Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Scyzek Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2013
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2013 18:52    #5141
Witam , właśnie zacząłem grać w FM 2012 z nowymi aktualizacjami i nie wiem kim zacząć grać :) Możecie kogoś polecić :) Jakby co to gg : 7190345

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2013 20:14    #5142
[quote="Scyzek"]Witam , właśnie zacząłem grać w FM 2012 z nowymi aktualizacjami i nie wiem kim zacząć grać :) Możecie kogoś polecić :) Jakby co to gg : 7190345[/quote]

Podaj więcej szczegółów, tzn. jaki klub, doby, średni, słaby, może w jakiej lidze chciałbyś grać.

 Scyzek Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2013
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2013 20:36    #5143
Najlepiej klub z Anglii , Hiszpanii , Włoch , Francji, Niemiec , Polski , nie za dobry , nie za słaby . Klub , który może powalczyć w lidze , jak i w Europie . Wezmę pod uwagę także kluby , które nie mają wyrobionej marki w Europie , lecz dopiero idzie nimi podbijać świat.

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2013 23:56    #5144
[quote="Scyzek"]Najlepiej klub z Anglii , Hiszpanii , Włoch , Francji, Niemiec , Polski , nie za dobry , nie za słaby . Klub , który może powalczyć w lidze , jak i w Europie . Wezmę pod uwagę także kluby , które nie mają wyrobionej marki w Europie , lecz dopiero idzie nimi podbijać świat.[/quote]
czyli prawie każdy klub z tych państw ;] jeżeli to twój pierwszy FM to zagraj sobie Schalke. ogromny stadion, bardzo dobra reputacja(co pozwoli ci sciagac baaaardzo dobrych zawodnikow), młode wilki(draxler, howedes, kyrgiakos, matip) i znani wymiatacze(farfan, hunter, bastos), w lidze masz z kim walczyc i na starcie grasz w pucharach

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 11:36    #5145
Wtam.

FM 13.

Ja mam chec zagrac klubem bez historii i osiagniec, aby pisac historie ; ). Warunki:

- sredni sklad.
- w miare dobrzy juniorzy,
- super obiekty dla juniorow,
- na transfery nie musi byc za duzo ; )
- bez dlugow,
- z mozliwoscia sciagania pilkarzy np z Afryki bez ograniczen ; )

Ligi: Polska, Francja, Niemcy, Chorwacja, Portugalia, Hiszpania, ewentualnie Wlochy (tego bym wolal uniknac), oczywiscie nizsze ligi, mile widziane ; ).

Dziekuje z gory. ; )

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.03.2013 o godz. 11:37

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 12:34    #5146
[quote="EloSxdd"]Wtam.

FM 13.

Ja mam chec zagrac klubem bez historii i osiagniec, aby pisac historie ; ). Warunki:

- sredni sklad.
- w miare dobrzy juniorzy,
- super obiekty dla juniorow,
- na transfery nie musi byc za duzo ; )
- bez dlugow,
- z mozliwoscia sciagania pilkarzy np z Afryki bez ograniczen ; )

Ligi: Polska, Francja, Niemcy, Chorwacja, Portugalia, Hiszpania, ewentualnie Wlochy (tego bym wolal uniknac), oczywiscie nizsze ligi, mile widziane ; ).

Dziekuje z gory. ; )[/quote]

zagraj FC Sochaux
połowa kadry to wychowankowie, najlepsze obiekty treningowe, raczej bez sukcesów(2 mistrzostwa w latach 30 XX wieku)

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 15:36    #5147
[quote="EloSxdd"]Wtam.

FM 13.

Ja mam chec zagrac klubem bez historii i osiagniec, aby pisac historie ; ). Warunki:

- sredni sklad.
- w miare dobrzy juniorzy,
- super obiekty dla juniorow,
- na transfery nie musi byc za duzo ; )
- bez dlugow,
- z mozliwoscia sciagania pilkarzy np z Afryki bez ograniczen ; )

Ligi: Polska, Francja, Niemcy, Chorwacja, Portugalia, Hiszpania, ewentualnie Wlochy (tego bym wolal uniknac), oczywiscie nizsze ligi, mile widziane ; ).

