Gwiazda vs Gwiazda

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012, 19:33    #1
Witam! Przygotowuje się do 3 sezonu wraz z moją Zawiszą i napotkałem się na ciekawe możliwości transferowe. Ale od początku. Po pierwszym sezonie udało mi się awansować do Ekstraklasy, a w następnym sezonie wygrać mistrza. W Lidze Mistrzów mam szczęście i ograłem Spartę Pragę i Molde...I tu zaczyna się moje pytanie jak i obserwacja cenienia się naszych ,,gwiazdek" . Do klubu udało mi się już sprowadzić takich piłkarzy jak Tomek Kuszczak czy Kalichinienko. Do tego zainteresowanymi moim klubem jest Luca Toni, Quim, Nazarenko, Nicolas Anelka...A nasz Polak Michał Żewłakow uważa, że mój klub jest za słaby na jego umiejętności...Cóż nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że w/w grają w klubach, a Żewłakow od 1,5 roku jest bez klubu. A jeszcze ciekawsze jest to, że z 60% graczy z 1 ligi polskiej też nie chce do mnie dołączyć nawet jako ,,kluczowy gracz" ;D . Zaciekawiło mnie to, że w Polsce mamy tyle gwiazdeczek ;p

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 19:39    #2
Wina reputacji.
PS Z moim Zawiszą, nie moją Zawiszą. Nazwa klubu pochodzi od męskiego imienia. :)
PS 2 Wszystko chyba dobrze i Bolson się nie uczepi. :D

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 19:47    #3
A przepraszam sam jestem z Bydgoszczy i aż wstyd, że taki błąd popełniłem ;p .Co do reputacji może i coś w tym jest, ale tacy piłkarze jak Toni, Anelka czy Nazarenko osiągnęli więcej niż Żewłakow wiec troszeczkę mnie to dziwi. Nie mówiąc o I lidze.

 Aciel Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 20:33    #4
Dziwisz się? Jaki Polak znający realia Bydgoszczy, chciałby grac dla Tyfusowa? xD

PS: Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.
PS': Nie, nie jestem z Torunia.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.12.2012 o godz. 20:35

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 20:44    #5
Mimo wszystko Zawisza to klub co kiedyś w piłce znaczył. Może nie był to klub na miarę mistrzostwa. Teraz też powoli budują dość ciekawy zespół. Ale jeśli chodzi o wirtualny świat (bo raczej o takim raczej powinniśmy rozmawiać). No to klub, który gra w Lidze Mistrzów, zdobywa mistrzostwo kraju i sprowadza gwiazdy ukraińskiej piłki Nazarenko/Kalichinienko. Czy byłego gracza ManU. Zawodnik co zdobył mistrzostwo świata (Luca Toni) też by chciał zagrać. No to wg. mnie Żewłakow za bardzo się ceni zważywszy, że 1.5 roku już nie gra, a zainteresowania innych klubów tym zawodnikiem brak.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 23:14    #6
Może agent blokuje mu zatrudnienie :)

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 00:29    #7
O tym samym pomyślałem, ale nie ma żadnego agenta. W sumie i tak jutro mam koniec okienka transferowego. Skład dopięty na ostatni guzik więc jego strata tak by pograł przeciwko FCB czy Lazio, ale nie to nie łaski nie robi ;p . W sumie przypomniała mi się taka sytuacja z FM 12, że nie chciała mnie rep. Polski, a wzięli mnie do reprezentacji Włoch jako Menago ;D . Może i Polska i polacy sukcesów nie odnoszą, ale cenić się cenią hehe ;p

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.12.2012 o godz. 00:30

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.