Jak w to grać?

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 16:17    #81
Te motywacje są do dupy :) Gram z Juve, przegrywam u nich 1-2 (jestem po serii chyba 5 spotkań bez zwycięstwa). Wkurzony kolejną słabą połówką po raz pierwszy w życiu użyłem niechętnego tonu i wszystkich pochwaliłem mimo, że grali okrutnie beznadziejnie. Wygrałem 3-2. Ta gra jest bez sensu z tego względu, że jak gram Interem to zawodnicy sami z siebie motywują się na Milan, Napoli, Romę, Juve, Lazio i Atalantę (te same barwy, również rywal). I wygrywam, a czego bym nie powiedział przed meczem z Sieną czy Pescarą to zawodnicy grają na pół gwizdka i albo remisuję albo dostaję w mazak.
Polska Gola

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 16:29    #82
[quote="Blazfm"]Patrząc na wyniki to raczej Ty grasz jak gniot :P[/quote]

To samo chcialem napisac?
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 18:59    #83
chyba raczej nie i nie broncie tak tego shitu , tracac 100 i robiac dobre wrazenie he

grajac w 12 ,11,10 polskim klubem laik taki jak ja mogł dosc na luzie do cwiartki lm czy zdobyl lige europy po 2/3 sezonach a tutaja barce mozna spuscic bez problemu z ligi he

dodam ze jesli pilkarzyki biegaja bokami albo po nowycm patchu zaczyna sie znow goalkeepers ghost i obroncy zbiegaja na boki to sory gregory :D

he to chyba 90% ludzi ktorzy kto kupili sa gniotami waszym zdaniem bo tyle pewnie mniej wiecej uwaza ze silnik meczowy i ogolnie fm 13 to kpina , nie prozno szukac na tym forum ;)

ale spoko robcie dobre wrazenie ;]

nie jeden z was pewnie klnie jak macie w obronie puyola kompanego czy innego kozaka i robi ladny korytarzyk napastnikowi w drodze do strzelenia gola ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.12.2012 o godz. 19:02

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 19:08    #84
Ale ja nie robię żadnego dobre wrażenia, gram sobie już siódmy sezon Everton, w poprzednim końcu udało mi się wygrać LM, teraz staram się obronić i nie zasłaniam się silnikiem graficznym jak dostanę w dupę bo takie rzeczy się zdarzają. Jak widzę, że coś nie gra to staram się to zmienić w grze a nie pisze na forum jak to jest nierealistycznie bo przegrałem z Reading a wygrałem z MU. Jak chcesz, to się obrażaj na grę za swoje chujowe wyniki, ja wracam grać dalej i dobrze się przy tym bawić, tyle.

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 19:11    #85
A może po prostu normalni gracze, którzy nie mają powodów do narzekań, gram im się dobrze, nie wchodzą na forum i nie piszą nic? Pomyślałeś o tym geniuszu?

Jak się nie umie grać, to najłatwiej powiedzieć, że gra jest do kitu. Nie mówię, że jest świetna, ale gram w nią od premiery i ani przez chwilę nie narzekałem (to mi się zdarzyło tylko przy becie). Gram codziennie i czerpię z tego przyjemność. Jeśli byłoby inaczej to bym nie grał - proste.

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 19:13    #86
[quote="bini"]A może po prostu normalni gracze, którzy nie mają powodów do narzekań, gram im się dobrze, nie wchodzą na forum i nie piszą nic? Pomyślałeś o tym geniuszu?

