Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 01:28    #5101
Polonia Warszawa - Gram już 5 sezon i gra się bosko :) Polecam

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 01:47    #5102
[quote="Minozaa7"]Ponawiam moje pytanie :) Dacie mi propozycję , jakiś fajnych klubów , z dobrym szkoleniem juniorów , nie za dobry , nie za słaby , liga angielska , niemiecka , włoska , francuska , hiszpańska , turecka :) Czekam na jakieś konkretne odpowiedzi :)[/quote]

Zdecydowanie Everton. Grałem kilka sezonów i naprawdę świetna rozgrywka(szkoda, że wtedy FM 13 był praktycznie niegrywalny) - dużo utalentowanych newgenów, a i skład na początek silny; do tego najnowocześniejsze obiekty młodziezowe i baza treningowa. Trochę mało kasy, ale wystarczy trochę posprzedawać;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 taz43 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2008
Skąd: Myszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 16:20    #5103
mam pytanie tylko troszke inne niz temat.moze ktos napisac mniej wiecej jakie sa ograniczenia w europejskich ligach np ilosc zawodnikow zarejstrowanych obcokrajowcy itd i ktora liga nie ma duzych ograniczen

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.02.2013 o godz. 16:24

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 18:20    #5104
Niemcy maja chyba najmniej ograniczen, nie moga grac jedynie u-17 ;)

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 19:20    #5105
Jakiś średniak z ligi Niemieckiej, Angielskiej, Włoskiej, którym można powalczyć o "pudło".
FM 12, najnowszy apdejt.
Odpada Everton.

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 19:26    #5106
[quote="qAd."]Jakiś średniak z ligi Niemieckiej, Angielskiej, Włoskiej, którym można powalczyć o "pudło".
FM 12, najnowszy apdejt.
Odpada Everton.[/quote]
Zagraj sobie w Werderem Brema, mało kto gra teraz w Bundeslidze.

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 23:02    #5107
Mam rok 2015 i gram Porto. Szcerze to znudziła mi się liga portugalska.
Chciałbym spróbować w niemieckiej/francuskiej/hiszpańskiej/rosyjskiej.
Kogo polecacie?
Chcę klub, który ma bardzo dobrych juniorów i dużo kasy.
Bayern, Real i Barca odpadają - nie chcę najlepszych, tylko takie dobre i bogate kluby.

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 23:08    #5108
Borussia, Everton, Anży, CSKA, Aston Villa, Hoffenheim?
#TeamTyniec

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2013 14:55    #5109
Znudziło mi się Southampton.


Niech będzie klub z mocnej ligi, najlepiej bez długów i z szansą na walkę o puchary najpóźniej w drugim sezonie (chyba, że start od drugiej ligii) wtedy w trzecim): włochy, hiszpania, francja, niemcy, holandia (bez angli).
We Francji od zawsze grałem dużo i cały czas mnie tam ciągnie. Prowadziłem już w Monaco, Lyon, Caen. Ciągnie mnie teraz do Nantes albo Saint Ettiene - proszę o opinię jeśli ktoś grał.
W Niemczech wszystko zadłużone i kadry po 60 chłopa cholera wie po co. Myślałem nad Schalke bo zawsze chciałem zobaczyć co potrafi Huntelaar ale ich kadra rozbuchana, dług jak cholera i w ogóle. Może jakiś porządny drugoligowiec albo średni pierwszo?
W Holandii zagrałem raz Ajaksem i od połowy pierwszego sezonu liga to były sparingi. Mało klubów w lidze i straszna przepaść między klubami mnie odstrasza ale może coś się zmieniło w 2013
We włoszech sporo fajnych klubów, myślałem o Parmie ale przeraża mnie liczba wypożyczeń i podwójnych własności, nigdy tego nie ogarniam.
w Hiszpanii coś spełniającego warunki ale nie Real, Barca i Atletico.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.02.2013 o godz. 14:56

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2013 15:27    #5110
[quote="kajn"]Znudziło mi się Southampton.


Niech będzie klub z mocnej ligi, najlepiej bez długów i z szansą na walkę o puchary najpóźniej w drugim sezonie (chyba, że start od drugiej ligii) wtedy w trzecim): włochy, hiszpania, francja, niemcy, holandia (bez angli).
We Francji od zawsze grałem dużo i cały czas mnie tam ciągnie. Prowadziłem już w Monaco, Lyon, Caen. Ciągnie mnie teraz do Nantes albo Saint Ettiene - proszę o opinię jeśli ktoś grał.
W Niemczech wszystko zadłużone i kadry po 60 chłopa cholera wie po co. Myślałem nad Schalke bo zawsze chciałem zobaczyć co potrafi Huntelaar ale ich kadra rozbuchana, dług jak cholera i w ogóle. Może jakiś porządny drugoligowiec albo średni pierwszo?
W Holandii zagrałem raz Ajaksem i od połowy pierwszego sezonu liga to były sparingi. Mało klubów w lidze i straszna przepaść między klubami mnie odstrasza ale może coś się zmieniło w 2013
We włoszech sporo fajnych klubów, myślałem o Parmie ale przeraża mnie liczba wypożyczeń i podwójnych własności, nigdy tego nie ogarniam.
w Hiszpanii coś spełniającego warunki ale nie Real, Barca i Atletico.[/quote]

We Francji masz jeszcze Montpelier, który ma dobą szkółkę, no i piłkarze pierwszego składu nie tacy słabi, As Saint Etienne ma teraz dobry skład, więc możesz nimi zamieszać w lidze. W Niemczech gram bardzo często, i nigdy mi się nie znudzi ta liga. Z pierwszej ligi proponuję, Hannover, Werder Brema, Wolfsburg, Borussia Moenchengladbach, Hoffenheim. W Holandii jest jeszcze Utrecht, Hereenveen, Sparta Rotterdam. We Włoszech ciekawie drużyny to: Pescara, Genoa, Catania, Bologna, Sampdoria.
Może coś Ci się spodoba z tych klubów :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.