Znikome zainteresowanie zawodnikami z innych klubów.

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013, 20:55    #1
Siemka, tak jak w temacie. Macie coś podobnego w swoich karierach? Zaczynam trzeci sezon Kickers Offenbach (2 Bundesliga) i dalej nikogo nie sprzedałem za pieniądze. Kompletnie nie dostaje żadnych ofert kupna, mimo, iż posiadam kilku wartościowych graczy. To samo z obserwacją i zainteresowaniem. Nikt moich zawodników nie chce i nawet ich nie ogląda. Roope Riski- blisko 15 bramek w sezonie CISZA. Kleineheisman, świetny OŚ- Cisza, Avdić- Genialny skrzydłowy z kilkoma bramkami i asystami-tutaj rownież CISZA. Po za tym martwi mnie niska wartość poszczególnych zawodników. Taki Makaridze, mimo 6 czystych kont i na prawdę niezłej rundy, wart jest jakieś grosze (85 tyś euro) jeszcze rozumiem wartość zawodnika jeśli kończy mu się kontrakt, tak też jest w rzeczywistości. Wartość Avdića tuż przed wygaszeniem kontraktu- 65 tyś eur. Po podpisaniu kontraktu- 600 tyś eur. Ktoś potrafi mi to wszystko w jakiś sposob wytłumaczyć? :)Pozdrawiam.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 21:51    #2
Niestety bramkarzom bardzo wolno jeśłi w ogóle rośnie wartość. Jest to chyba skorelowane z ocenami bo na przykład mój bramkarz mimo że nie puszcza zbyt wielu goli to wartość nie różni się zbyt wiele od ceny po jakiej go zakupiłem.
Natomiast mając słabych obrońców w zespole jeden wybił się ponad nich i w każdym meczu ma ocenę ~7.5(na cały sezon; przeplata 6.9 z ocenami pokroju 8.5-9.5) i wartość wzrosła do 3.6 mln zł w nPower League 2(gdzie ja go wziąłem za free-dwa lata wcześniej opuścił Portsmouth) przy okazji rozwinął się dzięki regularnym występom i teraz mam ciężki orzech do zgryzienia-sprzedawać teraz czy jeszcze pograć nim w nPowerLeague 1
:)

Zazwyczaj kluby są chętne na słabszych zawodników z mojego zespołu (paranoja) albo chętni są do wypożyczeń(częstszy przypadek). Wtedy jak widzę, że się ktoś interesuje moim grajkiem wystawiam go na listę i po kliknięciu spacji w nowych wiadomościach otrzymuję info, że albo klub daje nam ofertę albo że nie interesuje go ten zawodnik ze względu na np. cenę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 21:52

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 23:37    #3
Hm, jakoś po tym temacie to się w miarę naprawiło :) Mój zespół podczas otwarcia okienka stał się lekko rozchwytywany, ale do konkretów dalej daleko, najwidoczniej zawodnika sprzedasz tylko jak zaoferujesz go komuś innemu, ale wiadomo, łatwo wtedy o wkurzenie takiego kopacza.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2013 02:29    #4
Ja tam bym się cieszył, że nie rozchwytują moich czołowych graczy a Ty się cieszysz;P zawsze mnie wkurzało w 12 co okienko podjudzanie talentów do przejścia po czym kontrakty tylko nowe chcieli podpisywać.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.