PROBLEM KONTRAKT !!!

 hawran33 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013, 00:40    #1
Witam chce sie poradzic bo gram Man City pierwszy sezon i w polowie Barcelona chce ode mnie kupic Kompanego. Oczyswiscie odrzucilem i zaraz po tym jego agent chce zebym podpisal z nim lepszy kontrakt ok bo do tego jestem przyzwyczajony. Tylko ze jak daje mu nowy kontrakt on przedstawia mi swoje warunki ja sie na nie zgadzam a on ze nasze stanowiska sie roznia, ja podniose nawet troche stawke a mu znowu cos nie pasuje, wtedy wiadomo zrywa negocjacje bo juz za dlugo negocjuje. i tu jest problem bo nie wiem co teraz zrobic. pierwszy raz mam taki problem..

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 01:01    #2
Po pierwsze nie twórz dwóch tych samych tematów, bo tylko zaśmiecasz forum. Skasuj jeden.

Po drugie co w tym dziwnego, że nie chce podpisać nowego kontraktu skoro nie przystajesz na jego warunki. Skoro Kompany chce podaną przez siebie kwotę to znaczy, że może tylko trochę w dół się z nim targować. A jak chcesz mieć pewność go zatrzymania w klubie to przystań na jego warunki.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 01:02

 hawran33 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 01:04    #3
ok nowy jestem nie wiedzialem gdzie dodac.. to co do drugiego to: o to chodzi ze ja przystaje na nowe warunki.. ja sie na nie zgodze nawet bez negocjacji a mu sie dalej nie podoba. pierwszy raz mam taka sytuacje. myslalem ze moze blad jakis w grze ale kupilem Howedesa i wszystko normalnie z kontraktem.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 01:07    #4
To nie jest żaden błąd. Po prostu chce wyższe zarobki zgadzając się na nowy kontrakt. Jak chcesz mieć pewność zatrzymania go na długo to daj mu maksymalnie długi kontrakt i pensje wyższą niż oczekuje. Grasz City więc na pewno nie zbiedniejesz.

 hawran33 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 01:22    #5
Ale o to chodzi ze on sie na nie zgadza. Daje mi swoja propozycje ja sie na nia zgadzam a on ze to nie do zaakceptowania. O to chodzi ze mu dam nawet maksymalna stawke jaka moge a on caly czas mi mowi to samo.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 01:29    #6
Zdarza się tak, że zawodnik w danej chwili czuje się wypalony w klubie i chce zmienić otoczenie lub po prostu przejść do lepszego zespołu. Chcemy by grał dalej u nas, a on nie chce przedłużyć kontraktu. Wtedy wystarczy to, że osiągniemy jakiś sukces z klubem puchar/liga a on będzie kluczowym graczem to z chęcią podpisuje nową umowę. Kompanemu z pewnością nie wygasa w najbliższym czasie kontrakt jeśli dopiero zacząłeś rozgrywkę. A jak już grasz kilka sezonów i jest parę lat po 30dzieste to powinieneś go sprzedać czym prędzej jeśli chcesz jeszcze zarobić.
Wracając do przedłużenia umowy po prostu wygraj jakieś trofeum a z pewnością podpisze nowy kontrakt. Mając taki zespół i takie fundusze raczej nie powinno być to problemem.

Dla pewności, że przez jakiś przypadek nie zaakceptujesz niechcianej oferty za niego ustaw w statusie gracza: "odrzucaj wszystkie oferty".

P.S. Jesteś chyba początkującym graczem w FMa skoro masz problem z negocjacjami mając takie możliwości pieniężne jakie oferuje ManCity.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 01:35

 hawran33 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 01:50    #7
Tylko ze nie wiem czemu tak sie dzieje bo nawet jak patrze u niego w informacje w profilu to jest napisane ze jest szczesliwy w klubie, ze jest zadowolony z moich uwag, ma sr. ocene ponad 8.0 strzela duzo bramek jak na stopera bo z rzutow roznych. Dzisiaj wygralem puchar ligi jestem na pierwszym miejscu bez porazki i ze straconymi 9 golami w chyba 24 meczach a strzelonych prawie 100. On jest u mnie kluczowym graczem bo trzyma cala moja defensywe. Te oferty juz odrzuca moj asystent bo juz dawno to zaznaczylem jak tylko pojawila sie pierwsza oferta. I nie, nie jestem poczatkujacym graczem bo gralem jeszcze w championship manager a to juz dosc dawno a pozniej w kazda kolejna serie oprocz nowej 13. I tak bym prosil sprobuj pojac ze tu wcale nie chodzi o finanse. Kazdy wie jakie mozliwosci finansowe ma City. Ja moge zaproponowac mu nawet 2 mln ale to i tak na nic.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.