Progres Finansów Ligi Polskiej

 lalusinho Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2013 22:56    #11
ładnie, bardzo ładnie :)
ja planuje coś osiągnąć w FM 12 całą ekstraklasą, a w zasadzie wygrać coś moim Podbeskidziem i przejść do kolejnego zespołu, osiągnąć coś i znowu. Próbował ktoś już takie coś, realne?

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2013 23:20    #12
Mam takie pytanie.
Jeśli zawodnik ma w kontrakcie klauzulę 10tyś euro za bramkę, tzn, że jeśli strzeli 1 bramkę to tyle dostaje?
A jeśli 2 to 2 razy tyle itd?
Czy po prostu bez znaczenia ile goli w meczu zdobędzie, to po protsu dostaje te 10tyś?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2013 23:23    #13
[quote]Dodam jeszcze taki szczegół nie wiążący się z finansami. Chodzi mi o międzynarodowe nagrody indywidualne dla piłkarzy. Jak napadzior nastrzela najwięcej bramek zgodnie z przelicznikiem to oczywiście Złotego Buta dostanie (raz mój napastnik zajął 2 miejsce w tej klasyfikacji, bo wyprzedził go o 1 bramkę... Lewandowski ). Ale jeśli chodzi o Złotą Piłkę to bez względu na wyniki zawodnik z polskiej ligi nawet wśród 35 nominowanych się nie znajdzie. Tak przynajmniej jest w moim przypadku. Jacyś zawodnicy są nominowani tylko za to, że grają w dobrych klubach, bo ich statystki są mizerne. A w Polsce zawodnik może mieć kilkadziesiąt goli i asyst, wygrać LM to i tak o tej nagrodzie może tylko pomarzyć.[/quote]


Nie pamiętam zeby Frankowski czy Brozek byli kiedys nominowani do najlepszych graczy swiata ;)
Mysle, ze zwiazane jest to (w grze)z iloscia prestizowych meczow, w najlepszych ligach na swiecie. W takiej lidze angielskiej/hizpanskiej etc masz wiecej meczow prestizowych niz w Polsce(mimo, ze rozegrasz 13 meczow w LM). Receptą mogloby byc podwyzszenie jej reputacji choc nie wiem czy na pewno ;)

OT/ Dziwne, ze taki Messi w grze nie potrafi trafic nawet 15 bramek w sezonie. Moze to byc zwiazane z tym ze nie mam wlaczonej aktywnej l. hiszpanskiej? /EOT


[quote]Mam takie pytanie.
Jeśli zawodnik ma w kontrakcie klauzulę 10tyś euro za bramkę, tzn, że jeśli strzeli 1 bramkę to tyle dostaje?
A jeśli 2 to 2 razy tyle itd?
Czy po prostu bez znaczenia ile goli w meczu zdobędzie, to po protsu dostaje te 10tyś?[/quote]

Chodzi Ci o klauzulę po lewej czy po prawej stronie kontraktu?
Po lewej to jest za kazdą bramke a po prawej to jest zmiana wartości pensji po strzeleniu x(w twoim przypadku jednej)bramki w klubie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.01.2013 o godz. 23:27

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 00:01    #14
Nie przyrównujmy Franka czy Brożka, których największym sukcesem był awans do 1/8 wtedy jeszcze pucharu UEFA (Brożek wtedy jeszcze nie grał :) ). Może po prostu chodzi o to, że w rzeczywistej piłce nierealny jest jakikolwiek sukces polskiego zespołu na europejskiej arenie, więc twórcy gry nie brali pod uwagę tego, że piłkarze grając w Polsce mimo wirtualnych sukcesów w grze mogą być zaliczani do najlepszych na świecie :)

[quote="myfunnygame"][quote]OT/ Dziwne, ze taki Messi w grze nie potrafi trafic nawet 15 bramek w sezonie. Moze to byc zwiazane z tym ze nie mam wlaczonej aktywnej l. hiszpanskiej? /EOT[/quote]

Ja mam LaLigę grywalną. Proszę, sam możesz sobie przeanalizować "multum" goli Messiego :) :http://www.iv.pl/images/95636511932491813139.png
Do tego dochodzi kilka goli w LM, więc średnia na sezon to ok 20 bramek. Co w rzeczywistości Messi robi w ćwierć sezonu :P

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 00:03    #15
Nie przyrównujmy Franka czy Brożka, których największym sukcesem był awans do 1/8 wtedy jeszcze pucharu UEFA (Brożek wtedy jeszcze nie grał :) ). Może po prostu chodzi o to, że w rzeczywistej piłce nierealny jest jakikolwiek sukces polskiego zespołu na europejskiej arenie, więc twórcy gry nie brali pod uwagę tego, że piłkarze grając w Polsce mimo wirtualnych sukcesów w grze mogą być zaliczani do najlepszych na świecie :)

[quote="myfunnygame"][quote]OT/ Dziwne, ze taki Messi w grze nie potrafi trafic nawet 15 bramek w sezonie. Moze to byc zwiazane z tym ze nie mam wlaczonej aktywnej l. hiszpanskiej? /EOT[/quote]

Ja mam LaLigę grywalną. Proszę, sam możesz sobie przeanalizować "multum" goli Messiego :) :http://www.iv.pl/images/95636511932491813139.png
Do tego dochodzi kilka goli w LM, więc średnia na sezon to ok 20 bramek. Co w rzeczywistości Messi robi w ćwierć sezonu :P

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 00:20    #16
Kurde, strona chwilowo zamuliła i 2 te same posty poszły.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 00:36    #17
No ale bramek naciupali sporo w naszej lidze; do tego sie tylko odnosilem ;)

W tym sezonie w "30" byl chyba tylko Lewy jak dobrze pamietam a zobacz ile musial osiagnac by w tym gronie sie znalezc.

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 02:01    #18
Według mnie ta gra nie jest realna. Jakim cudem Messi na 40 meczów strzela 20 goli ? To jest śmieszne. Co do Polskiej ligi. Jestem ciekaw czy jakieś gwiazdy po 5 latach dojdą do średniaka czy też nie.

 lalusinho Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 12:07    #19
być może Messi gra podwieszonego lub na skrzydle, dlatego tak mało bramek strzela.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.01.2013 o godz. 12:08

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2013 10:44    #20
No nie wiem bo zawsze jak patrzę taktykę Barcy w fmie to Messi jest na ataku. Jedynie jak przychodzi Cavani,Neymar lub Llorente wtedy jest brany na skrzydło.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.