NIEZADOWOLONY. Co z tymi poprawkami!?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 22:12    #11
Moze wysylajcie do CD ProjectSI Games swoje blędy spostrzezenia. Od lamentow na tym forum raczej nie wrzucą nowego patcha :)

A gra się ciężko choć zwyciestwa smakują wybornie.

 simonldz Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: ŁDZ
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 20:57    #12
Jaki numer ma najbardziej aktualna wersja FM13?

 gregotsw Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 21:12    #13
Gra jest bardzo dobra, przede wszystkim realistyczna. Niestety dużo osób nie mających pojęcia o piłce nożnej nie potrafi sobie poradzić z ogromem danych które trzeba sobie przyswoić aby tą grę zrozumieć. Takich odsyłam do FIFA manager.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 21:26    #14
gregotsw - no polemizowałbym. Oczywiście gra jest dobra, tylko silnik meczowy kuleje i do niego mam największe zastrzeżenia. To nawet nie jest silnik meczowy, tylko silnik śmiechowy.

 djyazzy11 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2013
Skąd: Polska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 21:33    #15
Silnik meczowy jest jaki jest bo to nie FIFA czy PRO EVO..To manager i Twoim zadaniem jest ruszyc glowa i wyobrazic sobie mniej wiecej jak padla bramka(masz w silniku MNIEJ WIECEJ jak szla akcja)Pamietacie jak sie gralo w championshipa i zamiast meczu byly tylko napisy?? Teraz jest o \Niebo lepiej a kto chce tłuściutki silniczek meczowy zapraszam do FIFA MANAGER ale tam jak wiecie skupiaja sie na grafie i silniku meczowym a nie o DETALE...Nie jestem w 100 % zadowolony z silniku FM13 bo FM12 byl lepszy ale NIE ROBIE Z TEGO AFERY bo to nie Fifa..pozdrawiam

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013 21:56    #16
A czy ja robię aferę? Czy narzekam na grafikę? Gdzie to wyczytałeś? Ja mówię o podstawach! O kryciu, odbiorze, normalnym zachowaniu! A najlepszym momentem w akcji, jest ta chwila po stracie piłki przez jedna z drużyn, kiedy wszyscy stoją nieruchomo, bo jest przeliczana kolejna akcja. Ale skoro SI nie potrafi zrobić czegoś dobrze, to niech tego nie wypuszcza. Mogłeś przeczytać, co napisałeś, poprawić nadmiar znaków i nie krzycz na mnie (jakbyś nie wiedział, chodzi o Capsa :) ).
EDIT: Moim zadaniem jest ruszyć głową i wyobrazić sobie akcję? No większej głupoty w życiu nie słyszałem! Naprawdę! Po to wprowadzili silnik 3D, aby wyjść z epoki strachu przed ogniem i ewoluować do epoki kamienia łupanego. Jakbym chciał sobie wyobrażać akcję, to bym grał na tekstowym.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 30.01.2013 o godz. 21:59

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.