Dziekuje z gory. ; )[/quote]

Ten ostatni warunek o piłkarzach z Afryki to jest warunek ligi, a nie klubu :) A co do propozycji to może z Polski Lechia - bardzo miło ich wspominam z FM 12 jednak co do kariery to duży minus za polską ligę, bo raz ograniczenie wychowankowie i jakieś inne bzdety i bardzo niska reputacja naszej Ekstraklasy a Lechią w 2 pierwszych sezonach ciężko cokolwiek wygrać w Europie. Z Niemiec to Dortmund mają dobrych juniorów, albo Monchengladbach mają fajny skład ale gorzej z juniorami.

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 20:20    #5148
Siema .

Fm 13.

Chciałbym zagrać jakimś klubem który ma historię , bądź jej nie ma , lecz ten klub musi spełniać następujące warunki :

- młody skład
- dość dobry budżet transferowy
- miejsce w lidze od 2-5

Ligi : Francja , Niemcy , Hiszpania , Włochy , ewentualnie Anglia ( tego bym wolał uniknąć gdyż wielokrotnie prowadziłem tam jakiś klub )

Proszę o szybką odpowiedź ;]

Z góry dzięki ; )

Pozdrawiam .

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 20:37    #5149
[quote="`Gekkou"]Siema .

Fm 13.

Chciałbym zagrać jakimś klubem który ma historię , bądź jej nie ma , lecz ten klub musi spełniać następujące warunki :

- młody skład
- dość dobry budżet transferowy
- miejsce w lidze od 2-5

Ligi : Francja , Niemcy , Hiszpania , Włochy , ewentualnie Anglia ( tego bym wolał uniknąć gdyż wielokrotnie prowadziłem tam jakiś klub )

Proszę o szybką odpowiedź ;]

Z góry dzięki ; )

Pozdrawiam .[/quote]

Francja - AS Saint Etienne, Tuolouse,(Tu prognoza mediów to 9. miejsce, więc nie wiem czy Ci to pasuje) SC Bastia (Tutaj to nie wiem :D) Stade Rennais
Niemcy - Hannover, Werder Brema, HSV.
Hiszpania - Getafe, Espanyol, Sevilla
Włochy - Udinese, Palermo, Catania.
Te kluby nie spełniają trzeciego podpunktu, ale może coś sobie wybierzesz.

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 20:49    #5150
[quote="Robsson93"][quote="`Gekkou"]Siema .

Fm 13.

Chciałbym zagrać jakimś klubem który ma historię , bądź jej nie ma , lecz ten klub musi spełniać następujące warunki :

- młody skład
- dość dobry budżet transferowy
- miejsce w lidze od 2-5

Ligi : Francja , Niemcy , Hiszpania , Włochy , ewentualnie Anglia ( tego bym wolał uniknąć gdyż wielokrotnie prowadziłem tam jakiś klub )

Proszę o szybką odpowiedź ;]

Z góry dzięki ; )

Pozdrawiam .[/quote]

Francja - AS Saint Etienne, Tuolouse,(Tu prognoza mediów to 9. miejsce, więc nie wiem czy Ci to pasuje) SC Bastia (Tutaj to nie wiem :D) Stade Rennais
Niemcy - Hannover, Werder Brema, HSV.
Hiszpania - Getafe, Espanyol, Sevilla
Włochy - Udinese, Palermo, Catania.
Te kluby nie spełniają trzeciego podpunktu, ale może coś sobie wybierzesz.[/quote]

Czekam na dalsze odpowiedzi gdyż z twoich na pewno nie skorzystam xD
Saint Etienne , ma 0 na transfery ..-.-

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.