WKUR..........acy FM!!!!!!!!!!!!!

 shusty Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2013 17:02    #81
Na sztywnej zawsze gram.

 Pe Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2013 23:57    #82
[quote="Patryk96"]Dlaczego, gdy czasami chcę zgłosić skład do meczu to nie mogę. Muszę wziąć urlop, żeby to się naprawiło.[/quote]

Daj screena, profil zawodnika, rozgrywki w jakich chcesz go zgłosić.

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2013 01:21    #83
Chodzi o to, że mam na przykład mecz Juventus-Parma i chcę np. zatwierdzić skład i jak klikam ,,Zgłoś zespół'' to nic wtedy się nie dzieje. Wygląda to tak jakby to mój asystent miał prowadzić zespół w tym meczu. Jak przytrafi mi się takie coś to dam screena.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2013 02:08    #84
Czasami mam podobnie. Jak daję spację żeby akcja gry poszła dalej i akurat jest dzień meczu. Wtedy gra pyta czy chcę przejść do meczu a ja daję "nie" i wchodzę np. w zakładkę typu "statystyki MŚ" albo cokolwiek innego. Potem jak chcę przejść do meczu i daję spację to przenosi mnie do ekranu taktyki (tej przedmeczowej gdzie można jeszcze zmieniać taktykę, rezerwowych, ustawienie graczy itp.)i jak nic nie zmienię to nie przejdę do meczu(!). Muszę zmienić choćby jednego rezerwowego żeby móc wejść do meczu... taki mały bug. :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2013 18:10    #85
strzeliłem dziś Sanmarińczykami 2 bramki przeciw Czarnogórcom; chciałem zapisać powtórki bramek... zaczęło się kodowanie filmiku i ch*j crash dumps i wyrzut z gry; pierwszy raz od początku grania w tą wersję.

Nie wiem czy dlatego że mecz oglądałem w 2D a potem po meczu ustawienia zmieniłem na TV ale jestem zażenowany. Z 0:2 wyszedłem na 2:2. Pod koniec meczu rywale wymęczyli ze mną 2:4.
Mecz zapisany ale save już nie. Następnym razem filmik będę wysyłał po zapisaniu rozgrywki żeby się nie wku*^#ać.

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 00:49    #86
nie gadajcie mi ze wszytsko jest wporządku i to ja robie cos zle mam cos zle z taktyka bo w to nie uwierze chciałem spróbowac ligi polskiej gram zagłebiem 3 sezon 1 sezon mistrz drugi 3 msc i finał pucharu polski i w lm 3 msc w grupie na 4 była borussia a wyzej juventus i man utd teraz gram w l.europy i juz raczej mam pozamiatane bo dosstałem po dupie 0-1 z d.moskwa przy moich 35 strzałach a ich 8 takich meczy jest od groma ja tego nie rozumiem przeceiz na tyle strzałow musi cos wpasc to sa jaja ja pier......a dostaje jak jakas nieciecza wygrywa ze mna u mnie przy statach j.w z tym ze oni oddaja 3 strzały przeciez takie mecze sie nie zdarzaja zaraz napiszecie ze trening albo duzo niecelnych nie otóz trenuje ofensywe i gre w ataku a strzałow z reguły na te 30 z 12-15 zawsze w brame

 gregotsw Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 08:26    #87
Taka piłka, raz strzelasz 35 razy i przegrywasz, a raz masz jeden strzał i wygrywasz. Ileż to takich meczy było, Barca ostatnio z Sociedad też miała wpizd. strzałów, sporo więcej niż real a przegrała. Przecież ma dużo lepszy zespół i do tej pory wszystko wygrywała... Nie zawsze się wygrywa, nawet będąc dużo lepszym można przegrać i to nie po słabej grze, lecz przez zwykłą nieskuteczność.(czasem przez niezwykłą skuteczność rywala) To się zdarza. Forma dnia, przypadek.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.01.2013 o godz. 08:29

 gierus007 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 10:37    #88
10 do 7 w strzałach dla real sociedad. celnych 6-5 dla sociedad. ale zgadasz się, że z tymi strzałami to jest przegięcie. praktycznie co mecz mam jakieś 30 a nawet 40, a strzelam 2-3 bramki. w ten weekend trzech ligach (hiszpania, niemcy, anglia) tylko jedna drużyna przekroczyła 20 strzałów na bramkę!

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 20:10    #89
[quote="myfunnygame"]strzeliłem dziś Sanmarińczykami 2 bramki przeciw Czarnogórcom; chciałem zapisać powtórki bramek... zaczęło się kodowanie filmiku i ch*j crash dumps i wyrzut z gry; pierwszy raz od początku grania w tą wersję.

Nie wiem czy dlatego że mecz oglądałem w 2D a potem po meczu ustawienia zmieniłem na TV ale jestem zażenowany. Z 0:2 wyszedłem na 2:2. Pod koniec meczu rywale wymęczyli ze mną 2:4.
Mecz zapisany ale save już nie. Następnym razem filmik będę wysyłał po zapisaniu rozgrywki żeby się nie wku*^#ać.[/quote]

Przejścia na te kodowanie filmików bramek, meczów są crashujące. Np. Gdy gram przez sieć i gra akurat mój kolega mecz, a ja chce "podglądnąć" jego spotkanie to od razu crash :) Dlatego z tego typu rzeczami trzeba uważać.
Vaduz

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 20:57    #90
No tak ale wcześniej juz to robilem i normalnie dzialalo tylko ze 3-4 godzinki a tym razem crash :(

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.