Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 11:36    #4691
Ty widzę masz takie samo pojęcie o tej grze jak o jej powstaniu.Może wyjmij baby z nosa i poczytaj od kiedy ta gra istnieje. Aby Ci trochę ułatwić to poszukaj pod hasłem Championship Manager i wtedy może doznasz olśnienia.

140 savow w 6 sezonów dokładnie i to jest dużo?

W pierwszym sezonie dokonałem transferów za 750 tys ( to był jeden zawodnik Akahoshi z Pogoni) , reszta 6 zawodników za free.

W grupie pucharu europy miałem Napoli, Maribor , Athletic.

Wyniki:

Napoli H 1-2 , Napoli A 1-1
Athletic H 4-0 , Athletic A 1-1
Maribor H 3-0 , Maribor A 1-1

Awans z drugiego miejsca. Potem:
Ajax H 3-0 , Ajax A 1-0
Liverpool H 2-1 , Liverpool A 1-0
Olympiakos H 2-3 , Olympiakos A 0-1
Rubin H 2-1 , Rubin A 1-0
Finał Dinamo Moskwa 2-1

Ligę skończyłem z wynikiem 21-4-5 bramki 59-29

Jak trochę popatrzysz na skład Legii to może sam dojdziesz do wniosku że w pierwszym sezonie można zdziałać cuda:
Kuciak - wybitny bramkarz
Wawrzyniak i Rzeźniczak - kapitalni boczni obrońcy - w 2017 cały czas u mnie grają a raczej podają ręczniki
Astiz i Żewłakow - dwóch bardzo dobrych stoperów , Astiz jeszcze u mnie podaje ręczniki
Vrdoljak - kapitalny defensywny pomocnik
Gol - bardzo dobry środkowy rozgrywający
Radovic,Żyro,Kosecki,Kucharczyk i do tego Wolski jak dojdzie po kontuzji tworzą najlepszą ekipę skrzydłowych w lidze
Ljuboja - strzela bramki na zawolanie

Jedynym problemem jest brak drugiego dobrego napastnika albo nawet dwóch.

Do tego dochodzi utalentowana młodzież : Szumski, Misiak , Lukasik, Furman , Żurek , Salinas.

Jak Ty twierdzisz że w pierwszym sezonie nie da się z tą drużyną wygrać ligi europy to ja bym się pokusił o to że bym wygrał ligę mistrzów gdyby Legia tam grała.

To tyle z mojej strony.Radze trochę więcej pograć, poczytać i wtedy się wypowiadać.

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 11:47    #4692
Chłopczyku, napisałem że FM wychodzi od 2005 roku, a nie CM to po pierwsze. Po drugie, ok ja ci nawet ŁKSem w drugim sezonie wygram LM i Superpuchar Europy i Superpuchar Świata, save&load koleżko... Naczytałem się i nagrałem wystarczająco, gram od CM1/2. No i tak, 140 zapisów na 6 sezonów, daje nam 23 zapisy co sezon, gdzie średnio gramy około powiedzmy 30-35 meczy, tak więc zapisujesz praktycznie co drugi mecz :)

Wciąż nie dałeś żadnych screenów.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 11:58    #4693
Zgadzam się z Emerytem. Te wyniki są całkowicie nierealne. L'pool z Suarezem i Athletic z Llorente nie da rady Ległą ograć bez Save and Load

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 12:03    #4694
[quote="Kaczy1982"]

Jak Ty twierdzisz że w pierwszym sezonie nie da się z tą drużyną wygrać ligi europy to ja bym się pokusił o to że bym wygrał ligę mistrzów gdyby Legia tam grała.

[/quote]
Jesteś zbyt skromny i brakuje CI pewności siebie ;) . Gdybyś tam grał ograłbyś Barcę 10:3 a Real 5:0 :P

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 12:05    #4695
No to najwidoczniej mam zajebiste szczęście w takim układzie.

A dla Waszej wiadomości to nie gra się ciurkiem przez 3 dni tylko czasami rozgrywasz mecz - dwa i robisz save bo wychodzisz , masz co innego do roboty.

P.S. To skoro Wy i tak jesteście przekonani ze gram save i load to po cholerę ja mam Wam screnny wrzucać , wiecie swoje a ja na silę przekonywać Was nie będę.Proponuję poszukać dobrych taktyk i dopasować do nich zawodników.Mnie nigdy nie chciało się robić ich samemu i nigdy nie używałem żadnego edytora ani save and load , dla mnie takie granie mija się z celem , chyba że ktoś chce sobie epena powiększyć albo jest niedowartościowany.Po cholerę coś robić jak wiesz że zawsze wygrasz?Gdzie te emocje.Sry ale ja nie mam już 18 lat i trochę inaczej na to patrze.

