Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 WOLF1962 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2013 20:43    #4781
[quote="Emeryt"]WOLF1962

Grasshoppers Zurych, masz w składzie Toko, Abrashi i kilku innych ciekawych zawodników. Od jakiegoś czasu przeżywają kryzys, a kiedyś sporo grali w Europie.[/quote]


Dzięki, ale się nie zobaczyłem dokładnie gdy wybierałem ale wybrałem FC Zurych .. ;D

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2013 20:54    #4782
No FC Zurych też fajny wybór, ale zdobyli mistrza bodajże 2 lata temu, tak więc już nie ma tyle zabawy co z Grasshoppers. Ciekawy wybór to FC Servette Genewa, 17 mistrzostwm kraju, a są beniaminkami i grają w Pucharze UEFA.

 Bartekbx10 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 13:37    #4783
Czy Real Oviedo ma tego Slima jako szefa?

 cichy1996 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 14:36    #4784
Witam, mój problem przedstawia się w ten sposób, w żadnym klubie nie moge wytrzymać więcej niż miesiąc góra dwa później rozgrywka mnie nudzi i szukam nowego klubu, troche mnie to już irytuje. Z tego co pamiętam to tylko w 3 klubach wytrzymałem więcej niż 3 sezony: Bayer Leverkusen, Udinese, Castilla. Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego dla mnie klubu który wciągnie mnie na dłużej. Lubie kiedy w klubie jest ok. 24 graczy kiedy na każdą pozycje jest 2 zawodników, nie lubie jeśli w klubie jest zbyt wielu niepotrzebnych zawodników, dobra szkółka, kilku utalentowanych zawodników, minimum 2-3 mln na transfery stadion i liga nie mają większego znaczenia. Chce po prostu aby rozgrywka tym klubem mnie wciągnęła. Z góry dzięki za pomoc

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 16:36    #4785
[quote="cichy1996"]Witam, mój problem przedstawia się w ten sposób, w żadnym klubie nie moge wytrzymać więcej niż miesiąc góra dwa później rozgrywka mnie nudzi i szukam nowego klubu, troche mnie to już irytuje. Z tego co pamiętam to tylko w 3 klubach wytrzymałem więcej niż 3 sezony: Bayer Leverkusen, Udinese, Castilla. Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego dla mnie klubu który wciągnie mnie na dłużej. Lubie kiedy w klubie jest ok. 24 graczy kiedy na każdą pozycje jest 2 zawodników, nie lubie jeśli w klubie jest zbyt wielu niepotrzebnych zawodników, dobra szkółka, kilku utalentowanych zawodników, minimum 2-3 mln na transfery stadion i liga nie mają większego znaczenia. Chce po prostu aby rozgrywka tym klubem mnie wciągnęła. Z góry dzięki za pomoc[/quote]

Anderlecht Bruksela

 cichy1996 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 16:57    #4786
grałem...

 WOLF1962 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 17:01    #4787
[quote="DanielloIII"][quote="cichy1996"]Witam, mój problem przedstawia się w ten sposób, w żadnym klubie nie moge wytrzymać więcej niż miesiąc góra dwa później rozgrywka mnie nudzi i szukam nowego klubu, troche mnie to już irytuje. Z tego co pamiętam to tylko w 3 klubach wytrzymałem więcej niż 3 sezony: Bayer Leverkusen, Udinese, Castilla. Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego dla mnie klubu który wciągnie mnie na dłużej. Lubie kiedy w klubie jest ok. 24 graczy kiedy na każdą pozycje jest 2 zawodników, nie lubie jeśli w klubie jest zbyt wielu niepotrzebnych zawodników, dobra szkółka, kilku utalentowanych zawodników, minimum 2-3 mln na transfery stadion i liga nie mają większego znaczenia. Chce po prostu aby rozgrywka tym klubem mnie wciągnęła. Z góry dzięki za pomoc[/quote]

Anderlecht Bruksela[/quote]


Fc Zurych, Arsenal Londyn, Tottenham, Montpellier, Girondins Bordeaux, Śląsk Wrocław, Viktoria Pilzno, PAOK, Trabzonspor, Terek Grozny. Myśle że pomogłem ;)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 13.01.2013 o godz. 17:06

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 17:18    #4788
Sparta Rotterdam. Gra mi się fantastycznie. Aktualnie gram 4 sezon, od 2 biję się o europejskie puchary. Kasy na początku za wiele nie ma, ale wychowankowie rekompensują wszystko. Oto goście, co są związani od początku z moim klubem:

Jesper Dekkers
http://img33(...)ofil.png
http://img56(...)oria.png

Mike van Beek
http://img17(...)ofil.png
http://img89(...)oria.png

I kilku innych, utalentowanych graczy, tak jak np. Bel Hassani czy Dijkhuizen. Newgeny z naboru są świetne. Obiekty szkoleniowe również. Polecam gorąco, bo też zawsze miałem problem z wyborem klubu, a Spartą gra mi się świetnie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.01.2013 o godz. 17:32

 alltim3r Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 17:33    #4789
Witam!

Poszukuję klubu: Anglia, League 1, League 2.
Jakiś klub który ma ambicję do gry wyżej lub jego historia przewijała wyższe ligi Angielskie. Nie może być mocno zadłużony.

Plusami byłby:
- ciekawy skład( choć paru zawodników na których można coś budować) pozwalający na awans w pierwszym, drugim sezonie.
- przyzwoity stadion
- brak długów
- opcjonalnie ciekawa historia i kibice :)a

Może jestem zbyt wymagającym: KLUB GODNY POLECENIA Z L1, L2!

Dzięki z góry!

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 17:50    #4790
AFC Wimbledon
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.