Jak w to grać?

 m17essi Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2006
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 10:17    #31
Witam mam pytanie czy do wersji pudełkowej będzie mi potrzebny CD-ROM, czy też będę mógł ściągnąć grę za steama?

 Martinelli Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 10:29    #32
Czesc,
Dopiero zaczalem swoja znajomosc z FM i potrzebuje pomocy :)
Mam w zwiazku z tym kilka pytan.
1. Caly budzet plac wynosi 50tys, transferowy 40tys a prezes wysyla nas na zgrupowanie do Holandii, czy moge jakos wplywac na planowanie zgrupowan?
2. W jaki sposob przeprowadzac wolne transfery, jak wyszukac takich darmowych zawodnikow?
3. Karnety, ceny biletow, frekwencja-czy cokolwiek moge robic w tym zakresie?
4. Wyprowadzka ze stadionu, modernizacja stadionu, ulepszenie bazy- jak to robic, gdzie moge znalezc w grze opcje z tym zwiazane?
5. Jak znalezc klub patronacki ktory bedzie nam placil?
6. Jak zorganizowac mecz towarzyski na wyjezdzie aby na tym zarobic?

Bede naprawde bardzo wdzieczny za Wasza pomoc! :)
Chec gry mam ogromna ale niestety nie radze sobie na razie.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 07.12.2012 o godz. 10:43

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 11:05    #33
Czesc,
Dopiero zaczalem swoja znajomosc z FM i potrzebuje pomocy Uśmiech
Mam w zwiazku z tym kilka pytan.
1. Caly budzet plac wynosi 50tys, transferowy 40tys a prezes wysyla nas na zgrupowanie do Holandii, czy moge jakos wplywac na planowanie zgrupowan?
2. W jaki sposob przeprowadzac wolne transfery, jak wyszukac takich darmowych zawodnikow?
3. Karnety, ceny biletow, frekwencja-czy cokolwiek moge robic w tym zakresie?
4. Wyprowadzka ze stadionu, modernizacja stadionu, ulepszenie bazy- jak to robic, gdzie moge znalezc w grze opcje z tym zwiazane?
5. Jak znalezc klub patronacki ktory bedzie nam placil?
6. Jak zorganizowac mecz towarzyski na wyjezdzie aby na tym zarobic?


1 na planowanie wydaje mi sie ze nie mozesz wplynac oprocz tego chyba ile oób zabrac itp
2 wchodzisz w swój profil szukaj zawodników i wybierasz z filtra status kontraktu i wygasły i masz wszystkich wolnych
3 nic nie zrobisz
4 interakcja z zarzadem baza treningoa itp
5 interakcje z zarzadem
6 terminarz i zoorganizuj mecz turniej lige towarzyska .... ale zeby na tym zarobic ? musiał bys chyba byc klubem z max reputacji zeby kazdy chciał z toba zagrac a nie jakas zawisza rzgów czy bogdanka łeczna tak mi sie wydaje

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 13:27    #34
2. możesz również poszukać zawodników którzy w najbliższym okresie wypełnią swój kontrakt i będą na wolnym ustawiając nie wygasły a wygasający(6 miesięcy)
4. na początku raczej nie uda Ci się przeprowadzka bo trzeba mieć do tego celu kilka milionów na koncie i (chyba) wysoki % frekwencji
5. klub--> siedziba zarządu Prawy Dolny Róg interakcja z zarządem-->kontakty->klub patronacki

reszta jak napisane wyżej :)

 Martinelli Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 13:58    #35
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi.

Mam jeszcze kilka takich pytań.

1. Próbowałem kupić np. Włodykę z Ruchu Chorzów ( wartość 7 tysięcy euro) i proponowałem im nawet 60 tysięcy plus 3 piłkarzy z rezerw ( w sumie wartość 15 tysięcy euro) plus dodatkowe świadczenia w ratach. Zawsze odrzucają moje oferty.
Czy coś robię nie tak :) ?

