Jak FM 2013 niszczy marzenia...

 Ignachinio Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012, 17:50    #1
Gram sobie Lechem w Lidze Europejskiej i mierzę się z Lyonem .. niestety pomimo wzmocnień Lecha pokonanie tej drużyny nie leży w możliwościach gry.. Co z tego że gram piątką obrońców i dwoma defensywnymi pomocnikami komputer zawsze wygeneruje jakaś sytuację z dupy i pada bramka... mam tego powoli dość... Dodam że w składzie nie grają same leszcze z Lecha są też wzmocnienia (Zanetii) Wie ktoś co zrobić żeby wszyscy zawodnicy grali na 100%?

Dodam także że Lyonowi w lidze nie idzie wcale... same remisy i porażka mało tego moi piłkarze w meczy z Lyonem nagle zapomnieli jak się kopie piłkę... żal PL ...

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.12.2012, 17:58

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 17:59    #2
No tak. W tym sezonie, to Lech zawojował europejskie puchary, że hej! Zobacz sobie raport dotyczący Lyonu (głębia składu). Wszyscy najprawdopodobniej mają pięć gwiazdek, czyli są dużo lepsi. Nie oczekuj cudów. Ja się cieszyłem, jak Lechem wyeliminowałem Bursaspor. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.12.2012 o godz. 18:01

 Ignachinio Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 18:19    #3
W takim razie po co ta gra? Jakbym chciał oglądać tą mizerię w wykonaniu Lecha to zamiast grać chodziłbym na stadion (kurde tu mnie masz chodzę ale nie o tym) .. Wzmocniłem swoją ekipę zawodnikami dobrymi każdy z moich zawodników ma po 4 gwiazdki... Oni są w dołku i jadą mnie zawsze po jakiejś bramce z kosmosu... bo gra jest nieuczciwie zrobiona...

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 18:21    #4
Widzisz i nie grzmisz...

 Ignachinio Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 18:26    #5
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieją jakieś metody aby wygrać ten mecz? Jak lepiej ekipę zmotywować żeby wygrała? Jaka taktyka jest najlepsza i jak ustawić drużynę ?

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 18:31    #6
[quote="Ignachinio"]W takim razie po co ta gra? Jakbym chciał oglądać tą mizerię w wykonaniu Lecha to zamiast grać chodziłbym na stadion (kurde tu mnie masz chodzę ale nie o tym) .. Wzmocniłem swoją ekipę zawodnikami dobrymi każdy z moich zawodników ma po 4 gwiazdki... Oni są w dołku i jadą mnie zawsze po jakiejś bramce z kosmosu... bo gra jest nieuczciwie zrobiona...[/quote]

Toś dorąbał " bo gra jest nieuczciwie zrobiona " . Czego ty oczekujesz jak pewnie mają świetnych zawodników oraz trenera ? Równie dobrze Mourinho mógłby powiedzieć że nieuczciwie zremisował z Espanyolem 19 drużyną tabeli , ponieważ to przecież on ma świetnych zawodników a oni nie . Może i mają dołek ale nadal mają moc . Przeanalizuj spotkanie , ustaw krycie i pressing na graczy biorących się za rozgrywanie , zobacz czy preferują strzały z daleka czy też rozgrywanie piłki i wczytaj gre przed meczem i znów zagraj .

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.12.2012 o godz. 18:32

Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 Ignachinio Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 18:35    #7
Wszystko fajnie .. tylko że zawsze jest jakiś gamoń co w 80 minucie ma strzał nie do obrony ... Ale podsunąłeś mi pomysł z tym kryciem...

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 19:30    #8
Kurcze koleś rozwaliłeś system mianuje cię największym płaczkiem tego forum. Powiem ci pół żartem pół serio jak chcesz tak koniecznie wygrać ten mecz graj do skutku aż wygrasz skoro to będzie dla ciebie uczciwe.

 soczo1 Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 19:34    #9
Ty masz zawodników po 4 gwiazdki ? Sprawdź swoich scoutów, bo jeśli są ciulowi to będą Ci "głąba" piłkarskiego pokazywać na 4-5 gwiazdki, a dobry scout pokaże Ci tego samego zawodnika na 2 gwiazdki ;) Także podejrzewam, że z Twoim składem szału nie ma. Pozdrawiam

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 19:44    #10
Hehe dokładnie.
Ja w San Marino zarówno w reprezentacji jak i klubie mam wszystkich graczy na 5 gwiazdek :) także nie sugerować się tylko gwiazdeczkami a porównywać graczy po atrybutach. Zresztą gwiazdki odnoszą się do ligi w jakiej gramy(jaką przydatność ma gracz na daną ligę) a nie do europejskich pucharów.

btw @Ignachinio, jednym wpisem przebiłeś uzytkownika 'Patryk 96' co myślałem, że się nikomu nie uda ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.