Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2013 14:05    #4681
Wymiencie wszystkie zespoły, które mają dobrych wujków.
A jak nie znacie to napiszcie jakie zespoły mają bardzo duzo kasy, ale są zwykłymi średniakami, albo graja w nizszej lidze.

 Maaarox Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2012
Skąd: Rogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2013 14:45    #4682
[quote="chris000"]Wymiencie wszystkie zespoły, które mają dobrych wujków.
A jak nie znacie to napiszcie jakie zespoły mają bardzo duzo kasy, ale są zwykłymi średniakami, albo graja w nizszej lidze.[/quote] Nottingham Forest FC

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2013 14:49    #4683
[quote="chris000"]Wymiencie wszystkie zespoły, które mają dobrych wujków.
A jak nie znacie to napiszcie jakie zespoły mają bardzo duzo kasy, ale są zwykłymi średniakami, albo graja w nizszej lidze.[/quote]

Do wyboru, do koloru
http://www.cmrev(...)013.html
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 17:47    #4684
A mnie tak zastanawia dlaczego nikt tu nie chce startować od III ligi polskiej?Albo 9 ligi angielskiej - jest w cholerę ciężko ale to wyzwanie.

Ja przed tymi wszystkimi poprawkami zacząłem grać Legia i w 2017 mam co roku mistrza polski , puchar polski , super puchar polski , raz wygrałem ligę europy i dwa razy ligę mistrzów.Trochę to się robi nudne jak w półfinale ligi mistrzów ograłem Barcelone na wyjeździe 3-0 a u siebie 5-0 ziiiefff.

W lidze w ostatnim sezonie zaliczylem tylko jeden remis i to dlatego że miałem 7 zawodników kontuzjowanych. Strzelilem w 30 meczach ligowych 101 goli i straciłem 12...

Ta gra od 9 ligi angielskiej to jest trochę sado maso szczerze powiem ale nie mogę się doczekać jak poprawią CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0 tak żeby działało i zaczynam grać od 3 ligi !!!

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 20:58    #4685
[quote="chris000"]Wymiencie wszystkie zespoły, które mają dobrych wujków.
A jak nie znacie to napiszcie jakie zespoły mają bardzo duzo kasy, ale są zwykłymi średniakami, albo graja w nizszej lidze.[/quote]

Tu masz liste:
http://www.cmrev(...)013.html

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 22:28    #4686
@Damiaoo, 2 posty wyżej jest dokładnie to samo.

Przy okazji, jak ktoś lubi hardcore'owe wyzwania to polecam zagrać którymś z zespołów z niższych lig angielskich i dać sobie cel by co roku awansować do wyższej ligi... 3 sezon i już mam parno(z kasą-wypłaty i z grą zawodników).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.01.2013 o godz. 22:29

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 09:37    #4687
[quote="Kaczy1982"]A mnie tak zastanawia dlaczego nikt tu nie chce startować od III ligi polskiej?Albo 9 ligi angielskiej - jest w cholerę ciężko ale to wyzwanie.

Ja przed tymi wszystkimi poprawkami zacząłem grać Legia i w 2017 mam co roku mistrza polski , puchar polski , super puchar polski , raz wygrałem ligę europy i dwa razy ligę mistrzów.Trochę to się robi nudne jak w półfinale ligi mistrzów ograłem Barcelone na wyjeździe 3-0 a u siebie 5-0 ziiiefff.

W lidze w ostatnim sezonie zaliczylem tylko jeden remis i to dlatego że miałem 7 zawodników kontuzjowanych. Strzelilem w 30 meczach ligowych 101 goli i straciłem 12...

Ta gra od 9 ligi angielskiej to jest trochę sado maso szczerze powiem ale nie mogę się doczekać jak poprawią CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0 tak żeby działało i zaczynam grać od 3 ligi !!![/quote]

Tak i osiągnąłeś to przez 4 sezony, Ty to jesteś jednak bóg menadżerów. Gdybym miał grać metodą save&load, albo dać sobie budżet 200mln zł w editorze, to rzeczywiście można coś osiągnąć w tak szybkim czasie, i nie pisz mi bzdur że bez powyższych metod w 4 lata zbudowałeś z Legii lepszy klub od Barcelony bo upadne ze śmiechu. Zresztą kiedyś czytałem artykuł o FM13, w którym jasno było napisane iż nie jest to gra gdzie da się w ciągu 2-3 czy nawet 4-5 lat zbudować ze słabego zespołu, europejskiego pewniaka, oczywiście bez oszustw.

