Strona

Ekstraklasa

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2013 17:30    #2
Wiem, że większość tutaj osób jest za tymi sławniejszym drużynami w Polskiej lidze, na bank mało osób jest tutaj za Górnikiem Zabrze


Juz nie przesadzaj ze Gornik to jakis klub na uboczu! Szkoda, ze nie bedzie ekipy Piasta, zawsze lepsze widowisko niz bez kibicow w klatce gosci. Niestety KSG pozbylo sie Milika i prawdopodobnie trener odejdzie w lecie do Wisly. Na razie radza sobie bardzo dobrze. Dzis tylko 3 pkt!


Fajnie ze temat żyje i nie ma spin ;)

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2013 17:31    #3
W sumie dziwi mnie polityka Górnika. Uważam, że lepiej zarobione pieniądze poświęcić na młodych piłkarzy, a transfery Zahorskiego, Bonina i Jelenia są niedorzeczne. W ogóle to taplanie się we własnym sosie w naszej lidze jest głupie. Jak zawodnik nie umiał zagrać w 2-3 klubach to w czwartym dalej nie będzie umiał grać. Co do pierwszej kolejki wielkie brawa dla Korony, która widać, że oprócz walki i zespołu ma pomysł na grę i dla Lecha, choć po jednym meczu nie ma się co podniecać zobaczymy co będzie dalej jednak liczę, że Lech zdobędzie mistrza. Gorzej, że w Wiśle chyba wszystkim się piłka znudziła. Piłkarze oprócz braku umiejętności pokazują brak ambicji. Pracy Kulawika i Bednarza nawet nie chcę komentować, a Cupiał wydeje się tym wszystkim znużony i widać, że nie ma już nadziei na LM.

 Maaarox Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2012
Skąd: Rogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2013 18:38    #4
Kurwa. Zachorski strzelił gola dla Gornika juz w pierszym meczu :O

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2013 20:08    #5
Po zakupach odpalam transmisje a tu:

-Nie grajcie na czas
-Na jaki czas, Panie sedzio, kurwa mac? :P

Z gadki komentatora wynika, ze to mecz Gornik vs Trela. Nawet ma ladne te interwencja bramkarz Piasta.

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2013 21:31    #6
myfunnygame, chodziło mi o takie zespoły jak Legia, Wisła, Lech, bo większość to za nimi są, urodziłem się w Zabrzu, więc jestem za nimi :D Dokładnie to był mecz Górnik vs Trela, Zahorski bramkę trafił, ale i tak jest to drewno, dwie 100% zmarnował, ale to nie tylko on, Olkowski, Iwan, Kwiek trafił w słupek. Bonin wszedł na jakieś 7 minut i już mógł mieć asystę, lecz po strzale Kwieka piłkę sprawował niesamowity dziś Trela i odbiła się od słupka. Więc kaka222 póki co nie można oceniać "Bońka", bo w ciągu tych siedmiu minut zagrał dobrze, zobaczymy, może w następnym od pierwszej minuty wyjdzie. Ciekaw jestem jak się Mośnikov sprawdzi i Słodowy. Olkowski mecz życie, mógł trafić bramkę, ale niestety przy próbie loba, Trela zostawił rękę i zatrzymał jego strzał. Ogólnie to mecz stał na wysokim poziomie, lecz zabrakło skuteczności ze strony Zabrzan, a co do Piasta, to poza pierwszą sytuacją Jurado to nic groźnego nie było, jeszcze tam w ostatnim kwadransie Urban dobrze dośrodkował co był bardzo groźne, lecz Skorupski dał radę wybić. Następny mecz, mam nadzieje, że Górnicy będą mieli tyle samo sytuacji tylko więcej bramek zdobędą.

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 25.02.2013 o godz. 21:31

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2013 22:52    #7
A ja tam licze, ze Gornik obok Lecha, Legii i Zaglebia Lubin zagra w pucharach, trener Nawalka zostanie a Irek Jelen odzyska przy nim dawna forme.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2013 13:01    #8
No i Formella od lipca w Lechu. Podoba mi się to. A teraz pytanie: jest tu jakiś kibic Arki, co by mógł powiedzieć coś o nim, bo ja go widziałem tylko na Mistrzostwach Europy U-17 i ciężko mi go ocenić?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2013 13:52    #9
Z tego co wyczytałem w komentarzach na 90minut.pl to Formella jest największym talentem w Arce, może grać na skrzydle i w ataku a ich kibice żałują tego, że odszedł. :P

A tutaj opinia Michniewicza http://m.poz(...)sza.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.02.2013 o godz. 15:25

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2013 23:50    #10
Mam nadzieję, że taka Polonia nie załapie się na puchary, ale coś czuję, że Stokowiec zrobi sensacje, wtedy kolejny rok kompromitacji polskiej piłki. ;( Tak samo nie chcę Wisły i Śląska

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 11:04    #11
Dziś Legia pyknie ostatni w tabeli Bełchatów i znowu 4 punkty przewagi nad Lechem :)
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.