Strona

WKUR..........acy FM!!!!!!!!!!!!!

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 20:04    #41
Skąd wiesz że nie grasz?Skoro masz dopiero 11.08.2013 rok?Może zaczynasz w późniejszej rundzie a nie w pierwszej?Jak masz w informacji o zespole?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 20:05

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 20:24    #42
Bo już są baraże a ja nie grałem w żadnej wcześniejszej fazie...także niezły bug kolejny...

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 20:31    #43
a Rangersi nie mają jakiejś kary od UEFA bo spadli przecież do 3 ligi?Może jakaś dodatkowa kara...hm

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 20:31

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 20:36    #44
Ale to gdzie szukać info na ten temat?

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 20:37    #45
Tak czasami się zastanawiam, i stwierdzam, że większość z was nie wie na czym polega gra w Football Managera. Jesteście nauczeni gry w FIFE gdzie większy overvall ma decydujący wpływ na wynik. Ruszcie łbem a nie narzekacie na na prawdę dobrą grę. Był syf, dobili łatki i teraz ten silnik jest lepszy od tego z 12. To samo z poziomem trudności, znowu trzeba się nagłowić, coś zmienić, pomieszać.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 21:06    #46
Ja uważam zupełnie odwrotnie. Sporo jeszcze brakuje do znakomitego silnika 12. Gram Lorientem i strasznie dobrze mi idzie. Taksa ta sama co w 12, 4-2-4 z OPP/OPL, kontry i płynna gra. Mam 3 msc. w lidze wygrałem na wyjeździe z PSG i OM, ogólnie mam najmniej porażek i mnóstwo remisów. Skuteczność mam na bakier przez brak skutecznych napastników, dużo bram leci po skrzydłach. Nie uważam tej gry za wybitne dzieło, trudne też nie jest, można popykać ale czy się nie znudzi po kilku sezonach? To się okaże 12 miała idealny balans, nie dało się z gówna ulepić mistrza w 2-3 lata. A tu mam wrażenie, że niestety tak jest.

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 21:19    #47
[quote="szfedo"]Ja uważam zupełnie odwrotnie. Sporo jeszcze brakuje do znakomitego silnika 12. Gram Lorientem i strasznie dobrze mi idzie. Taksa ta sama co w 12, 4-2-4 z OPP/OPL, kontry i płynna gra. Mam 3 msc. w lidze wygrałem na wyjeździe z PSG i OM, ogólnie mam najmniej porażek i mnóstwo remisów. Skuteczność mam na bakier przez brak skutecznych napastników, dużo bram leci po skrzydłach. Nie uważam tej gry za wybitne dzieło, trudne też nie jest, można popykać ale czy się nie znudzi po kilku sezonach? To się okaże 12 miała idealny balans, nie dało się z gówna ulepić mistrza w 2-3 lata. A tu mam wrażenie, że niestety tak jest.[/quote]

Nie wiem, na to wszystko ma wpływ wiele czynników. Ja na przykład w 12 swoją master taktyką lałem wszystkich w Bundeslidze jak idzie, zmieniałem tylko nastawienie zespołu ze względu na wynik meczu. W 13 pierwszy raz od nie pamiętnego czasu analizowałem grę każdego rywala, zagłębiałem się w tajniki przeciwników, znów poczułem frajdę tworzenia. Leciałem Offenbachem w 3 lidze niemieckiej, szturmem dobiłem do 2 bundesligi, a tam? Same porażki w 1 rundzie i moze z dwa wymęczone i szczęśliwe zwycięstwa. Kiedyś pamiętam prowadziłem Lechię, to benianimkiem miałem 3 miejsce a rok później majster i bitwa o Ligę Mistrzów. Twórcy powinni podnieść jeszcze bardziej poprzeczkę, ale wiedzą, że wtedy mogli by stracić połowę swych graczy, bo kupujący FM'a to w 60 procentach gracze causualowi ktorzy oprócz tego grają w FIFE gdzie liczy się tylko skill zawodnika i nic więcej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 21:19

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 21:38    #48
Kaczy wydaje mi się, że Twój zespół powinien zaczynać od fazy grupowej za zdobycie pucharu krajowego: http://pl.wi(...)C5%BCnej

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 21:39

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 22:03    #49
No ja tam jak zawsze pobieżnie analizuję przeciwników. Mają szybkich w ataku, a ja wolnych obrońców to cofnę defensywę, jestem zdecydowanym faworytem to nie będę przecież kontrował i czyhał na jedną czy dwie akcje bramkowe. Ale poziom co do 12 chyba się obniżył. Takie przynajmniej moje odczucie. Na poprzednich patchach można by rzec, że gra była trudniejsza ale tutaj wchodzi aspekt obrony, która nie odbierała piłek (a jak już to wślizgami wjeżdzała do bramki z piłką) i bramkarza, który wolał stać w miejscu zamiast wyłapywać futbolówkę. Znacznie poprawili obronę to i wyniki przyszły. Ale nie ma co psioczyć, wreszcie nie żałuję wydanych 120 złotych jak to było dotychczas.

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 22:39    #50
[quote="myfunnygame"]Kaczy wydaje mi się, że Twój zespół powinien zaczynać od fazy grupowej za zdobycie pucharu krajowego: http://pl.wi(...)C5%BCnej[/quote]

Zwycięzca Pucharu Szkocji otrzymuje najstarsze trofeum na świecie, wytworzone w 1885 r. i uzyskuje kwalifikację do Ligi Europejskiej.

Czyli niby że nie ma startować w kwalifikacjach tylko bezpośrednio awansować do fazy grupowej.No zobaczymy jutro bo dzisiaj to już idę w kimę.

Doczytałem i chyba jednak tak nie jest :

Faza grupowa

W rundzie grupowej bierze udział 48 drużyn:

37 zwycięzców dwumeczów rundy play-off,
10 drużyn, które odpadły w rundzie play-off kwalifikacji Ligi Mistrzów UEFA,
obrońca tytułu - zwycięzca Ligi Europa UEFA[6].

Są one dzielone na 12 grup po 4 drużyny, w których wszystkie zespoły rozgrywają między sobą po dwa mecze.

od sezonu 2012/2013 decyzja Komitetu Centralnego UEFA zdobywcy krajowych pucharów 6 najsilniejszych federacji (o ile nie zapewnili sobie udziału w Lidze Mistrzów UEFA) kwalifikują się do fazy grupowej bez eliminacji. (Decyzja Komitetu Centralnego podczas posiedzenia w Mińsku 5 października 2010 roku).


Chyba że Szkocja jest jedną z 6 najsilniejszych federacji w co szczerze wątpię.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 22:45

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.