Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 13:08    #4671
Grał albo gra ktoś Piastem Gliwice fm13, jakie wrażenia, polecacie?

 Gawlin Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2012
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 13:29    #4672
Ja zastanawiam się właśnie czy Zagłębiem L. sobie nie zagrać. Jakieś transfery na pierwszy sezon, ma ktoś jakieś doświadczenie odnośnie prowadzenia tej ekipy. Szukam jakiegoś dobrego treningu do tego nowego FM i nie mogę nic znaleźć :/

 Gawlin Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2012
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 13:59    #4673
Ja zastanawiam się właśnie czy Zagłębiem L. sobie nie zagrać. Jakieś transfery na pierwszy sezon, ma ktoś jakieś doświadczenie odnośnie prowadzenia tej ekipy. Szukam jakiegoś dobrego treningu do tego nowego FM i nie mogę nic znaleźć :/

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 14:25    #4674
Jeśli chcecie grać nie najmocniejszym zespołem z polskiej ligi to osobiście polecam Lechię Gdańsk.
Zaletą oczywiście jest duży stadion. Kolejnym plusem jest Razak Traore. Ma on kontrakt do 31 grudnia 2012, którego nie chce przedłużyć. Dlatego od razu jak zaczynamy grę proponuję zaproponować go klubom za 2,5mln funtów. Oczywiście wiele zespołów jest nim zainteresowane i możemy liczyć na kwotę w granicach 2,5-2 mln funtów. Mi się udało go opchnąć za 2,4mln funi do Monaco. Nie ma co z tym zwlekać bo podajże od sierpnia zespoły będą go mogły ściągnąć za darmo. Tak więc na start mamy jak na polskie warunki sporą kasę na przebudowę zespołu.

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 20:07    #4675
[quote="sxz69"]Jeśli chcecie grać nie najmocniejszym zespołem z polskiej ligi to osobiście polecam Lechię Gdańsk.
Zaletą oczywiście jest duży stadion. Kolejnym plusem jest Razak Traore. Ma on kontrakt do 31 grudnia 2012, którego nie chce przedłużyć. Dlatego od razu jak zaczynamy grę proponuję zaproponować go klubom za 2,5mln funtów. Oczywiście wiele zespołów jest nim zainteresowane i możemy liczyć na kwotę w granicach 2,5-2 mln funtów. Mi się udało go opchnąć za 2,4mln funi do Monaco. Nie ma co z tym zwlekać bo podajże od sierpnia zespoły będą go mogły ściągnąć za darmo. Tak więc na start mamy jak na polskie warunki sporą kasę na przebudowę zespołu.[/quote]

Głupoty gadasz, normalnie akceptuje ofertę tylko dajesz mu tyle ile zarabia obecnie (jakoś 13k zł tygodniowo) + dodatkowe premie za bramki i występy.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 21:08    #4676
[quote="Gawlin"]Ja zastanawiam się właśnie czy Zagłębiem L. sobie nie zagrać. Jakieś transfery na pierwszy sezon, ma ktoś jakieś doświadczenie odnośnie prowadzenia tej ekipy. Szukam jakiegoś dobrego treningu do tego nowego FM i nie mogę nic znaleźć :/[/quote]
Trening jest mało ważny. według mnie ważniejsi są trenerzy

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 21:50    #4677
Witam wszystkich.
Grał ktoś nieco dłużej QPR? W ile sezonów idzie zrobić z nich poważnego konkurenta do tytułu Champions League?
Może znacie inne podobne zespoły w silnych ligach? Pisząc podobne mam na myśli spory zasób gotówki i słabe prognozy mediów.

 zelencik Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Skąd: Lbn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 22:34    #4678
[quote="Daniel_on"]Witam wszystkich.
Grał ktoś nieco dłużej QPR? W ile sezonów idzie zrobić z nich poważnego konkurenta do tytułu Champions League?
Może znacie inne podobne zespoły w silnych ligach? Pisząc podobne mam na myśli spory zasób gotówki i słabe prognozy mediów.[/quote] Jaki fm jakie uaktualnienie ?

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012 22:35    #4679
Właśnie w tym FM niestety takich zespołów jest bardzo mało... W Holandii masz FC Utrecht i FC Groningen, oba coś koło 9mln na transfery, we Francji chyba nie ma żadnego klubu ze środka tabeli który ma jakikolwiek budżet wyjściowy, w Niemczech większość zadłużona na grube miliony, Hiszpania też, Włochy też, no ewentualnie masz jeszcze z Anglii Swansea albo Southampton.

 Bartekbx10 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2013 13:53    #4680
AS Monaco po awansie do Ligue 1 dostaje dość duży pieniędzy na transfery.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.