NIEZADOWOLONY. Co z tymi poprawkami!?

 GloomyRaven Partyzant

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013, 10:29    #1
Witam

Czy ktoś wie czy wyjdą jakieś patche poprawiające tą BETE FMa 2013?! Przecież jak się widzi ten silnik i te komentarze... To mój pierwszy FM od kilku lat w którym dotrwałem tylko do 3 meczu ligowego :/ Naprawią mi tą grę? Czy już położyli na to lagę? Jak tak dalej pójdzie to stracą wiernego systematycznego zasilacza konta stracą... i to zapewne nie tylko jednego...

Wy w to gracie? Cieszycie się? Dajecie odczuć twórcą gry że zrobili ok produkt?
Gratki ;) Róbcie tak dalej a za rok dostaniemy podobny ochłap ;)

Pozdr dla wiernych zaślepionych grających :)
Blue is the colour!

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 10:49    #2
Nie wiem o co niektórym chodzi. Mi się bardzo dobrze gra, nie narzekam.

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 11:30    #3
niedługo by grać w FM to trzeba będzie mieć jakieś podstawy z medycyny, bo tyle kontuzji to dramat... ;/ niestety... fakt że może gra już ciut lepiej wygląda, ale moje ostateczne zdanie to ten FM to jest po prostu dno... 14 na pewno nie kupię.

 shusty Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 13:12    #4
Nawet sobie nie wyobrażacie jak skomplikowana jest przeciętna gra i ile pracy i koncetracji potrzeba by ją ukończyć i bugi i tak będą. FM jest za to mega skomplikowany i nawet żeby naprawić pierdołę trzeba kupę czasu w tak skomplikowanych produkcjach poświęcić, bo łatwo można zepsuć 50 innych rzeczy przy okzacji tak wiele jest w kodzie powiązań.

Spróbujcie napisać w C++ np takiego ubogiego soldata i wtedy możecie narzekać.

Mnie zawsze ciągnie do bardziej skomplikowanych gier i takie zawsze są grywalne dopiero 3miesiące później. Polecam np. Crusaider Kings 2.


Zgodnie z powyższą zasadą kupiłem nowego FMa na początku roku. Obecnie gra się naprawdę fajnie i wiele osób krzyczy o jakieś dziwne bugi, których u mnie nie ma. Kontuzji też mam nie mało i ze dwa razy w sezonie kogoś muszę wypożyczyć, ale kontuzje ponad 3tyg. zdarzają sie naprawdę bardzo rzadko. Na mailu często mam informację o kontuzjach, ale na szczęście częściej dotyczą one kogoś z drugiego składu lub juniorów co mnie mało obchodzi.

 matashow Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 13:26    #5
@shusty - co z tego, że jest to skomplikowane ? Skoro ktoś bierze za to +100 zł to albo umie to robić, albo niech siedzi w domu i nic nie robi. Takie tłumaczenie jest po prostu śmieszne.

Lepsze jest wrogiem dobrego - po jakiego ******* twórcy tej gry ruszali silnik z FM12 ? A jak już to zrobili to chyba ich obowiązkiem jest zatrudnianie rzeszy testerów i korygowanie błędów. Ok, rozumiem wypuścili grę naszpikowaną bugami, tak by zapobiec piractwu - wiadomo update'y na steam, ciężej crackować co chwilę kolejne wersje.. ale jak już coś takiego robią to powinni w zanadrzu mieć przygotowane patche do gry.

Ja kupiłem FM13 po ostatnich patchach - wydałem blisko 100 zł, zagrałem jeden sezon QPR i gry już więcej nie włączyłem.

Po pierwsze, moje ukochane 2d kulki - oglądając mecze, zastanawiam się czy objąłem drużynę piłkarską czy może hokejową - animacje graczy po prostu BEZNADZIEJNE - jeżdżą jak na lodzie.

