Forum

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012, 14:04    #1
Hejka,

Nie chcę krytykować forum i całego serwisu nie mniej jednak pozwolę sobie na kilka wskazówek dla osób , które prowadzą forum.
Wg. panuje tu jeden wielki haaaaaoooossss i ciężko znaleźć tu coś. Moim zdaniem forum powinno być podzielone na kategorie, odpowiadające wersją fm'a, z racji tego że nie wszystkie tematy są adekwatne do różnych wersji.

No to tyle na początek;) pozdrawiam.

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 14:17    #2
Nie ma jak to konstruktywny hejt na otwarcie nowego tygodnia :) Co konkretnie Ci się nie podoba? Co konkretnie chciałbyś zmienić? Czego szukasz? Większość tematów na forum jest oznaczona poszczególnymi wersjami FM. Wystarczy je tylko przeczytać. Szukasz konkretnej odpowiedzi na swój problem, bez kłopotu ją znajdziesz. Jeśli nie, zawsze możesz sam zapytać pisząc na forum. Jesteś tutaj od miesiąca a już zaczynasz krytkować. Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwy haos to zobacz jak wyglądają fora na zagranicznych serwisach.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 14:18    #3
Chaos jak już. No na prawdę zmiany rewolucyjne. Tyle koncepcji i sposobów na poprawę serwisu jeszcze nie widziałem. I to wszystko w jednym miejscu.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 14:25    #4
Skoro już się czepiamy, to naprawdę.
Ze strony redakcji mogę powiedzieć, że pracujemy nad regulaminem i jak tylko zostaną ukończone prace, na stronie będzie więcej porządku i może (choć miejmy nadzieję, że nie) więcej ostrzeżeń. Czuwaj!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.12.2012 o godz. 14:26

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 14:26    #5
:D pomyliło mi się z na pewno. Chętnie bym poprawił, ale opcja edycji działa dziwnie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.12.2012 o godz. 14:27

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 17:28    #6
Do hejta to jeszcze daleko;] uwierz. to jedna z propozycji. pogrupowanie i ułożenie tego wg. wersji gry... zmian można by wprowadzić więcej:)
A co do haooosuuuu to jest to z taką dozą żaru ale mniejsza z tym. Nie żebym się czepiał tylko napisałem co mi się nasunęło. Czasem wchodząc w temat nie wiem czy dotyczy wersji 2013/2012 czy wcześniejszej po prostu:) No mniejsza z tym w każdym bądź razie widzę, że zostało to źle odebrane więc się już nie przydryndalam:)

Można zamknąć:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.12.2012 o godz. 17:29

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 18:57    #7
Sugestia nie jest wyjęta z kosmosu IMHO, można w jakiś sposób pomyśleć jak wyróżnić podkategorię danego tematu w Sulferze (wersję gry). Tym bardziej, że nemook jest nowym użytkownikiem, więc to cenne info :)

Dzięki za uwagę, pomyślimy o tym podczas przyszłych aktualizacji i zmian.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.12.2012 o godz. 18:58

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 22:01    #8
[quote="Speed"]Sugestia nie jest wyjęta z kosmosu IMHO, można w jakiś sposób pomyśleć jak wyróżnić podkategorię danego tematu w Sulferze (wersję gry). Tym bardziej, że nemook jest nowym użytkownikiem, więc to cenne info :)

Dzięki za uwagę, pomyślimy o tym podczas przyszłych aktualizacji i zmian.[/quote]

O dzięki za zrozumienie. przecież nie napisałem tego w zlej wierze:) pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.