Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 protins Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 17:34    #2
Witam, forum przeglądam już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować:)

Szukam klubu, który zapewni mi wiele sezonów przyjemnej rozgrywki.
Klub przeciętny lub jeden ze słabszych w najwyższej klasie rozgrywkowej mocniejszych lig europejskich.
Chciałbym mieć w składzie kilka talentów, przyzwoity budżet i dobre obiekty. FM13
Mam nadzieję, że mi pomożecie:)

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 17:49    #3
[quote="protins"]Witam, forum przeglądam już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować:)

Szukam klubu, który zapewni mi wiele sezonów przyjemnej rozgrywki.
Klub przeciętny lub jeden ze słabszych w najwyższej klasie rozgrywkowej mocniejszych lig europejskich.
Chciałbym mieć w składzie kilka talentów, przyzwoity budżet i dobre obiekty. FM13
Mam nadzieję, że mi pomożecie:)[/quote]

West Brom, Swansea.

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 18:24    #4
[quote="protins"]Witam, forum przeglądam już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować:)

Szukam klubu, który zapewni mi wiele sezonów przyjemnej rozgrywki.
Klub przeciętny lub jeden ze słabszych w najwyższej klasie rozgrywkowej mocniejszych lig europejskich.
Chciałbym mieć w składzie kilka talentów, przyzwoity budżet i dobre obiekty. FM13
Mam nadzieję, że mi pomożecie:)[/quote]

FC Sochaux, świetne talenty, a od kilku lat klepią bidę, i wypełniają dół tabeli.

 protins Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2013 08:31    #5
Dzięki za pomoc:)
Sochaux grałem długą karierę w FM12, bardzo przyjemnie się grało, naprawdę świetni juniorzy i później newgeni, ale czas na zmiany.
Ostatecznie zdecydowałem się na grę w Hiszpanii, poprowadzę Real Sociedad. Grał ktoś kiedyś nimi? Jak się gra?

 karollo222 Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2013 09:25    #6
Leeds czy Leicester? gdzie będę mial lepiej z kasą? ogólnie których lepiej wziąć

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2013 12:58    #7
[quote="karollo222"]Leeds czy Leicester? gdzie będę mial lepiej z kasą? ogólnie których lepiej wziąć[/quote]

W Leicester większa kasa bo jest dobry wujek(tło), ale ja bym wybrał Leeds, lepszy stadion i baza treningowa brak długów i przeszłość klubu.

 lalusinho Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2013 22:57    #8
Jaki klub z Polski? Którym przez kilka lata będzie się fajnie grało? Może być z niższych lig, odpadają potęgi pokroju Legii itd..

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2013 23:22    #9
[quote="lalusinho"]Jaki klub z Polski? Którym przez kilka lata będzie się fajnie grało? Może być z niższych lig, odpadają potęgi pokroju Legii itd..[/quote]
Wisła Płock, Zawisza, GKS Katowice, Arka, Lechia Gdańsk, Polonia Warszawa, Górnik Zabrze, Jagiellonia, Zagłębie Lubin :)

 Volt_ Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2013 00:31    #10
Kogo polecicie z Francji ? Szukam klubu z dobrą szkółką, paroma dobrymi graczami w składzie. Najlepiej, żeby zespół był średniakiem i w 1 sezonie mógłbym powalczyć o gre w LE. Chce przedewszystkim w przyszłości bazować na newgenach i młodych graczach i żeby stadion oraz budżet był w dobry/średni. Oczywiście 1 liga i FM 13

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2013 o godz. 00:31

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2013 01:12    #11
Souchoux czy jakoś tak, ewentualnie AS Saint-Etienne
był - będzie - jest zawsze IKS!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.