Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 19:45    #4711
Dzięki Danielo , w Ślasku jeszcze mój kolega Przemek Kaźmierczak gra z którym grałem w drużynie 8 lat :>

Spróbuje i Śląska i Niecieczy.Jak na razie Rangersów wyciągam z dołka i dziwi mnie to że mają kasy jak lodu a budżet transferowy to 200 tys i niski płacowy :[ wszystkich z free trzeba ściągać.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 04.01.2013 o godz. 19:49

 TheWitcher94 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 20:19    #4712
Ja gram Rangersami, sezon 2015/2016. Jak na razie pierwszy sezon w ekstraklasie, punkt przewagi nad Celtickiem w 13 kolejce. Gram też w lidze europy, i raczej mam pewny awans z grupy(w poprzednim sezonie wygrałem puchar Szkocji). I taka ciekawostka Sląsk awansował do ligi mistrzów, w lidze europy gra Legia i Lech. Polska Ekstraklasa ma zapewnione 2 miejsca w eliminacjach do ligi mistrzów., pierwszy raz mi się tak zdarzylo, że polskie kluby tak dobrze grają.

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 20:36    #4713
Mam zapytanie odnośnie ligi rosyjskiej. Chciałbym sobie zagrać którymś z klubów: Anżi, Zenit, CSKA Moskwa i mam kilka pytań.
1. Jakie są przepisy panujące w lidze rosyjskiej (chodzi mi m.in. o: ilość możliwych do zarejestrowania obcokrajowców, wychowanków, graczy wyszkolonych w klubie z Rosji, itp.)?
2. Jak wyglądają budżety transferowe i fundusze płacowe ww. klubów?
3. Czy dałoby się zrobić jakieś głośne transfery do ww. klubów?
Oraz jaki klub byście mi wy zaproponowali (któryś z trzech wymienionych? A może jakiś inny? Jeśli inny to jak wygląda tam kasa...).
Prosiłbym o rzetelną informację na ten temat, gdyż jam jest kompletny laik jeśli chodzi o ligi na wschód od Polski :D
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 20:39    #4714
Liverpool, czy Newcastle? Uzasadnijcie. *FM12

Newcastle, bo typowy średniak, z którego można zrobić potęgę. Stadion, który sam w sobie jest legendą. Ciekawe stroje i fajny herb. Kadra potrzebuje dwóch wzmocnień i będzie kompletna. W drużynie są piłkarze, których jestem fanem. Plusem jest mało wrogów, dlatego można prowadzić negocjacje z każdym zespołem. Dosyć młoda kadra pomieszana z doświadczonymi graczami.


Liverpool, bo to upadła legenda, z którą można wrócić na szczyt. Stadion i hymn, które są znane na całym świecie. Również ciekawe stroje i herb. Kadra też potrzebuje dwóch wzmocnień i będzie kompletna. W tej drużynie jest mniej zawodników, których jestem fanem. Minusem jest duża ilość wrogów. A chciałbym wzmocnić klub takimi zawodnikami, jak Baines, czy Phil Jones. Kadra, z którą mógłbym grać moją ulubioną taktyką 4-2-3-1.

Jak dla mnie 50:50. Więc mam dylemat.

 xqwertyx188 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 22:21    #4715
Ja gram QPR mimo ze w realnym zyciu idzie im slabo to tak naprawde maja mocna kadre i moza z nimi cos zrobic ciekawego w lidze. Ja obralem sobie za cel miejsce w pierwszej 10.

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 22:46    #4716
[quote="IwoS"]Liverpool, czy Newcastle? Uzasadnijcie. *FM12

Newcastle, bo typowy średniak, z którego można zrobić potęgę. Stadion, który sam w sobie jest legendą. Ciekawe stroje i fajny herb. Kadra potrzebuje dwóch wzmocnień i będzie kompletna. W drużynie są piłkarze, których jestem fanem. Plusem jest mało wrogów, dlatego można prowadzić negocjacje z każdym zespołem. Dosyć młoda kadra pomieszana z doświadczonymi graczami.


Liverpool, bo to upadła legenda, z którą można wrócić na szczyt. Stadion i hymn, które są znane na całym świecie. Również ciekawe stroje i herb. Kadra też potrzebuje dwóch wzmocnień i będzie kompletna. W tej drużynie jest mniej zawodników, których jestem fanem. Minusem jest duża ilość wrogów. A chciałbym wzmocnić klub takimi zawodnikami, jak Baines, czy Phil Jones. Kadra, z którą mógłbym grać moją ulubioną taktyką 4-2-3-1.

Jak dla mnie 50:50. Więc mam dylemat.[/quote]
Bierz Newcastle :)

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 23:14    #4717
IwoS nie grałem Newcastle, ale gram obecnie Live i gra mi się świetnie, dlatego właśnie ich polecam. Suarez, Gerrard, Reina, Agger, Lucas. Dobry skład, ale trzeba ich ogarnąć :)

 xLonC Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 23:45    #4718
Ja wam wszystkim polecam Aston Ville, przyjemnie się gra. :)

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 23:56    #4719
Nie wiem jak w najnowszym fmie, ale 12 Newcastle grałem najlepszą karierę. W pierwszym sezonie przy zakupie Vrsaljko(jakoś tak) i Vorsaha ugrałem 3 miejsce, pomimo że w maju czy kwietniu miałem meczy co drugi dzień, a raz się zdarzyło że z dnia na dzień. Klub po kilku udanych latach sporo się dorobił i spłacił trochę długów, więc było sporo na transfery. Juniorów dobrych nie mają, ale zawsze można kogoś kupić z zagranicy i wyszkolić jako wychowanka. W maks 3 sezony liga jest do wygrania. Ja przez 12 lat wygrałem 5 razy ligę, raz czy dwa LM i kilka Pucharów Anglii/Ligi. Gra się przyjemnie, chociaż czasem nerwicy się dostaje, jak dostaje się głupie bramki albo Ba na pustą nie trafia.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.01.2013 o godz. 23:57

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013 00:24    #4720
Co z tą Rosją? :P
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.