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 10:25    #4688
[quote="Emeryt"][quote="Kaczy1982"]A mnie tak zastanawia dlaczego nikt tu nie chce startować od III ligi polskiej?Albo 9 ligi angielskiej - jest w cholerę ciężko ale to wyzwanie.

Ja przed tymi wszystkimi poprawkami zacząłem grać Legia i w 2017 mam co roku mistrza polski , puchar polski , super puchar polski , raz wygrałem ligę europy i dwa razy ligę mistrzów.Trochę to się robi nudne jak w półfinale ligi mistrzów ograłem Barcelone na wyjeździe 3-0 a u siebie 5-0 ziiiefff.

W lidze w ostatnim sezonie zaliczylem tylko jeden remis i to dlatego że miałem 7 zawodników kontuzjowanych. Strzelilem w 30 meczach ligowych 101 goli i straciłem 12...

Ta gra od 9 ligi angielskiej to jest trochę sado maso szczerze powiem ale nie mogę się doczekać jak poprawią CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0 tak żeby działało i zaczynam grać od 3 ligi !!![/quote]

Tak i osiągnąłeś to przez 4 sezony, Ty to jesteś jednak bóg menadżerów. Gdybym miał grać metodą save&load, albo dać sobie budżet 200mln zł w editorze, to rzeczywiście można coś osiągnąć w tak szybkim czasie, i nie pisz mi bzdur że bez powyższych metod w 4 lata zbudowałeś z Legii lepszy klub od Barcelony bo upadne ze śmiechu. Zresztą kiedyś czytałem artykuł o FM13, w którym jasno było napisane iż nie jest to gra gdzie da się w ciągu 2-3 czy nawet 4-5 lat zbudować ze słabego zespołu, europejskiego pewniaka, oczywiście bez oszustw.[/quote]

No Ty chyba kolego na głowę upadłeś.Nie używałem żadnego edytora, nigdy nie zapisywałem gry przed meczem.Legia ma bardzo dobry skład i już nie jedna osoba tutaj pisała że można w pierwszym sezonie wygrać ligę europy co i mi się udało.Potem idzie z górki.

Mogę Ci powklejać wszystkie screeny z transferami z i do klubu + ilość zapisów gry - aktualnie 141 zapisów przez 9 dni 1 godzina i 46 minut.Tą karierę gram od premiery gry - dokładnie od 11 listopada , czyli dwa miesiące.Jak dla Ciebie jest tutaj coś podejrzanego to współczuje.Gram w tą serię od 16 lat i nigdy nie bawiłem się w takie rzeczy a insynuowanie czegoś takiego słabo o Tobie świadczy.Oczywiście bardzo ważną rolę jak nie najważniejszą odgrywa taktyka , którą nie chwaląc się mam doskonałą.

Ludzie potrafią w przeciągu 6 sezonów wyciągnąć zespół z II ligi polskiej i wygrać nim ligę mistrzów.To że Ty sobie nie radzisz to już nie mój problem , może pograj barcelona to coś Ci się uda osiągnąć.

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 10:46    #4689
Oj tak rzeczywiście, jakoś bardzo cię zabolał mój post. No i fakt, 140 zapisów gry w 4 sezony to BARDZO DUŻO. Wystarczy zapisywać grę przed najtrudniejszymi meczami (przykładowo tym z Barceloną, i wczytywać aż się wygra, wtedy do kolejnego ważnego meczu i znowu zapis). Legia ma dobry skład ale na Polską ligę, i nie wmówisz mi takich pierdół że w pierwszym sezonie pokonywałeś europejskie potęgi wygrywając puchar uefa, bo się poprostu nie da. Mam o tym pojęcie bo gram Jagiellonią któryś sezon z rzędu (tak nie lubię grać żadnymi Realami, Barcelonami itd), i jak już kiedyś napisałem radzę sobię na tyle na ile potrzebuję. :) A tak na marginesie, jakim cudem możesz grać w Football Managera 16 lat skoro pierwszy powstał jakoś w 2005 roku.

 Voojitsu Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 11:12    #4690
Czekamy na screeny... hehe

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution