Jak osiągnąć sukces polskim klubem?

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 16:19    #31
grali 2 lidze, Jak spadli wszystko się posypało i zaczynamy od okręgówki niestety
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 16:19    #32
Z tym że granie ŁKS-em w wersji 2013, to poziom "specjalista" (chociaż nie wiem czy i to nie jest za mało). Po pierwsze klub zadłużony na około 10mln (w Polsce, to bardzo dużo), po drugie skład to zbieranina piłkarzy którzy nie mieścili się w drużynach drugi i trzecio ligowych, po trzecie stadion to ruina na 4000 miejsc (a w FM nie ma wizji budowy nowego, co jest aktualnie w rzeczywistości), po czwarte frewkencja na meczach to max 1500 osób, po piąte brak jakichkolwiek talentów (jedynie bracia Papikyan, którzy i tak są co chwila kontuzjowani). No argumentów chyba wystarczająco. A jeszcze zapomniałem, że klub jest w trakcie przejęcia. Jedyny atut to bogata historia, i wielu dobrych wychowanków którzy kiedyś grali w ŁKS-ie.

 marcian2110 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 18:00    #33
No, to to jest dopiero wyzwanie pełną gębą. Zawsze możesz spuścić zespół do 2, 3 ligi i zacząć budowę od nowa :)

 gadom1986 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 19:00    #34
ja zrobiłem jeden sezon utrzymałem sie w lidze. A i tak brak kasy na kontrakty na starych i nowych. Jedyny pomysł to wystawić wszystkich na listę w zimę. skład oprzeć na wypożyczeniach np. z Legii. modlić sie o utrzymanie i ciułać kasę na kontrakty dla zawodników z wolnego i dla newgnów. 3-4 sezony może da się odkuć. :)

 a&d Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2012
Skąd: Zielona Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 20:07    #35
Witam, na wstępie chciałem przeprosić, że pisze to w tym temacie, ale nie chcę zakładać nowego dla jednego krótkiego pytania.
A mianowicie, wiadomo coś kiedy SI wyda kolejną łatkę poprawiającą terminarz ligi polskiej? Słyszałem, że mają wydać coś na święta, prawda to?
Piszę, ponieważ zastanawiam się czy warto zaczynać grę w lidze polskiej już teraz, czy może lepiej poczekać jeszcze te parę dni na wydanie nowego patcha.
Pozdrawiam.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.