Pomijam to, że po 18 kolejkach moja drużyna błąkała się po strefie spadkowej, zmieniłem taktykę na 4-2-4 i do końca sezonu przegrałem 4 mecze, 2 remisy i 14 zwycięstw jak leci - zająłem 6 miejsce...Do tego w mojej kadrze szpital..po 30-40 strzałów na mecz i inne kwiatki.

Ok, rozumiem, komuś gra się dobrze to fajnie, ale jak dla mnie FM12 jest o niebo lepszy, a 13 jest po prostu w porównaniu do poprzednika MEGA LIPĄ !

 shusty Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 14:37    #6
Mnie i tak bardzo dziwi, że nie dadzą wypasionego 3D, choćby takiego jak w Fifa managerze. Oglądasz i widzisz ładne sztuczki techniczne, fajnie wyglądające przewrotki, niby w takich grach grafika nie ma znaczenia, ale to naprawdę wiele radochy daje.

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 15:02    #7
To jest naprawde nie do pomyslenia co oni zrobili z tym FM13,to jest jakas tragedia. Fakt gra po ostatnich patchach troche ulegla poprawie, ale nadal duzo jest do zrobienia, a juz mamy koniec stycznia. O niebo lepsza jest 12, tutaj nie ma nawet o czym dyskutowac. Mam tylko nadzieje ze wyjdzie jeden wielki patch ktory zalatwi sprawe.

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 16:02    #8
[quote="GloomyRaven"]Czy ktoś wie czy wyjdą jakieś patche poprawiające tą BETE FMa 2013?![/quote]

Jak Ty grasz w betę to ja się nie dziwię, że narzekasz na bugi :)

Na prawdę, dajcie już spokój z tymi narzekaniami. Mi już od dłuższego czasu gra się świetnie. Sama gra idealna nie jest i nigdy nie będzie, mogę się założyć. Narzekanie na ilość kontuzji to już kpina - w przeciągu kilku ostatnich sezonów najwięcej kontuzjowanych graczy na raz miałem 3 (słownie: trzech), a tak to max dwóch. A gram w Premier League, gdzie terminarz jest napięty. Zresztą, od lat czytam narzekania na ilość kontuzji w FM'ie, a ja szczęściarz jakoś nigdy nie miałem z nimi problemu. Chyba na jakichś cheatach muszę jechać.

Sugeruję ochłonąć.

 shusty Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 18:03    #9
To tylko moje spostrzeżenie, że nowy FM zawsze jest na początku i tak opluwany i porównywany z poprzednikiem jako lepszym?

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 18:37    #10
Szanuję tych co krytykują FMa 13. Ale jestem z wielkim prawdopodobieństwem przekonany, że wychwalanie FM 12 kosztem FM 13 jest związane z trudnością rozgrywek. Po prostu FM 12 był strasznie łatwy dla ludzi choć trochę wtajemniczonych. W FM 13 wiele trudniej nad wszystkim zapanować (co nie znaczy że jest super trudny), zawodnicy gorzej reagują na rozmowy motywacyjne, trudniej się gra z komputerem, dłużej trwa aklimatyzacja nowych graczy w klubie, komputer robi inteligentniejsze transfery, inteligentniej dobiera zawodników, wyszukuje talenty, jest chyba "wyostrzony" czynnik losowy np. ilość błędów np. totalnie rozmontujesz rywala, wszystko Ci wyjdzie prowadzisz 1:0, ale bramkarz źle wybiję piłkę i gol do pustej. Zrobiłeś wszystko co mogłeś, ale niestety. Takie rzeczy się zdarzają. A na to wszystko kowalski powie "Co to za zbugowana gra ! Ciągle przegrywam a w poprzednich wersjach wygrywałem ! Idę o tym napisać na cmrev".
Mi się FM 13 podoba. Jest jak najbardziej grywalny. Ale tak defacto silnik meczowy wygląda dobrze. Nie widzę jakiś arcy pozbawionych sensu zagrań zawodników. Jest ciężko, ale fajnie (:

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.01.2013 o godz. 18:39

Vaduz

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.