transfery w grze sieciowej

someone_else Proletariat

0
02.08.2006, 12:34    Pytanie
Hej! Gram z kumplami w Serie A przez sieć. Jeden z nich wykombinował jakiś super sposób na transfery - kasy ciągnie mu z konta o wiele mniej niż dawał. Czy ktoś z Was zna dokłądny przepis jak to robi? Proszę o pomoc bo wykupi wszystkich kolesi. Podaje przyklad transferu - Petra Cecha kupil za 53 mln (niby) ale z konta mu sciagnelo ok. 20!! Nie jest to przypadek tylko jakas stala metoda. Wiem tylko, ze na pewno nei stosuje opcji %przyszlego transfeu ani ceny odkupu. Ja tez probuje - z ratami i doplata za wystepy, ale nie mam tak jak o n - jemu nigdy nie odrzucaja. Acha - czy z drugiej strony takie chachmety nie groza bankructwem? Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na pomoc :) moj mail:

someone_else Proletariat

0
02.08.2006 18:39    #1
nie, to na pewno nie to - sprawdzalem u nieg ow skladzie, nie ma wspolwlasnosci. W odpowiednich proporcjach dobiera te dodatkowe oplaty. Ale jak ja probuje na raty to i tak mi sciaga calosc z konta od razu :(

Post pomocny

someone_else Proletariat

0
02.08.2006 18:39    #2
nie, to na pewno nie to - sprawdzalem u nieg ow skladzie, nie ma wspolwlasnosci. W odpowiednich proporcjach dobiera te dodatkowe oplaty. Ale jak ja probuje na raty to i tak mi sciaga calosc z konta od razu :(

Post pomocny

 adryan Partyzant

Postów: 180
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2006
Skąd: Olecko/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2006 18:40    #3
a jakimi klubami gracie ??;>

Post pomocny

someone_else Proletariat

0
03.08.2006 01:54    #4
ja mam Lazio, on Inter, a trzeci kumpel Milan.

Post pomocny

ktosktotonapisal Proletariat

0
03.08.2006 09:39    #5
napewno rozklada cala sumke na raty np 24 m-ce. i ot cala tajemnica

Post pomocny

someone_else Proletariat

0
04.08.2006 16:18    #6
no nie jestem pewien... a ile Wam ściąga z konta jeśli rozkładacie na raty?? np. jesli ktos kosztuje 50 mln euro i dajecie to w ratach to ile % z tych 50 baniek Wam zabiera? I jego klub akceptuje? Bo mnie nie bardzo... :(

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.