Zakup na allegro

 wiselka Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013, 15:45    #1
http://alleg(...)836.html

[nigdy nie grałem na oryginalnym FMie a na samym kodzie to już nie wspomnie dlatego zadam tak głupie pytanie]

Moje pytanie brzmi czy takowy zakup kodu powoduje ze bede miał teoretycznie oryginalną grę (co za tym idzie będą mi sie ściągały łatki itp)

 Pgoroo Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 16:49    #2
To nie jest kod do steama tylko dostęp do konta. Czyli ktoś sprzedaje tą samą gre kilka (kilkanaście lub kilkadziesiąt) razy. Oznacza to tyle że jak ktoś się zaloguje i będzie grał a nie przejdzie w tryb offline (dlatego jest napisane ze nie dziala online) to reszta nie będzie mogła grać w tym samym czasie. Łatki będziesz miał napewno, ale istnieje duże prawdopodobieństwo że poprostu nie dopchasz się do swojej (waszej -> bedzie was wielu) gry. Nie polecam.
Két szót ismerek,
Mindig és Soha.
Fradista mindig,
Újpesti Soha!

 wiselka Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 16:56    #3
Hmm ale jakoś ludzie to kupują i graja . Dzięki za wyjaśnienie bo nie miałem pojęcia na jakiej zasadzie to działa . Prosił bym też o wypowiedź kogoś kto gra na takim kodzie .

 Plombi Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 17:37    #4
Ja mam taki "dostęp" do steama z grą, nie ma większych problemów żeby wejść, pobrać i grać, najdłużej to ja może z 5 min klikałem żeby zalogowało, ale wycwaniłem się, odpalam FM'a rano i wyłączam dopiero koło godziny 22, bo nigdy nie wiem kiedy będę chciał grać na tu i teraz,a że dobrego kompa mam to nic mi to nie laguje :] ogólnie polecam, bo gra tak czy siak nie jest "bombowa" więc lepiej zapłacić tą dyche i mieć oryginała niż stówę i się wkurzać, że się przepłaciło.

 Grimmnir Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Skąd: Kęty
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 17:44    #5
Wyglada to tak:
Kupujesz , kontaktujesz sie z gosciem, przesyla ci pasy do konta steam z ktorego sciagasz gre.
Jak juz sciagniesz i wszystko bedzie ok musisz przejsc w tryb offline, wtedy gosciu zmienia pasy ;]
Gra dziala ok, ale gdy wyjdzie nowy update to go nie sciagniesz (drak dostepu do konta),
a przejscie w tryb online bez hasla do konta rowna sie koniec z graniem ;]

 wiselka Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 17:49    #6
Głownie chodzi mi o łatki , bo dużo czytałem ze na "piracie" nie da sie grać a patche które to "podobno" naprawiają można ściągnąć tylko ze steama .

 wiselka Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 21:04    #7
a jeszcze takie pytanie , musze ściągać tego FMa ze steama czy moge z innego źródła ?

 Grimmnir Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Skąd: Kęty
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2013 21:19    #8
sciagasz cala gre ze steam'a , w chwili obecnej z aktualna latka 13.2 ci pobierze

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution