dodatki

 Robertoss Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2012, 00:21    #1
Czy takie dodatki jak facepacki czy logopacki wpływają na szybkość prowadzonej rozgrywki?

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2012 00:39    #2
Są różne mity na ten temat typu: mega facepack zamula rozgrywke itp. Co w rzeczywistości nie jest prawdą. Mój folder graphics zajmuje prawie 10 Gb i nie zauważyłem z tego powodu zamulenia podczas rozgrywki.

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2012 01:02    #3
Trochę z innej beczki, ale sens ten sam. Czy miejsce instalacji FM'a (dysk C na którym jest Windows i 15 GB wolnego ; czy dysk D, który ma wolnej przestrzeni około 90 GB) ma jakieś znaczenie?

Osobiście mam zainstalowanego FM'a właśnie na C (ze względu na steama) i niestety szybkość przetwarzania danych jest słabiutka. Niestety mój sprzęt nie zwala z nóg, ale mam porównanie jak to sytuacja wyglądała z FM 2012 (również C).

W 12 miałem karierę z sześcioma ligami, a w 13 mam jedną ligę i ze smutkiem stwierdzam, że szybkość rozgrywki w FM 2012 była o niebo lepsza niż teraz w FM 2013. Szukam więc przyczyn takiego stanu rzeczy, ale niestety nic nie pomaga. Może właśnie próba instalacji Fm'a na dysku D coś pomoże? Dopóki nie będę miał pewności, ze przeinstalowanie gry z dysku C na D rozwiąże mój problem, to nie chciałbym w cokolwiek ingerować. Wolę żeby było tak jak jest niż żebym później miał jakieś problemy z ponowną instalacją itp. Proszę o pomoc.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2012 01:25    #4
[quote="wislak_91"]Czy miejsce instalacji FM'a (dysk C na którym jest Windows i 15 GB wolnego ; czy dysk D, który ma wolnej przestrzeni około 90 GB) ma jakieś znaczenie? [/quote]

Jakby wielkość dysku miała wpływ na szybkość działania programów lub gier to by ludzie kupowali tańsze dyski zamiast droższych procesorów. Tak to jednak niestety nie działa...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.