Ujemny budżet płacowy - skutki

 jurcio6 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2012, 18:40    #1
Witam!

Czy w tej części posiadanie ujemnego miesięcznego budżetu płacowego może skutkować czymś nieprzyjemnym? Nie jest to duży ubytek, przy miesięcznym budżecie płacowym na poziomie 571k zł mam ok. -12k zł. Czy próbować na siłę zwolnić 2-3 piłkarzy z rezerw, żeby wyjść na prostą (ale będę musiał zapłacić im odprawy..), czy kompletnie nic z tym nie robić? Transferowy cały wykorzystałem, więc przesunięcie środków nie wchodzi w grę...

 marcin110987 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2012 18:52    #2
Kompletnie nic nie rób. Ujemny budżet powoduje, że masz niski poziom zadowolenia zarządu z powodu braku pilnowania budżetu, a dopóki nie jesteś zagrożony zwolnieniem, to możesz to olać.
Drugi skutek jest taki, że jakbyś chciał zatrudnić np. jakiegoś członka sztabu szkoleniowego, czy nowego piłkarza, to będziesz mógł mu zaproponować bardzo niską pensję w stosunku do tych, którzy są już w klubie na tym samym stanowisku.

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2012 18:54    #3
No i marne szanse na przedłużenie kontraktów z zawodnikami...

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2012 19:14    #4
Zawsze możesz poprosić zarząd o zwiększenie budżetu płacowego. Najwyżej odmówią, ale czy na pewno? Nie wiadomo...

 jurcio6 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2012 20:34    #5
Hmm właściwie na razie te wszystkie problemy mnie nie dotykają - powiem więcej, one są wynikiem przedłużenia wszystkich kontraktów oraz sprowadzenia na początku sezonu dwóch dobrych piłkarzy, a także zatrudnienia kilku trenerów. Doświadczenie w CM/FM mam spore, bo gram bodajże od wersji CM 00/01, więc zawsze na początku swojej kariery w klubie robię małą rewolucję :) No i dawniej nie miało to również żadnego większego wpływu na sytuację, więc chciałem się utwierdzić w tym przekonaniu. Przydałoby się jeszcze zatrudnić ze 2-3 scoutów, ale cóż - to musi poczekać do końca tego sezonu - nie od razu Rzym zbudowano... choć w tym wypadku lepiej pasowałoby powiedzieć "Barcelonę" :)

Generalnie próbowałem prosić zarząd o zwiększenie kwoty na płace, ale niestety mam tę opcję zaznaczoną na szaro - z pewnością będę co jakiś czas tam zaglądał - może się w końcu uda. Niełatwy jest start Koroną, choć na razie, po 8 kolejkach, jestem liderem tabeli a za mną m.in. zwycięstwo na wyjeździe nad Wisłą aż 5:0 :) Otarłem się nawet o wypożyczenie piłkarza, które by zniwelowało ten minus, ale niestety gra nie pozwoliła mi dokończyć - przed samym zatwierdzeniem kontraktu skończyło się okno transferowe :|

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.12.2012 o godz. 20:35

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.