Trening - FM2013

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 10:23    #2
w treningach mam gwiazdki na maxa dla kazdego treningu, asystenta nie chcwalac sie mam najlepszkego dostepnego, ale i chyba jednego z drozszych...a mimo to pilkarze nie czynia postepow takich jakich oczekuje...

 durrr1b Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2012
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 11:17    #3
Kto jest u cb w sztabie szkoleniowym? Mógł byś podać nazwiska?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 16:58    #4
nemook zrób screena z gry :)

ustawiałeś piłkarzom zarówno treningi indywidualne jak i treningi ogólne na max? Czy masz suwak na trening meczowy ustalony?

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 09:56    #5
Dziś porobię screeny i wrzucę :) więc cierpliwości :)

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 10:01    #6
[quote="myfunnygame"]

ustawiałeś piłkarzom zarówno treningi indywidualne jak i treningi ogólne na max? Czy masz suwak na trening meczowy ustalony?[/quote]

a co do tego czy mam poustawiane wszystko to tak: mają ustawiony trening ogólnym każdy ma trening indywidualny na poziomie wysokim, trening meczowy oddałem asystentowi mając nadzieje, że może on poprawi jakoś grę piłkarzy, wcześniej ustawiałem go sam... z każdym zawodnikiem przeprowadziłem rozmowę indywidualną, że musi się bardziej przykładać do treningów jeśli chce pozostać w klubie, każdy zareagował pozytywnie na to, a zamiast się rozwijać to się cofają...

po pracy wrzucę screen sztabu szkoleniowego i ustawienia treningów

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 10:19    #7
Może zmniejsz trening indywidualny na średni bo tak się tylko przemęczają, postaraj się też o ulepszenie bazy treningowej o ile nie masz już 5-gwiazdkowej ;) No i zatrudnij trenerów o jak najlepszych atrybutach do każdego treningu :)
Powinno pomóc.

Aha, zobacz jaką zawodnicy poszczególni mają pracowitość; o ile dobrze pamiętam jest to też istotny element rozwoju piłkarza.

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 10:55    #8
Gram Realem Madryt...

Bazę treningową mam już chyba najlepszą, trenerów mam na 5 gwiazdek wszystkich prawie (wieczorem dam screena jak wspomnialem) hm co do tego treningu racja może nie warto ich forsować...odnosnie tej pracowitosci...sprawdze...co robić w przypadku kiedy będzie niska?

To mój asystent...lepszego chyba w grze nie ma...wykosztowałem się, ale uważam że warto...gościu leciwy co prawda, jak na tak dobrego speca w denfensie, jego podpowiedzi odnośnie rywali i tak muszę korygować, wg to dziwne trochę...no ale nie może wszystkiego robić za mnie komp;)



Nie wiem czemu nie ma miniaturki ale otwiera sie na sendspace:)

// Edytowano 27 razy, ostatni raz 21.12.2012 o godz. 11:06

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 11:08    #9
Otototo
:)
Jakkolwiek dobry nie byłby twój asystent on działa na podstawie algorytmów które nie koniecznie pasują pod Twoją wizję prowadzenia klubu.

Jak mają niską pracowitość to zwiększy ją tylko trenowanie kondycji!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.12.2012 o godz. 11:10

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 11:13    #10
O widzisz dzięki za wskazówkę... zrobię dzisiaj re-skan składu i przeglądnę ich atrybuty.
Wczoraj dostałem info od trenera młodzików, że 2 jest niezadowolonych z mentorów i niewiele się nauczyli;/ Gdzie jakiś szacunek do starszych kolegów??:) Muszę rozkminić problem z tym szkoleniem bo szkoda mi marnować utalentowanych młodzików...no i plejerów 1 drużyny również...

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 19:47    #11
obiecane screeny



// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.12.2012 o godz. 19:47

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.