Regeneraci

MVP Proletariat

0
03.08.2006, 17:09    Pytanie
1.Czy kiedykolwiek mieliscie w klubie pilkarza (regenerata) lepszego niz wszyscy inni, ktorzy sa na poczatku (gry prosze o screeny)
2.Ile mniejwiecej gra tworzy nowych talentow co roku ??

 zabek Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2005
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2006 17:38    #1
kiedyś miałem w Lechu regenerata, który nazywał sie Michał Szary, został dwa razy królem strzelców polskiej ligi, potem sprzedałem go do chelsea za 45 mln gdzie również został królem strzelców...interesowała sie nim barca,real,ManU,Liverpool,Bayern,arsenal(cała czołówka)

niestety musisz mi wierzyc na słowo(nie mam screena)

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2006 05:43    #2
Regeni zazwyczaj powstają wtedy, gdy jakiś zawodnik przechodzi na piłkarską emeryturę. Jest tak jakby jego następcą. Więc może się zdarzyć, że owy regen będzie miał większe umiejętności niż któryś zawodnik ze składu. Oczywiście nie od razu Rzym zbudowano :> To musi potrwać troche czasu, bo zazwyczaj taki regen ma 16-18 lat... :>

Post pomocny

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2006 12:24    #3
http://img50(...)pwm2.png to igor Kurtovic, ktory w wieku 16 lat gral juz u mnie w pierwszym skladzie, teraz ma 18 lat, zawodnik reprezentacji Polski- 5 meczow 5 bramek.

http://img45(...)kjy0.png to jest zainteresowanie 18-letnim regeneratem :>

Mam regeneratow z PA:197, 190, 185,182,180 itd. w Legii :>

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.