Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 13:22    #4701
[quote="myfunnygame"]po co miałby grać save-load... wystarczy że będzie co mecz LM/LE robił nowego managera dla drużyny przeciwnej. ;)[/quote]

Bo nie zawsze wybiera się wszystkie ligi, tak więc możesz trafić na zespół którego managera zmienić nie możesz. ;)

DanieloIII

Od zawsze niepisaną zasadą było to, że najwięcej od dzieci, wyzywają dzieci, więcej pokory chłopie.

Z mojej strony koniec na temat sukcesów systemem save&load. Wróćmy do wyboru klubów.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 03.01.2013 o godz. 13:23

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 13:34    #4702
Danielo ma 100% rację.Przypominasz Emeryt stetryczałego polaczka który sam nie potrafi a innym zazdrości.Z Barca wygrałem w 2017 swoją drogą.

A wracając do wyboru klubów to polecam Legię , może i gra trochę za łatwa i za przyjemna ale można w krótkim czasie bardzo dużo osiągnąć , tylko pamiętaj żeby z Saganem się pożegnać :D

I mam jeszcze pytanie.Czy ktoś z Was grał może Elaną Toruń?Tam jest taki problem że chyba z 7 podstawowych zawodników jest zawieszonych i nie wiadomo na jak długo i dlaczego.W dodatku na dzień dobry jest embargo na transfery.Myślałem że da się tym klubem coś osiągnąć ale w takiej sytuacji to się kompletnie mija z celem.

A jakie zespoły polecacie z II ligi polskiej?Zastanawiałem się nad Wisłą Płock.A Wy jak myślicie?

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 13:35    #4703
Nie wnikam w wasze osiągnięcia, grajcie sobie jak chcecie. Ciągłe wmawianie komuś że metoda save&load jest zła, każdy gra jak mu się podoba. Czasem prowadzisz jakiś gorszy klub i zaszedłeś daleko i chcesz wygrać jakiś puchar więc robisz tak, bo klub nie był w stanie wcześniej wygrać. A tak na marginesie, to nie jest chyba odpowiedni temat do takich rozmów...

Grał ktoś z Was Heerenveen?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.01.2013 o godz. 13:38

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 13:40    #4704
[quote="myfunnygame"]DanielloIII

starałem się grać klubem San Marino(żeby ulepszać młodzież poprzez bazy treningowe, szkółki itp) plus reprezentacją ale jak dla mnie to ciężki orzech do zgryzienia. Pewnie co jakiś czas wyskoczy zawodnik o PA 155 ale to raczej rzadkość.

Jak masz dużo cierpliwości i nie zrażają Cię porażki to bierz w ciemno SM ;)[/quote]

A jak jest z obcokrajowcami którzy "przypomnieli" sobie że mają korzenie z San marino bodajże w Fm12 czy FM 11 coś takiego było

 Enfant terrible Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 15:01    #4705
Szukam klubu w ligach raczej troszkę bardziej egzotycznych niż angielska, hiszpańska, niemiecka, francuska, włoska czy holenderska, który należałby do czołówki ligi. Bardzo istotne, aby był jednak dużo słabszy (zarówno kadrowo, jak i finansowo) od potentatów w tej lidze. Nie mniej jednak powinien posiadać jakieś fundamenty/fundusze dające realną szansę na zmianę swojej pozycji.
Wiem, że do tego opisu doskonale pasują kluby z Ukrainy czy Rosji, ale tam już próbowałem i nic. Liczę na wszelkie sugestie. Ostatnio pomyślałem o Bradze, może ktoś ma jakieś doświadczenia ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 15:51    #4706
[quote="DanielloIII"][quote="myfunnygame"]DanielloIII

starałem się grać klubem San Marino(żeby ulepszać młodzież poprzez bazy treningowe, szkółki itp) plus reprezentacją ale jak dla mnie to ciężki orzech do zgryzienia. Pewnie co jakiś czas wyskoczy zawodnik o PA 155 ale to raczej rzadkość.

Jak masz dużo cierpliwości i nie zrażają Cię porażki to bierz w ciemno SM ;)[/quote]

A jak jest z obcokrajowcami którzy "przypomnieli" sobie że mają korzenie z San marino bodajże w Fm12 czy FM 11 coś takiego było[/quote]


Wytrzymałem 3 miesiące i pozostawiłem save'a więc Ci nie pomogę... ///z mojej strony EOT

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 18:36    #4707
Emeryt

Nie widzę nic dziwnego w zapisywaniu gry po 1, 2 meczach. Sam tak robię, bo zazwyczaj dziennie starczy mi czasu aby rozegrać właśnie 1 lub 2 spotkania.

Polecam do gry Fiorentinę, ciekawy skład i dosyć prosto jest namieszać w czołówce.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 20:09    #4708
Grał ktoś w Grecji? Jak to wygląda? Jak przepisy?

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 17:51    #4709
A ja na śmierć zapomniałem o moich kochanych Rangersach :O

Udało się komuś wyciągnąć ich z tego bagna w którym się znaleźli?

A jeśli chodzi o ligę polską to Śląsk Wrocław , Lechia czy Zagłębie?

I ewentualnie z I ligi polskiej kto ma największy potencjał?

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 19:28    #4710
Śląsk Wrocław - Już w pierwszym sezonie możesz coś zrobić w Europejskich pucharach a Patejuk gra WYRĄBIŚCIE Stawiaj na Jego Plus Mila Diaz Jodłowiec w obronie kelemen no i Kaz.
I liga Nieciecza fajnie mi się grało już w 2 sezonie gry zajełem 3 miejsce w Ekstraklasie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.