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 12:11    #4696
"przegladam to furum i widzę same narzekania... nie wiem czemu Wy tak ciągle psioczycie, bo to źle, bo tamto źle itp itd
Mnie sie gra lepiej niż świetnie. Wyciągnałem Radomiaka z II ligi na sam szczyt, po 6 sezonach gry mam w zdobyczach Ligę Mistrzów i Klubowe Mistrzostwo Świata, do tego krajowe sukcesy... Gram 1 (JEDNĄ) i tą samą taktyką i mi idzie naprawdę dobrze, owszem czasem się przydarzą jakieś głupie wpadki jak to w świecie realistycznym, pościągałem sobie dużo tanich Brazylijczyków, którzy wyrośli u mnie na gwiazdy europejskiego futbolu, do tego z głową wychowywanie swoich młodych grajków i co? i po 6 sezonach gry mam ponad 30 mln funtow na koncie i stadion na 30 tys miejsc. Swietnie rozbudowane zaplecze, az naprawde chce sie grac, dodatkowo objalem wlasnie reprezentacje Kamerunu z ktora awansowalem na Puchar Narodow Afryki i zamierzam o niego powalczyć Uśmiech "

Proszę kolejny przykład.Poczytajcie może trochę OPków jak ludzie prowadzą zespoły albo może dajcie sobie spokój bo ta gra jest dla Was za trudna i frustrujecie się że ktoś odnosi sukcesy....

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 12:30    #4697
Z jednej strony piszesz że nie musisz nic udowadniać, a z drugiej napisałeś już chyba z 10 postów na temat co ty nie osiągnąłeś, grasz dla siebie, i nawet gdy próbujesz się oszukać że jesteś dobrym graczem bo udało ci się coś wygrać metodą save&load, to twoja sprawa. Inna opcja że przed chwilą 140 savów to dla ciebie było mało, a teraz jednak musisz savować co 1-2 mecze bo masz coś do roboty (nie wnikam, nie moja sprawa), sam sobie zaprzeczasz.

lancos3-11
On właśnie kilka postów wyżej napisał że wygrał 0:3 w Barcelonie, a u siebie pokonał ją 5:0 :D

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 13:06    #4698
[quote="Emeryt"]Z jednej strony piszesz że nie musisz nic udowadniać, a z drugiej napisałeś już chyba z 10 postów na temat co ty nie osiągnąłeś, grasz dla siebie, i nawet gdy próbujesz się oszukać że jesteś dobrym graczem bo udało ci się coś wygrać metodą save&load, to twoja sprawa. Inna opcja że przed chwilą 140 savów to dla ciebie było mało, a teraz jednak musisz savować co 1-2 mecze bo masz coś do roboty (nie wnikam, nie moja sprawa), sam sobie zaprzeczasz.

lancos3-11
On właśnie kilka postów wyżej napisał że wygrał 0:3 w Barcelonie, a u siebie pokonał ją 5:0 :D[/quote]

Nie jestem żadnym moderatorem tego forum ale Ci tutaj nie powinni zostać jakoś ukarani za spamowanie ? To jest chore Nie chce się już wchodzić tutaj bo zewsząd płacz i zgrzytanie zębów dzieci które nie umieją poradzić sobie z grą i narzekają. Oczywiście nie wszyscy ... oczywiście gra ma kilka niedociągnięć Mi gra Sie podoba Śląskiem w pierwszym sezonie dotarłem do Finału Ligi Europy ogrywając Juventus Atletico Madryt i Tottenham bez wzmocnień. Więc wierzę każdemu kto pisze że się da. Więc Proszę Moderatorów żeby jakoś okiełznali co poniektórych bo to żałosne.

PS. W temacie jaki klub wybrać : Legia, Monaco,San marino (klub) czy może Deportivo la Corunia
PS czy reprezentacją san Marino da się coś osiągnąć po paru latach jej prowadzenia chodzi mi o to czy są naturuzywianie gracze do tej reprezentacji

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 13:13    #4699
po co miałby grać save-load... wystarczy że będzie co mecz LM/LE robił nowego managera dla drużyny przeciwnej. ;)


[quote]On właśnie kilka postów wyżej napisał że wygrał 0:3 w Barcelonie, a u siebie pokonał ją 5:0 :D[/quote]

ale napisał że w sezonie 2017 jak dobrze pamiętam a skoro w 1 sezonie wygrał LE to mógł pościągać dobrych graczy i wygrywać dalej... taka lawina sukcesów ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.01.2013 o godz. 13:16

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 13:19    #4700
DanielloIII

starałem się grać klubem San Marino(żeby ulepszać młodzież poprzez bazy treningowe, szkółki itp) plus reprezentacją ale jak dla mnie to ciężki orzech do zgryzienia. Pewnie co jakiś czas wyskoczy zawodnik o PA 155 ale to raczej rzadkość.

Jak masz dużo cierpliwości i nie zrażają Cię porażki to bierz w ciemno SM ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.