Wyszukiwanie newgenów ?

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013, 13:46    #1
Witam zawsze stroniłem od newgenów, jak było ich już bardzo dużo, to usuwałem kariere i dlatego zawsze grałem tak do 8 sezonów. Teraz tak sobie myślę, że zawsze mnie drażnili przez te ich minki, dlatego ustawiłem, aby nie wyswietlało mi ich twarzy. I wreszcie sobie myślę, że chciałbym poprowadzić dłuższą rozgrywkę. Dlatego pytam jak najlepiej wyszukiwać newgenów, bez żadnych Genie Scoutów,czy są CI newgeni naprawde dobrzy na woolnym transferze czy trzeba za nich płacić? oraz jakie znaczenie ma rozbudowa szkółki piłkarskiej ? Po jakim czasię można oczekiwać dobrych wychowanków, chciałbym rozpocząć karierę Anżi Machaczkala. Oraz jak prowadzić tych newgenów, lepiej ich wypożyczać, czy ogrywać w drużynach u-18 lub drużynie rezerw? I na jakich najlepiej stawiać wiek 14,15,16 czy tych starszych 18,19? I czy Ci newgeni najcześciej występują w swoich kadrach młodzieżowych? I jak to jest z tym potencjałem, new gen musi mieć od razu duży potencjał, czy może on się zwiększyć, oraz co będzie się z nim dziąło jak będzie siedział w drużynie rezerw, i mało grał? I jaki proponujecie klub na zaczęcie dłuższej kariery, z dość dobrą szkółką ?

//Edytowano 6 razy, ostatni raz 22.01.2013, 13:55

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 14:32    #2
Heh jakbym widział siebie z poprzednich FMów :) Sam jakoś dużo doświadczenia z tym nie mam, ale postaram się pomóc. Jak ich najlepiej wyszukiwać? Miałem z tym mały problem, ale zniknął, gdy postawiłem sobie priorytet- ściąganie samych krajowych piłkarzy (z małymi wyjątkami, ale nie typu ściąganie wykokszonych mudzynów z Afryki, tylko 1-2 piłkarzy, gdy widzę, że mam szansę na nich coś zarobić). Ustaw sobie, by twoi scouci przysyłali Ci w raportach piłkarzy w wieku no. do 18 lat. Za jakiś czas dokładnie prześledź te raporty, zawsze trafi Ci się jakaś perełka. Przeczesuj bardzo uważnie reprezentacje młodzieżowe, często najlepsze perełki są dostępne właśnie tam. Co do wypożyczeń, to ja nigdy z tego nie korzystałem, gdyż po 1, wolę mieć pełną kontrolę nad piłkarzem w trakcie sezonu, a po 2, to kluby do których są wypożyczane potencjalne gwiazdy mają często dużo słabsze obiekty treningowe. Aktualnie gram Spartą Rotterdam, która posiada dosyć dobre zaplecze treningowe, więc problem z wypożyczeniami odpada. Dzielę sobie newgenów na 2 składy wg. pozycji. Miałem w 3 sezonie w składzie 4 utalentowanych napastników newgenów, wszyscy z naboru w moim klubie. Najlepszego przesunąłem do 1 składu jako rezerwowego napastnika (w tym sezonie jest już w 11 meczowej regularnie :D), drugiego najbardziej obiecującego zostawiłem w U-19, a dwóch ostatnich do zespołu rezerw. Dzięki temu miałem gwarancję, że co najmniej 2 będzie grało regularnie, a jeden już dostawał ogony w 1 składzie. Gdybym tego nie zrobił, prawdopodobnie 2 grzało by ławę i nic by z nich nie było. Sam zaczynam wprowadzać najbardziej obiecujących newgenów do 1 składu w wieku min.17 lat, ale to przy gwarancji, że będzie grał jak najwięcej. Przesunięcie gościa do 1 składu nic nie da, jeżeli nie będzie grał regularnie. Co do klubu- Sparta Rotterdam, polecam z całego serca. Pojawiają się tu na prawdę świetni newgeni, dodatkowo dobre obiekty treningowe, szczególnie młodzieżowe. W poprzednich FMach grałem podobnie w Feyenoordzie i FC Nantes i było bardzo przyjemnie. Wystarczy umiejętnie wyszukiwać i szkolić młodzież i transfery można sobie praktycznie odpuścić :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.01.2013 o godz. 14:37

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 15:03    #3
Dzięki za jakąś podpowiedź, ale sam nie wiem czy przekonam się do tych newgenów.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.