Wymagania grywalne nie mylić z minimalne.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012, 15:19    #1
Witam wszystkich.

Chciałbym się doinformować odnośnie wymagań tej odsłony abym nie musiał żałować zakupu. Nie chodzi mi o wymagania minimalne, chciałbym w spokoju grać na np ustawieniu grywalnych 5 najmocniejszych lig.

Mój "laptop" ma w bebechach

Intel core i3 2310M 2.1 Ghz 3Mb L3 cache
Intel HD Graphics 3000 up to 1760 MB Dynamic Video Memory
4 GB DDR3 RAM
HD Led LCD
Stery wszystko uaktualnione, maksymalna wydajność i pobór prądu.

Dla przykładu podam że gram w fife 11 na maksymalnych detalach. (Nie podoba mi się tylko trawa jakby śnieżyła, ale to drobny mankament albo mojej grafy albo tej fify.Dla porównania mam jeszcze że w pes 10 grafika i grywalność również zadowala, mankament w obu grach to długie piłki, widać jakby nie starczało grafie.Bez żadnych ścin, skoków fps.Gry chodzą płynnie i przyjemnie się gra.

 Pgoroo Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 15:32    #2
W Fm nie potrzeba super grafiki, raczej procesor i RAM. Ja mam minimalnie słabszy sprzęt (bardzo zbliżony) i spokojnie ciągnie mi ok. 12 lig. Jak załaduje ok. 20 to już rozgrywka trochę zwalnia...
Két szót ismerek,
Mindig és Soha.
Fradista mindig,
Újpesti Soha!

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 15:43    #3
A jeżeli chodzi o wszystkie bugi/ błędy silnika itp są już wszystkie wyeliminowane przez update steam ? Jak się ma gra online w tym FM? Najważniejsze pytanie to Czy da się grać na mobilnym necie online w tego managerka i na jakiej zasadzie się to odbywa? To jest coś takiego " O wezmę Real Madryt a ktoś chce grać klubem z ekstraklasy to już jest na straconej pozycji czy jakoś inaczej to działa. Przepraszam za moją niewiedzę ale nie śledziłem w ogóle nowinek związanych z tą odsłoną gry.

Pozdrawiam

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 17:42    #4
Ogólnie różne błędy różnym osobom wyskakują. Mnie ostatnio zaczyna wyskakiwać XML parsing jak zrobiłem notatkę a potem kliknąłem w kwadracik który przekierowuje do notatek. Ale gra tylko wywala do pulpitu daję ok i gram dalej, i tak tylko raz się dzieje na każdą notatkę. Niektórym wyskakują crash-dump'y, gra w obronie jest co najmniej "dziwna" nie wiadomo od czego to zależy. W zależności od rodzaju pokazywanych akcji(cały mecz/kluczowe/rozszerzone) inaczej rozpoczyna się mecz :O
Ogólnie gra jest spoko.
Ja z kartą zintegrowaną, która jest najsłabszym elementem mojego lapka z vistą(2 GB RAM+2x1,8 GHz) jakoś ciułam 6 lig grywalnych. Co prawda wyłączyłem przetwarzanie danych dla tych lig wyżej (gram 5 ligę angielską) ale w sumie dość mocno przyspieszyło to czas między kolejnymi meczami :)

Pozdrawiam

Aha w każdej chwili można włączyć/wyłączyć ligi grywalne więc żaden problem jeśli jakaś liga Ci się znudzi albo będziesz chciał jakąś inną załadować, droga wolna :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.12.2012 o godz. 17:44

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.