Nagle spadki formy i sila strzalow

 Tirith Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2013, 23:02    #1
Witam wszystkich FM maniakow.

Chciałbym sie was poradzić w dwoch sprawach ktore mnie nurtują i troche demotywują do daszej gry.

Gram Milanem i aktualnie mam 6 sezon. Ogolne wyniki nie sa najgorsze biorac pod uwage sklad jakim dysponuje moj klub i funduszami jakie mi daje zarząd. Kolejne miejsca w lidze 2,3,2,3,1

Co mnie martwi? Otóż zauwazyłem nagłe spadki formy mojej druzyny. W 3 sezonie bedac na dobrej drodze do zdobycia mistrza moj zespol nagle przegral 6 ostatnich meczy spadajac ostatecznie na 2 pozycje. Takich naglych spadkow formy mialem kilka.

Druga sprawa to zachowanie pilkarzy w akcjach ofensywnych w momencie oddawania strzalu. Po zdobyciu mistrza i zajmowaniu 1 pozycji w nastepnym sezonie druzyna oczym juz mówilem ma dziwny spadek formy, zaczynam przegrywac i remisowac mecze. Dlazcego? 90% strzałow ktore oddaja moi pilkarze sa bardzo slabe. Jakby im sie grac nie chcialo. Niektore strzaly sa tak slabe ze bramkarz wrecz musi podejsc do tej pilki. Oddaje powiedzmy 20 strzalow i 18 jest naprawde smiesznch. Marnowanych jest sporo wysmienitych sytuacji.

Ogolna gra druzyny jest swietna. 70% posiadanie pilki. 85% celnych podan. Srednio 20 strzalow, wiekszosc celnych.

Rozwiazan treningowych juz probowalem roznych.

Mysle sobie ze cos nie tak robie, ale sila strzalow jest komiczna wrecz.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.01.2013, 23:03

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2013 23:49    #2
Kryzys w czasie sezonu to coś zupełnie normalnego. Stosuj wtedy roszady, nic nie trwa wiecznie po złej passie przyjdzie dobra i vice versa. A co do strzałów może ogranicz im strzały z dystansu. Chociaż też spotkałem się nie raz z dogodną sytuacją do zdobycia bramki a napadzior w sumie podaje piłę do BR.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2013 00:40    #3
Ja zauważyłem, że jak mam za długo reżim treningowy nie zmieniany to piłkarze coś się opuszczają i wtedy im zmieniam zwiększam poziom ogólnego albo suwak poziomu treningu meczowego i wraca do optimum grania. Poza tym może piłkarze mają słabą stabilność formy lub nie wytrzymują tempa rozgrywek.


Dużo może być czynników, które wpływają na postawę w końcówkach sezonów.

 Michael_Skawina Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2006
Skąd: Skawina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2013 14:22    #4
Ja z kolei zauważyłem że jeżeli ustawiam zbyt wysoki poziom treningu siłowego na początku sezonu a potem przypisuje piłkarzy do osobnych reżimów po meczach towarzyskich i tam automatycznie intensywność treningu siłowego jest mniejsza to też czasem mają spadki formy w trakcie sezonu. Tak naprawdę ciężko stwierdzić co jest przyczyną. Też tak miewam że forma jest znakomita zwycięstwo za zwycięstwem a potem nagle przychodzi przegrany mecz i za nim kolejne utraty punktów i tak potrafi być przez parę meczy z rzędu. No ale w sumie w realnym świecie też kryzysy się zdarzają więc pod tym względem gra jest realistyczna i trofea zdobywają ci co potrafią nad kryzysami zapanować...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.