FM 2013 - Gra w obronie

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 03:55    #2
Mnie udało się wygrać z wyżej notowanym Cambridge w Pucharze Anglii bo na początku meczu zauważyłem w rozszerzonych akcjach, że boczni obrońcy byli ustawieni tak jak w lidze czyli na wejścia ofensywne.
Włączyłem im ustawienie bardziej defensywne(nastawienie: suwak w lewo) +plus nie przetrzymywanie piłki, dołożyłem do tego obrońcę którego wrzuciłem na pozycję defensywnego pomocnika i grając jednym napastnikiem wygrałem 2:1(gol stracony w końcówce meczu).

Trzeba kombinować na bieżąco a nie że sobie powklepujecie spacje, zmienicie ustawienie i wszystko się samo zrobi.
Pozdrawiam

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.12.2012 o godz. 04:03

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 08:35    #3
tidididi- schowaj te wyniki bo zaraz będzie,ze gra jest za prosta i banalna:D

 gierus007 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 12:09    #4
Ale nie rozumiecie. Ja tez mam wyniki liga zdobyta, polfinal LM. Ale to nie zmienia faktu ze nie sprawia mi to przyjemnosci. I nie mowcie ze to ustawienia, bo nie mozesz ustawic zeby pilkarz stal w bezruchu i do nikogo nie podawal. Gra nie moze by taka miodzio jak mowicie, bo jeszcze wyjda do niej kolejne pache. A co to kombinowania, to wiecej trzeba bylo sie narobic przy pierwszych pierwszych wersjach sprzed ladbych paru lat.

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 11:51    #5
A wie ktos moze kiedy ma wyjsc nowa aktulizacja czyli patch 13.1.4 ? Moze wlasnie ten pach wyeliminuje ten problem z defensywą

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 17:34    #6
Oprócz gry defensywy, która mnie jakoś szczególnie nie przeszkadza powinni zrobić coś z rozpoczęciem meczu.
Gdy mam sytuacje włączone na kluczowe to po 7 sekundach piłka ląduje za linią końcową drużyny(i to nie po jakiejś szybkiej akcji tylko obrońcy wybijają piłkę na aferę bez żadnego celu), która jest bez piłki.
Natomiast przy sytuacjach rozszerzonych akcje kończą się dopiero po 1-1.5 minuty.

Dziwne, czyż nie?

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 19:26    #7
Gra w obronie to nadal kpina! piłka bo dośrodkowaniu toczy się na piątce przy bramkarzu a ten nawet nie reaguje! Do tego piłka po dośrodkowaniu leci w stronę napastnika i pomimo iż mój obrońca jest czołem do niej a napastnik za obrońca - to on oddaje strzał z woleja... multum nienormalnych sytuacji.. żadna taktyka takich dziur w obronie nie załatwi. Na razie bezsensu GRA.

BRAMKARZ w tej grze to nieporumienienie zarówno swój jak i przeciwnika :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.12.2012 o godz. 19:34

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 19:42    #8
Mój bramkarz jest akurat zajebisty, odczep się od niego


;)

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 20:05    #9
Może ktoś wie kiedy wyjdzie następny patch :D

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 21:18    #10
Czy tylko moim zdaniem ta gra jest jak piłkarz bez nóg? To co wyprawiają moim piłkarze to żart. Gram Monaco i mam kilka razy lepszych piłkarzy niż zespoły przeciwne. Obrońców mam bardzo dobrych, ale przed chwilą chyba pierwszy raz wyłączyłem gre podczas meczu i odinstalowałem fma. Przez 8 kolejek ligowych mam bilnas 7-14, w tym 4 samobóje i koleś mi strzela gola praktycznie z linii końcowej, piłka przelatuje przez bramkarza a obrońcy w polu karnym cofają się przed napastnikiem. Jeżeli do końca roku nie naprawią silnika meczowego, to później już im się nie będzie chciało i skupią się na przyszłej wersji. Niestety, ale przez tą grę nie da się nie denerwować, gdyż sam gram w piłkę i w życiu takich błędów nie robiłem. Mam nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni wyjdzie jakiś patch i będzie dało się grac bez wyłączania gry.

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 21:28    #11
[quote="kowalsyk"]Czy tylko moim zdaniem ta gra jest jak piłkarz bez nóg? To co wyprawiają moim piłkarze to żart. Gram Monaco i mam kilka razy lepszych piłkarzy niż zespoły przeciwne. Obrońców mam bardzo dobrych, ale przed chwilą chyba pierwszy raz wyłączyłem gre podczas meczu i odinstalowałem fma. Przez 8 kolejek ligowych mam bilnas 7-14, w tym 4 samobóje i koleś mi strzela gola praktycznie z linii końcowej, piłka przelatuje przez bramkarza a obrońcy w polu karnym cofają się przed napastnikiem. Jeżeli do końca roku nie naprawią silnika meczowego, to później już im się nie będzie chciało i skupią się na przyszłej wersji. Niestety, ale przez tą grę nie da się nie denerwować, gdyż sam gram w piłkę i w życiu takich błędów nie robiłem. Mam nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni wyjdzie jakiś patch i będzie dało się grac bez wyłączania gry.[/quote]
Popieram. W tą grę nie da się przyjemnie grać. Najwięcej błedów popełniają obrońcy bo do gry ofensywnej za bardzo nic nie mam chociaż mozna też by było poprawić co niektóre elementy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.