Jak się nie umie grać, to najłatwiej powiedzieć, że gra jest do kitu. Nie mówię, że jest świetna, ale gram w nią od premiery i ani przez chwilę nie narzekałem (to mi się zdarzyło tylko przy becie). Gram codziennie i czerpię z tego przyjemność. Jeśli byłoby inaczej to bym nie grał - proste.[/quote]
Brawo, o to właśnie chodzi.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 19:22    #87
Koniec świata bliski... ludzie chwalą "trzynastkę". :P

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 19:52    #88
[quote="kukiz87"]Ja juz skonczyłem raczej w to grac ... w wieksze gó nie grałem ... zostałem zrobiony w balona przez si na 110 zł dzis grałem 11 kariere od 2 tygodni pierwsza poza pl i to samo mecz za meczem w plecy napoli grałem i portugalia napoli w pierwszym meczu z roma u siebie 1-6
no bez jaj portugalia rosja 1-5

ta gra jest jak dla mnie niegrywalna
w zyciu juz ani grosza nie dam zarobic patałacha z si

wkurzony niezle jestem bo czekałem bity rok po raz pierwszy orginała kupiłem O.o a tu chłam na maxa


aaa i warto dodac ze cavani w napoli mi strzelił w drugiej minucie
a ronaldo w 16 sekundzie co sie potem działo szkoda gadac[/quote]

Zacząłem grać od momentu, jak wyszedł przedostatni patch. Trochę się męczyłem z oglądaniem meczów, czytaniem gry, reagowaniem na to co się dzieje na boisku, realizowaniem przez moich kopaczy założeń taktycznych. Brakowało w tym wszystkim, porządku, logiki, realizmu. Olałem granie na jakiś czas, poczekałem na nowego patcha, a gdy wyszedł ucieszyłem się, że mam pretekst żeby znowu pobawić się moim ulubionym symulatorem (FM) i obczaić jak zmieniło się jego działanie. Jest znacznie lepiej, mecze wyglądają bardziej realistycznie, piłkarze lepiej realizują moje założenia taktyczne, jest w końcu jakaś współpraca między formacjami, dyscyplina. Pojawiła się nadzieja na całkiem przyjemny rok zabawy moim ulubionym piłkarskim symulatorem...

Coś zasugeruję. Trochę zwolnić, trochę pokminić, na spokojnie - jak dojdziesz do jakichś dobrych wniosków dopiero po długim czasie, to zawsze możesz zacząć nową karierę i stosować je od początku. Ale dojdziesz! Parę rad: zgrywać drużynę, zgrywać formację (1,2 lub 3 - bo więcej się nie da), rozgrywać CAŁE mecze, jak nie wychodzi podbudowywać kopaczy, jak wychodzi chwalić, stawiać sobie realistyczne cele na sezon (bez brawury i kozaczenia), analizować taktykę i "skilsy" przeciwnika. Skupić się, myśleć. Duże szanse na poprawę przy takim podejściu widzę.

PS: Pewnie, że wolałbym silnik meczowy z FM 2012. Dla mnie był najlepszy, najbardziej logiczny w historii. Sam nie wiem, dlaczego zawsze psują to co dobre.. Może jestem za głupi żeby to zrozumieć? A może to kolesi z SI gubi brawura i utopijne myślenie, że da się lepiej? Nie wiem. Może... może... może... Jest jak jest - w sumie od przedwczoraj jest przynajmniej znośnie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.12.2012 o godz. 19:56

"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2012 10:00    #89
nie no przyznaje Ci racje spoko, tylko wkurzaja mnie tez momenty i nie moge sobie poradzic z tym jak dajmy na to grałem ostatnio tym spartakiem co screena wrzuciłem i na poczatku goliłem wszyskich jak szło az przyszedł moment taki ze jak by grali na pol gwizdka nie moglem wygrac co było widac zreszta

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2012 10:04    #90
aaa i jeszcze mnie cos gnebi grałem tym spartakiem rozmzowy wydaje mi sie ze mialem opnaowane jak wygrali chwaililem na spokojnie jak przegrali to bylem asertywnie nie zadololony chyba ze wysoko to agresor

a gram zenitem teraz wygrywam po 2;0 3;0 na spokojnie ich chwale ze jestem zadowloy z wygranej a oni zgaszeni na czerwono

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.