Fm 2012!Pootrzebna pomoc!:)

 Vidarius Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012, 11:30    #1
Witam,zacząłem w FM 2012 karierą klubem z npower League 1,Porstmouth.Chciałem podjąć się trudnego wyzwania,ale chyba mnie to przerosło.W składzie są sami juniorzy i kilku młodych graczy wypożyczonych z wyższych lig,klub ma długi na poziomie 70 mln,stan konta 6 mln ,0 na transfery i jest bardzo lekko na plusie z płacami(wyrzuciłem 3 zbędnych i drogich graczy),nie mam asysyenta,bo nikogo sie nie da zatrudnić z racji tego ze moge mu zaoferować tylko 400 zł tygodniowo...,taka sama sytuacja jest z zawodnikami.Jestem po 6 kolejce a mam 0 pkt w lidze,a chce utrzymać ten zespół,prosiłbym o jakieś porady lub pomoc :)

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 11:59    #2
Jak się gra słabszym klubem to wiadomo, że ciężko z kasą. W takiej sytuacji często jedynym rozwiązaniem jest ściągnięcie zawodników z wygasłym kontraktem. Ja osobiście polecam "dziadków" powyżej 33 lat. Skoro są już bez umowy to podpiszą kontrakt za grosze. Polecam umowę na 1 rok z ewentualną zmienną na następny rok w zależności od ilości występów. Wiadomo, że w tym wieku atrybuty fizyczne są słabe, ale ich przewaga może polegać na atrybutach technicznych i psychicznych. Dzięki temu przerastają umiejętnościami wielu juniorów. Nie raz jak grałem słabym klubem to taki zawodnik dawał wiele swoim wysokim atrybutem techniki czy podania oraz strzałami z rzutów wolnych, bądź wrzutek z rogu.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 18.12.2012 o godz. 12:07

 Vidarius Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 13:00    #3
A możesz polecić mi kogoś takiego co zagra za 400 zł tygodniowo?:D

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 13:14    #4
Nie znam Twojej bazy danych więc nie wiem jakich masz piłkarzy. No ale też trochę własnej inwencji... Przede wszystkim zatrudnij byle jakiego, najtańszego asystenta aby pomagał przy wyszukiwarce (eliminacja nierealistycznych transferów), na pewno jakiś biedny Polaczek się znajdzie :]. Masz wyszukiwarkę piłkarzy a w niej filtry. Ustaw według oczekiwanego atrybutu/pozycji. Daj do przeskanowania scoutom interesujących Cię zawodników. Coś się na pewno znajdzie.

P.S. Zamień walutę na funty/euro (ja używam od zawsze funi), bo paskudnie złotówki wyglądają w FM ;D

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 18.12.2012 o godz. 13:16

 Vidarius Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 13:29    #5
Dzięki za pomoc ;) A odnośnie asystenta to niestety żaden sie nie znajdzie,bo każdy chce minimum 550 zł a ja mam 400 :/

 Vidarius Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 16:04    #6
Narazie widać rezultaty!:D Jest 11 kolejka a ja mam 9 pkt po 3 wygranych z rzędu :) Szkoda tylko że asystenta nie idzie znaleźć,ale może jak dobrze pójdzie w tym sezonie,to w przyszłym lepiej z kaską będzie ;) Jak ktoś ma jakieś rady fajne jeszcze to proszę pisać!:D

 Vidarius Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 16:04    #7
Narazie widać rezultaty!:D Jest 11 kolejka a ja mam 9 pkt po 3 wygranych z rzędu :) Szkoda tylko że asystenta nie idzie znaleźć,ale może jak dobrze pójdzie w tym sezonie,to w przyszłym lepiej z kaską będzie ;) Jak ktoś ma jakieś rady fajne jeszcze to proszę pisać!:D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.