Nieuznane prawidłowo zdobyte bramki

 DelPiero_10 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2013 12:27    #11
Teraz kumam, ale i tak dla mnie jest to idiotyczny błąd. Według mnie wydawanie gry z takimi błędami jest bezsensu. No ale wiadomo kasa się liczy ehhh... Dzięki kolego za dyskusję na temat tego dziwactwa :)

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2013 20:12    #12
Nie ma problemu :) Jeszcze na sam koniec w celu dopełnienia swoich wypocin dodam iż było sporo przypadków tylko ludzie nie potrafili tego dobrze określić i opisać. Np. Ktoś grał finał lm i wygrał w karnych, po wyjsciu z meczu nagle pojawiło sie ze to przeciwnik wygrał w karnych. Akurat tak się stało że w dwóch tych samych nakładających się meczach odbywały się rzuty karne. W jednych wygrał w innych przegrał. A ludzie szukali powodu w samych rzutach karnych co defacto było przypadkiem.

Czytałem tez na forum, że dany użytkownik pisał iż wygrał spotkanie np. 2-0 , a po wyjsciu z meczu wynik widniał "porażka 2:4". To to samo co u Ciebie, tylko czasami tablica wyników podłącza się pod ten "mecz duch", a czasami nie i widać to tylko po wyjsciu z meczu że wynik Twojego spotkania się nie zgadza. To wszystko jeden i ten sam błąd tylko czasami objawia się odrobinę inaczej.

Pozdrawiam i życzę braku tych "dziwactw" kolego :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.01.2013 o godz. 20:15

Vaduz

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2013 20:25    #13
MarcinPSG

Nie uważasz że to parodia, że coś takiego się dzieje? Sam tego nie doświadczyłem. Co może być powodem takich "wymian" meczów bo rozumiem, że to co jeden gracz widzi u siebie powinno widnieć u kogoś innego(?) i odwrotnie.

 DelPiero_10 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2013 11:41    #14
Ciekawe koledzy czy ktoś to zgłosił jako problem twórcom gry, czy żyją oni w nieświadomości ?? Chyba jest gdzieś forum gdzie można zgłaszać problemy związane z gra.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.01.2013 o godz. 11:41

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution