Jak w to grać?

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 19:10    #2
Spoko, nie bulwersuj się tak tylko dlatego, że nie umiesz czegoś ugrać.
p.s Co do mojego poprzedniego posta, jest tam zastosowany taki środek stylistyczny, hiperbola ;)

 Dervorin Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 19:28    #3
Ta gra wymaga trochę cierpliwości. Pierwsze dwa sezony są bardzo ciężkie. Potem to już z górki. Mam jedenasty sezon i właśnie Legią pierwszy raz jestem w Finale LM. Po drodze między innymi 8:1 z PSG (grupa) i 7:0 z Borussią (1/4 finału). Jeżeli gracie drużyną z polskiej Ligi to mam pewne spostrzeżenia. Różnice między zespołami (zawodnikami) są naprawdę niewielkie. Przeanalizujcie sobie np. napastników jakie mają wykończenie i opanowanie. Np taki Kucharczyk albo Milik (mają coś około 10) przecież te atrybuty jak na napastnika to strasznie mało. Chcecie mieć dobrego strzelca to musi mieć te atrybuty na poziomie min. 15. (albo np wykończenie 18 i opanowanie 12). Ja patrze zawsze na sumę tych atrybutów i jak potrzebuję napastnika do pierwszego składu to nie wezmę gościa o mniejszej sumie niż 30. W pierwszych sezonach tacy gracze są za drodzy dla polskich klubów, więc są dwie opcje albo się dorobić albo szukać perspektywicznych juniorów (newgenów) a na to potrzeba czasu (kilku sezonów). Grając teraz 11 sezon w ogóle się nie stresuję nasz Ligą ( to jest teraz tylko klikanie spacji), aktualnie mam chyba 20 zwycięstw i jeden remis. W dwóch poprzednich sezonach udało mi się strzelić w 30 meczach ligowych ponad 100 bramek.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 20:30    #4
Brawo :)
11 sezonów to ja będę miał jak wyjdzie nowy FM, na początku co już wcześniej wspomniałem dobrze jest wyszukać zawodników którym kończą się kontakty po pierwszym sezonie i ich atakować ciągłymi propozycjami plus jakieś wypożyczenia na początku gry.

 Dervorin Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 21:37    #5
Mam ambitny plan grać do 70 urodzin mojego manager'a :). Zwłaszcza, że wreszcie można grać polskimi zawodnikami bo generują się naprawdę niezłe perełki. Mam jeszcze jedno przemyślnie dotyczące taktyki. Próbowałem kilku ustawień i najlepiej sprawdza mi się zmodyfikowana 4-4-2 (dwóch wysuniętych skrzydłowych czyli 4-2-2-2),. Podejrzewam że taktyki oparte właśnie na ustawieniu 4-4-2 będą najbardziej uniwersalne.

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 21:40    #6
Ja moim Evertonem gram 4-1-2-2-1 z dwoma wysuniętymi skrzydłowymi, cofniętym Cristetigiem i Fellainim z Barkleyem na środku :) Daję radę :)

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 23:10    #7
4-3-2-1 zawsze daje rade :D Ja jednak o czym innym, a mianowicie o frekwencji. Rozumiem, że na meczu ligowym, jak przyjdzie te 20 tys. (gram Lechem), to jeszcze przejdzie, ale spotkanie w Lidze Europy z Lyonem, to pełen stadion gwarantowany, a tu raptem 25 tys. Trochę bida, bo jednak mogłem zarobić jakąś pokaźną sumkę. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.12.2012 o godz. 23:11

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 10:13    #8
[quote="Blazfm"]Spoko, nie bulwersuj się tak tylko dlatego, że nie umiesz czegoś ugrać.
p.s Co do mojego poprzedniego posta, jest tam zastosowany taki środek stylistyczny, hiperbola ;)[/quote]

Oj widze strasznie zabolał cię mój post. Napinaj się dalej dzieciaku, mnie to nie rusza. A tak na marginesie, trzeci sezon Jagiellonią, i jestem w grupie pucharu mistrzów, tak więc potrafie ugrać tyle ile od siebie oczekuję, i jestem z tego w 100% zadowolony :)

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 12:22    #9
Właśnie mnie nie zabolał, miałem bynajmniej wrażenie, że to Ty się strasznie napiąłeś, zresztą nie wiem dlaczego, skoro mój post nie miał żadnego negatywnego wydźwięku. Trochę luzu, to tylko internet ;)

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 23:36    #10
Dalem sobie ostatnia szanse w tego fma ktoras juz z koleji chyba ;] tym razzem psg wszystko pieknie sklad extra budzet mega dzeko zlatan na szpicy elegancko ale i tak graja taka kiche ze szok taktyke mam od kolegi wyzej 4-4-2 mam razenie ze za cholere te rozmowy mi nie wychodza i to jest powod nigdy zelono nie mam , jak myslicie lepiej niech asystent je prowadzi z motywacja 16 ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 23:57    #11
Na początku gry jak masz słabą reputację nic nie gadaj przed meczem ligowym(żeby przez głupią rozmowę nie stracić cennych pkt), najlepiej rozegrać kilka sparingów przedsezonowych, w których powiesz na spokojnie, że dziś nie jest ważny wynik tylko zgranie. Jak uda się wygrac połowę to nie mówisz że są już wyje*ani w kosmos tylko np. grajcie tak dalej(asertywnie albo spokojnie). W razie remisu przegranej na spokojnie mówisz, że wynik nie jest ważny. A jak przegrają spotkanie po wygranej do przerwy to że mieli pecha(asertywnie).
Jak już przyjdą wyniki w sparingach czy sezonie to stopniowo dawaj asertywnie, że wierzysz w nich albo, że wiesz że potrafią grać lepiej.
Rozmawiaj też osobiście z piłkarzami, np. ostatnio zagrałeś poniżej oczekiwań (gdy mają średnią poniżej 6,8) wtedy mówią że postarają się grać lepiej. Jak coś odpyszczą to lepiej nie kontynuować rozmowy bo morale może spaść poniżej normalnego i po co :)
Myślę, że tyle na dobry początek warto spróbować ;)

Pozdrawiam

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.12.2012 o godz. 00:00

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.