Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Plombi Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:00    #2
@kamil23r, ale to też zależy jaki obierzesz kurs mocnym klubem, ja jak gram mocnymi zespołami, to robię potężne czystki kadrowe, obcinam pensje, kupuję tylko i wyłącznie młodych zawodników, którzy będą stanowili o sile zespołu po kilku sezonach, to też jest spora frajda z gry .

 kamil23r Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2012
Skąd: Sztabin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:12    #3
no tak z tym się zgodze ale np jak brat mojego kolegi wielki zaciesz że zdobył mistrzostwo Hiszpanii Barceloną no dla mnie to nie jest żadna frajda własnie tak jak piszesz to racja można i tak dla mnie prawdziwa frajda jest jakiś zespół z 2 czy 3 ligi doprowadzić do mistrzostwa polski

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:18    #4
@kamil23r

Każdy ma inny cel przed sobą. Ja na przykład lubię wyciągać kluby z niskich lig angielskich/włoskich do ex plus pograć dobrze w pucharach żeby choć kilka razy zagrać w LE.
Inni lubią sobie posiedzieć przy FM i po prostu kupić kilku właściwszych graczy w ich mniemaniu do powiedzmy Realu żeby np. zdobyć dawno nie wygraną LM, jeszcze inni lubią prowadzić swój lokalny klub/ klub, któremu kibicują; jeszcze inni wyciągają stare zasłużone kluby do najwyższej ligi; kolejni gracze grają zespołem losowo wybranym przez kompa. Są jeszcze i tacy którzy wyciągają klub z tarapatów finansowych.

Nie rozumiem po co się do czegoś takiego przyczepiać. Moim zdaniem po to gra się w FM(tak jak i w inne gry) żeby się dobrze przy tym bawić; nie każdy myśli tak jak ty czy ja żeby zrobić jakieś 'wyzwanie'-chcą po prostu od czasu do czasu posiedzieć, zrobić kilka transferów, zobaczyć składne akcje zespołu w zwycięskim meczu, a potem np. opisać to w manifeście.
Dla każdego coś dobrego ;)

Polskie kluby w FM jak i piłkarze to niezła specyfika jak za naszego grajka trzeba płacić sumy jak za jakiegoś mega dobrego zawodnika prosto z Brazylii czy innej Argentyny. Pokazuje to w jakimś stopniu jakie są realia naszej piłki, piłkarze nie warci złamanego grosza ale cenią się jakby byli bogami futbolu :)

Pozdrawiam
EDIT: co do zwycięstwa to ok, zrozumiałem. Niestety dzieci zbyt często mają dostęp do TV/netu i napalają się zagranicznymi klubami zamiast kibicować naszym lokalnym. Jeszcze się obwołują dupnymi kibicami, jacy to oni nie są i w ogóle. Parodia :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.12.2012 o godz. 14:22

 molacz Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:22    #5
No jak Boavista to spoko. Macie jeszcze jakieś propozycje ? Upadłe legendy coś w tym stylu .

 kamil23r Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2012
Skąd: Sztabin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:23    #6
[quote]Polskie kluby w FM jak i piłkarze to niezła specyfika jak za naszego grajka trzeba płacić sumy jak za jakiegoś mega dobrego zawodnika prosto z Brazylii czy innej Argentyny. Pokazuje to w jakimś stopniu jakie są realia naszej piłki, piłkarze nie warci złamanego grosza ale cenią się jakby byli bogami futbolu :)[/quote]


I ja właśnie za to kocham polską Ekstraklasę jak to kiedyś nawijał 52 Dębiec w kawałku to my polacy ,,Wole Polskie g*wno w polu niż fiołki w Neapolu,,

 kamil23r Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2012
Skąd: Sztabin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:24    #7
Spróbuj coś Osiągnąć Z ŁKS albo z GKS Katowice

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:25    #8
Sproboj Swansea,liga angielska najttrudniejsza ze wszystkich musisz rywalizowac z 6-7 bardzo dobrymi zespolami, masz bardzo duzo meczy w sezonie a jak dojdzie LE lub LM to juz wogole,sporo dobrych zawodnikow (ale nie najlepszych) chce przejsc wiec jest w czym wybierac, no i zespol do spadku prognoza mediow 19 miejsce ja gram nimi od 3 edycji Fm i bardzo przyjemnie sie gra,masz pocieche jak npzakwalifikujesz sie do LM a man utd ,city itp nie.

 molacz Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:30    #9
A udało się komuś z was wyprowadzić jakiś klub z polskiej 4 ligi do ekstraklasy i nie zbankrutować ;>
Bo to jest jedyne co mnie w fm trzymie takie wyzwania :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.12.2012 o godz. 14:31

 Plombi Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:35    #10
@molacz, co do upadłych zależy jaka liga :D ja uwielbiam ligę angielską więc polecę Ci kilka teamów :
Leeds United- 2 liga, skład na środek tabeli, mała kasa, ale bardzo ciekawy klub
Portsmouth-istny hardcore, długi, brak kasy na transfery przez jakieś 3-4 sezony, wąska i słaba kadra, 3 liga
Huddersfield-3 liga, nie najgorsza kadra, mała kasa- 3 krotny mistrz Anglii
Preston- dawna potęga, 3 liga
Sheffield Wednesday- bardzo ciekawy klub z bardzo ciekawą historią, również dawna potęga, 3 liga
Nottingham Forest - 2 liga, skład na środek tabeli
Derby County- 2 liga, skład na środek tabeli
Wolverhampton- 3 krotny mistrz Anglii, 2 liga, skład na awans, nie wiem jak z kasą, ale też ciekawy zespół :)

Do wyboru, do koloru :)

 molacz Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:38    #11
Angielska ma to do siebie że trzeba bardzo walczyć i są ograniczenia ;/ A jedynie gdzie grałem oprócz polski były Czechy i Słowacja :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.