2. Jak przenieść gracza z rezerw do pierwszego składu?

3. W jaki sposób wyszukać dobrych trenerów i ustawić w grze by trenowali piłkarzy w tych konkretnych rzeczach w których się specjalizują?
Wiem, że to duży temat, ale nie ogarniam zupełnie treningu, ustawiam im na czym mają się skupić w dnaym tygodniu, ale nic nie robię względem kto ma się tym zajmować itd.

4. Mam ustaiwone 2 taktyki, niestety gdy przejdę z jednej na drugą to piłkarza zmieniają pozycję na niewłaściwe tj. środkowy napastnik który powinień w 2 taktyce grać cofniętego gra skrzydłowego i odwrotnie.
Gdy poprawię to ręcznie to z kolei w tej 1 taktyce jest na odwrót.
Co na to poradzić ?

Pozdrawiam

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 14:11    #36
2. Wchodzisz w rezerwy klikasz na gracza Prawym Przyciskiem Myszy i odnajdujesz skład--> pierwszy zespół

3. Klikasz na górze w swoje imię i nazwisko na górnej belce--> szukaj-->sztab szkoleniowy--> ustawiasz jaki to ma być trener i jakie ma mieć atrybuty
Klub-->trening --> po prawej stronie masz 3 małe paski zespołowy indywidualny oraz trenerzy
Wchodzisz w trenerzy i tam ptaszkujesz który trener za co odpowiada ;)

4. nic nie poradzisz bo są to jakby ci to wytłumaczyć kolejne pozycje na liście... jeśli w twoim ustawieniu trzeci na liście jest środkowy pomocnik to przeskakuje on na trzecią pozycję w drugiej taktyce... Gorzej, że czasem trenerzy nie ogarniają tego i przypisują piłkarzy do niewłaściwych pozycji jak mi się właśnie przydarzyło :/

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 14:31    #37
sorry, co do 4 musisz ustalić taktykę w okienku po lewej na taktykę wyjściową. Wtedy piłkarze będą przypisywani do właściwych pozycji. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Pozdrawiam

 Martinelli Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 17:02    #38
wielkie dzięki myfunnygames

1. czy zespołowi rezerw czy juniorów mogę ustawiać taktykę? Jak to zrobić?
2. Mam 2 asystentów, jeden na równi z trenerami trenuje pewne aspekty u graczy, a drugi- Maliszewski nie jest widoczny w spisie trenerów gdy przydzielam ich do trenowania poszczególnych rzeczy.
Dlaczego?

z innej beczki.
jak skorzystać z Macassistant? Pokazuje komunikat, że nie ma uruchomionej żadnej gry w tym czasie, ale ja nie potrafię wyjść z kariery do pulpitu bez wyłączania jej :)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 07.12.2012 o godz. 17:09

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 18:53    #39
Myślę, że możesz wejść w skład rezerw i ustalić im taktykę.
Nie chce mi się tego testować ale łap ścieżkę:
klub->zadania współpracowników (pod napisem zadania współpracowników jest 5 zakładek: klub, pierwszy, zespół rezerwy ...)
Klikasz w rezerwy i jest prawdopodobnie(ja tak mam) napis manager i obok niego pusta linijka, klik-> wybierasz siebie

Powinno działać :)

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 21:09    #40
chyba mnie zwolnia z zespołu w pazdzierniku po raz 13 lol
ktos ciekawie napisał kilka postów wyzej ze trzba sezon góra 2 aby zaczac wygrywac tylko jak sezon czy dwa jak zaraz mnie zwolna po 7 meczach 2 wygrane 4 remisy 1 porazka nie da sie wrecz meczu wygrac smieszne troche bo mam bardzo dobry skład a ne moge z jakas bastia wygrac cały mecz 1 akcja O.o bez jajek niech ten patch wyjdzie i to naprawia asystenta mam z motyacja 20 i chyba trafia w te rozmowy gorzej ode mnie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.