WKUR..........acy FM!!!!!!!!!!!!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 15:50    #11
[Quote]kontrola i kontratak spoko ale czemu jesli gram dobrym zespołem mam nie dac ofensywy niektore taktyki nie nadaja sie zeby grac ciagle na kontroli albo kontrataku grajac np. psg w tej lidze jest tyle słabych zespołów ze powinny byc ofensywa niszczone, [/Quote]

A widzisz, chodzi o to żeby te lepsze zespoły się natrudziły by zwyciężyć zresztą widać to obecnie w Primera Division gdzie Real traci cenne punkty a są mega paczkę czyż nie? Nie wystarczy mieć super zawodników i taktykę ofensywną żeby wygrywać. Nawet taka Barcelona traci pkt z Celticiem czy Benficą. Dlaczego? Bo rywale się dostosowali do gry tych zespołów. Celtic przy piłce przez ile to tam było, 4 minuty? I wbili im 2 bramki także moim zdaniem psioczenie że my nawalamy 40 strzałów a rywal ma jedną 2 akcję i strzela gola również nie jest trafionym zarzutem w stronę SI.

To jest realizm tej gry :)

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 19:43    #12
Wow, w końcu ktoś pochwalił się paskudną, drewnianą i schematyczną taktyką, i uważa to za coś dobrego =) Zazwyczaj większość graczy widząc "sztywny" i "płynny" wybiera to drugie bez zastanowienia się o ssso chodzi =) A tu jeszcze ściślejsza dyscyplina, i trzymanie się pozycji - po przeczytaniu brzmi odpychająco =) Zazwyczaj też tak wybieram, po cholerę mi stoper rozgrywający piłkę =) najwyżej zamiast "trzymaj się pozycji" daję "szukaj gry", wtedy moi bardziej pomysłowi zawodnicy będą mimo wszystko kombinować.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2012 o godz. 19:44

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 19:52    #13
U mnie Kamiński gra jako obrońca grający piłką i najwięcej razy w sezonie był MVP spotkania. :) Najwyższa ocena ze wszystkich zawodników w E-klasie. 7,82. :D
Zazwyczaj gram na "zrównoważono", ale teraz moja płynna taktyka sprawdza się świetnie.
EDIT: Fuj! Co za ohydne taktyki... :P Takie niesymetryczne...

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.12.2012 o godz. 19:54

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 20:02    #14
Zazwyczaj mając już dobrą i zgraną drużynę, można pozwolić sobie na kombinowanie, i płynny styl, czyli futbol totalny, ale ja tam wolę, jak każdy robi to, co do niego należy, i w czym jest dobry =) Kwestia gustu, wcale nie uważam że "płynne" są gorsze. Ale niesymetryczne - paskudne =)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2012 o godz. 20:04

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 20:05    #15
yyy, to dobrze czy źle.
Zauważ, że to taktyka dla zespołu z Blue Square Bet South na zaespoły z Premier League/Championship.
Płynnym mogę grać w lidze gdzie przewyższam rywali o klasę.

Właśnie tą drewnianą taktyką pyknąłem Tranmere w PA :) Oczywiście nie byłem faworytem tej potyczki. Wcześniej z Boltonem wygrałem na wyjeździe mając kurs 11.00 <lol>

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 20:06    #16
Kiedyś grałem w środku trzema środkowymi pomocnikami, a teraz mam rozgrywającego, długodystansowca i odbierającego piłkę. W obronie tradycyjnego i grającego piłką... :D

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 21:12    #17
KIEDY BĘDZIE NOWY PATCH?!!

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 21:29    #18
Się uspokój człowieku. Na pewno nie ma się go co spodziewać w najbliższych dniach.

 syngoku1 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2010
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 14:59    #19
Niesamowite. Barcelona 1 sezon, 4 mecz sparingowy, Barca vs Bayern. jak można grac taki radosny futbol w obronie-deprymujące. Wynik w I połowie uwaga 5:2 :D żenada w obronie i mojej i przeciwnika. Po meczu wynik 9:4. Aż boje sie pomyśleć co to bedzie jak zagram z betisem czy villarealem. Straciłem 4 bramki po atakach skrzydłowych 2 gole i 2 asysty roobena, z czego 2 te gole z zerowego kąta i asysta pique (byle nie dotknąć piłki). Co do ustawień na ten mecz- płynna ofensywa, wysoko obrońcy, tempo wolne pole gry również, brak offsidów, wyprowadzanie kontr. Messi 4 gole fabs 2, Tello 2, Sanchez 1. 4 gole z dystansu w tym jeden z wolnego Messiego, kolejne 3 po błędach obrońców rywali (podania pod nogi moich napastników) i kolejne 2 po zamieszaniu w polu karnym. Nawet w najśmielszych snach nie myślałem, że gra defensywna w tej wersji to będzie taki syf. Piłkarze nie są w stanie odebrać piłki nawet faulem, (oczywiście zdarza się to ale rzadko) na terenie całego boiska (odbiór agresywny) . "Boczni obrońcy" nie wymawiajcie tej nazwy przy mnie, żenada, z reszta środkowi to samo.
Przeczytałem parę wypocin co poniektórych. Wcale nie uważam że FM musi być realistyczny DO TEGO STOPNIA, CO TEN MECZ. (sarkazm).
Fm zawsze miał sprawiać przyjemność poprowadzenia jakiegokolwiek klubu na wyżyny, to w nim kochaliśmy, chcieliśmy odgrywać kolene sezoy ostatnio widziałem sava na 2074r(fm 2012. Gościu musiał chyba 2 razy menagera stwarzać i przejmować klub po sobie). Niestety mam wrażenia że twórcy będą w kolejnych latach łakomi na forse coraz badziej, niestety, i wypuszczać tak niedopracowane gry. 5-6 sezonów zmęczy nas, przede wszystkim psychicznie bo to co ma być rozrywka, stanie sie obowiązkiem i frustracją

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 15:23    #20
A ja tam sobie gram bardzo płynnym i też jest dobrze :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution