ten zawodnik który został kontuzjowany jest zdolny do gry, nie ma żadnej adnotacji, że został kontuzjowany w minionym spotkaniu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.11.2012 o godz. 17:40

 syrop85 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2012 17:49    #82
a kolega zerkal na kondycje przed pierwszym sparem w sezonie.... ja mialem taka akcje ze na spara pierwszego po urlopach wystawilem razerwy maxymalne i mlodych ( wszyscy mieli kolo 70-80 kondycji lacznie z podstawowymi - ktorzy oczywiscie nie grali) no i sie syply 3 kontuzje .. potem mialem spara nastepnego w ktorym chcialem podstawowy sklad wystawic ale zawodnicy mieli nadal kolo80kondycji wiec odwolalem i kolejny za 3 dni tez .. zaczolem dopiero grac jak.pod 95 kondycha wzrosla. wiec mysle ze moze tu byc problem na poczatku sezonu... sry za bledy z.tel pisze

 majsterinho Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2012 17:58    #83
kondycja najmniej wynosiła 88 %.

Nie wiem czy poruszać tutaj ale rozmowy motywacyjne są trochę nie zrozumiałe dla mnie. Miałem problem w Besiktasie Stambuł z Manuelem Fernandesem. Reprezentant swojego kraju, doświadczony piłkarz, jak wskazuje asystent dosyć ambitny, a gdy krytykuje w czasie meczu zespół za ewidentnie słabą grę (0-2 ze średniakiem do przerwy) on źle reaguje. Ok może nie lubi krytyki woli słowa otuchy - te też nie skutkują. A gdy po przegranym meczu krytykuje zespół na konferencji prasowej Manuel Fernandes reaguje pozytywnie z powodu ambitnych deklaracji menedżera. Ktoś ma na to jakieś wytłumaczenie?

Oczywiście tryb 3d się poprawił po tym patchu, ale najbardziej wkurzające są te rajdy po końcowej linii i brameczka ( nadal za często w mojej opini) no i zachowanie obrońców i bramkarza.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 13:53    #84
[Quote]Ja natomiast spotkalem sie z problemem dotyczacym Polskiej Reprezentacji-zaczalem grac Widzewem, o dziwo powolano Brozia na towarzyski mecz z Irlandia. Patrze po meczu na statystyki, a tam chyba tylko 6 czy 7 graczy to byli real, reszta to "szaraki" z bardzo dobrymi statami. Wsrod tych real players byl Szczesny, Lewy, Obraniak, Blaszczykowski, Broz i ktos jeszcze nie pamietam dokladnie. Od razu sprawdzilem sobie druzyny mlodzikow naszej reprezentacji i tam wszyscy gracze to real players(jakis dziwny newgen z Atletic Bilbao sie nawet znalazl). Niestety nie pokaze zadnego screena gdyz nadpisalem na tym save inna gre, ale dogram do tego meczu towarzyskiego jeszcze raz, moze sytuacja sie powtorzy. Aha i mam jeszcze jedno pytanko do was: w wiadomosciach pojawia mi sie straszny syf, chcac to usunac wszedlem w subskrypcje ale boje sie tam pousuwac czesc tych znacznikow, bo moze sie okazac ze np nie beda pokazywaly mi sie newsy o zainteresowaniu moim graczem. Poradzcie mi jak powywalac wiekszosc tych pierdol tak, aby wiadomosci dotyczyly tylko mojego klubu, moich graczy,lig Polskich(gram na dodatku z II i III liga) jakies wazniejsze newsy z lig zagranicznych(ale i bez tego da sie zyc) i oczywiscie wiadomosci dotyczace rozgrywek miedzynarodowych.[/Quote]

Jeśli jeszcze ciekawi Cię to zagadnienie to:
Masz jakąś wiadomość która Cię nie interesuje klikasz obok tej wiadomości"nie pokazuj więcej tego info"--> //i do wyboru masz// "tylko dla tej listy życzeń" / "tylko dla tej ligi" "tylko dla tego zespołu" itp Ja pousuwałem raporty reprezentacyjne plus wyniki pucharów w anglii a także oceny pracy sędziego i jest o wiele lepiej :)


Nie wiem jaką mam teraz wersję gry ale Steam pobiera/sprawdza za każdym razem czy jest aktualizacja więc myślę że mam najnowszą. I teraz jest problem taki, że grając z mega słabym zespołem rywal potrafi
a) idealnie dośrodkować na główkę mimo, że widać gdzie piłka zostanie zagrana(jeden napastnik w polu karnym na moich 4 obrońców)
b) zrobić zryw przy linii bocznej i podać po linii gdzie wystarczy dobić piłkę na w sumie pustą bramkę bo nikt oczywiście nie może jej przeciąć.

Z jednej strony spoko bo każdy może mieć dzień ale z drugiej to trochę dziwne że nie można w takiej sytuacji lepiej zareagować.


Grając managerem na najniższym poziomie doświadczenia i trenując reprezentację Anglii na początku cokolwiek nie powiedziałem to piłkarze byli zgaszeni. Jednak zwalam winę na słabe doświadczenie jakie sobie wybrałem a nie błąd gry. Rooney 3 mecze 3 hattricki: http://www.cmrev(...)cie.html :)

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 16:32    #85
K**** mać! Ta gra jest żałosna! Każda akcja skrzydłem kończy się bramką mimo 4 zawodników w polu karnym kryjących JEDNEGO napastnika oraz bocznego obrońcy starającego się atakować skrzydłowego. Kpina!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 _Twardy_ Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 18:47    #86
Orientuje się ktoś czy jest dostępny taki program jak w FM12, dzięki któremu każdy zawodnik posiadający losowe PA będzie posiadał maksymalną wartośc

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2012 14:53    #87
Siema, da sie grac na tym patchu juz normalnie czy nie? Jak jest z silnikiem meczowym? Jest poprawa? Z góry dzieki za info;)

 Ronnie19 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2012 14:58    #88
Grac sie da,ale ciagle jak dla mnie za duzo kontuzji,jakis dziwnych poprzeczek i slupkow,ale chociaz mecze koncza sie normalnymi wynikami,ja wlasnie koncze 1 sezon Liverpoolem,3 miejsce+Liga Europy

 sovaldo Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2011
Skąd: Jarosław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2012 17:17    #89
podaj ktoś klucz na priv bo chcę sobie pograć

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2012 20:27    #90
Zapytam tak normalnie, kulturalnie. Wiadomo już może kiedy będzie nowy patch? :)
Pozdrawiam.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.