Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 damianpsp Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2011
Skąd: Jasło
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 21:16    #5151
Cześć :)
Hmm.. szukam jakiegoś fajnego klubu, w FM'a gram już dość długo ale teraz zaczynam w FM 2013 nową karierę i nie wiem kogo wybrać.
Próbowałem Sandecją Nowy Sącz i Borussią Dortmund ale jakoś mi się dziwnie gra.
Chcę tutaj klub, który będzie miał dużo na transfery, jakiś taki słabszy może (nie za bardzo), dość dobra reputacja (by można było ściągnąć młode DOBRE talenty) i hmm.. sam nie wiem :) Liga obojętnie, byle w Europie. I coś znanego.

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 23:34    #5152
todol : Gralem Sochaux w 2012, a wiec dziekuje ; ). Ale dobrze sie gralo ; ).

Bobilo : Polske wspominam dobrze z FM 2012, bo gralem Sandecja 10 sezonow ; ). Ale jak w przypadku Sochaux, nie chce sie powtarzac ; ). Borussia Dortmund.. Nie przepadam za tym klubem.. Pozatym byloby za latwo ; ), Monchengladbach z kolei, kolega gral, i 3 sezony mistrzostwo Niemiec, i Liga Europy, wiec tez latwo ; ).

Wybor padl na Herthe Berlin, zaczalem bezrobotny, i dostaalem oferte pod koniec pierwszego sezonu :D, zespol byl na 17 miejscu, z prognoza mediow 2 ! :D, zatem bronie sie przed spadkiem, i jest lekki dlug, super obiekty, wiec ciekawie ; ).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.03.2013 o godz. 23:35

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 23:41    #5153
[quote="Robsson93"][quote="`Gekkou"]Siema .

Fm 13.

Chciałbym zagrać jakimś klubem który ma historię , bądź jej nie ma , lecz ten klub musi spełniać następujące warunki :

- młody skład
- dość dobry budżet transferowy
- miejsce w lidze od 2-5

Ligi : Francja , Niemcy , Hiszpania , Włochy , ewentualnie Anglia ( tego bym wolał uniknąć gdyż wielokrotnie prowadziłem tam jakiś klub )

Proszę o szybką odpowiedź ;]

Z góry dzięki ; )

Pozdrawiam .[/quote]

Francja - SC Bastia (Tutaj to nie wiem :D).[/quote]

Ja polecam Bastie, ale to akurat nie pod Twoje kryteria.. Ciekawy sklad, sam zaluje ze sobie zepsulem karierie, odchadzac w drugim sezonie..
Pierwszy sezon w FM 13, prognoza 18 msc, zajalem 9 msc, drugi sezon mialem prognoze 14, bylem kolo 28 kolejki, i mialem 4 miejsce, ale odszedlem do Osasuny, bo dostalem oferte.. Nie ma rewelacji jesli chodzi o kase, ale sklad ciekawy, mozna sie pobawic w podbijanie Francji, polecam ;D.

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 23:43    #5154
[quote="damianpsp"]Cześć :)
Hmm.. szukam jakiegoś fajnego klubu, w FM'a gram już dość długo ale teraz zaczynam w FM 2013 nową karierę i nie wiem kogo wybrać.
Próbowałem Sandecją Nowy Sącz i Borussią Dortmund ale jakoś mi się dziwnie gra.
Chcę tutaj klub, który będzie miał dużo na transfery, jakiś taki słabszy może (nie za bardzo), dość dobra reputacja (by można było ściągnąć młode DOBRE talenty) i hmm.. sam nie wiem :) Liga obojętnie, byle w Europie. I coś znanego.[/quote]

Moze Malaga?

 damianpsp Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2011
Skąd: Jasło
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 08:55    #5155
[quote="EloSxdd"][quote="damianpsp"]Cześć :)
Hmm.. szukam jakiegoś fajnego klubu, w FM'a gram już dość długo ale teraz zaczynam w FM 2013 nową karierę i nie wiem kogo wybrać.
Próbowałem Sandecją Nowy Sącz i Borussią Dortmund ale jakoś mi się dziwnie gra.
Chcę tutaj klub, który będzie miał dużo na transfery, jakiś taki słabszy może (nie za bardzo), dość dobra reputacja (by można było ściągnąć młode DOBRE talenty) i hmm.. sam nie wiem :) Liga obojętnie, byle w Europie. I coś znanego.[/quote]

Moze Malaga?[/quote]

Hmm.. może :)
Tak pomyślałem i może by i było.
Ale czekam na kolejne propozycje.

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 09:56    #5156
[quote="damianpsp"][quote="EloSxdd"][quote="damianpsp"]Cześć :)
Hmm.. szukam jakiegoś fajnego klubu, w FM'a gram już dość długo ale teraz zaczynam w FM 2013 nową karierę i nie wiem kogo wybrać.
Próbowałem Sandecją Nowy Sącz i Borussią Dortmund ale jakoś mi się dziwnie gra.
Chcę tutaj klub, który będzie miał dużo na transfery, jakiś taki słabszy może (nie za bardzo), dość dobra reputacja (by można było ściągnąć młode DOBRE talenty) i hmm.. sam nie wiem :) Liga obojętnie, byle w Europie. I coś znanego.[/quote]

Moze Malaga?[/quote]

Hmm.. może :)
Tak pomyślałem i może by i było.
Ale czekam na kolejne propozycje.[/quote]

Malaga to calkiem przyjemna rozgrywka ;). Latwo wyrobic sobie pozycje tej trzeciez w Hiszpanii, jednak prawdziwa zabawa jest walka z Realem i Barca. ;)

 damianpsp Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2011
Skąd: Jasło
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 10:26    #5157
[quote="EloSxdd"][quote="damianpsp"][quote="EloSxdd"][quote="damianpsp"]Cześć :)
Hmm.. szukam jakiegoś fajnego klubu, w FM'a gram już dość długo ale teraz zaczynam w FM 2013 nową karierę i nie wiem kogo wybrać.
Próbowałem Sandecją Nowy Sącz i Borussią Dortmund ale jakoś mi się dziwnie gra.
Chcę tutaj klub, który będzie miał dużo na transfery, jakiś taki słabszy może (nie za bardzo), dość dobra reputacja (by można było ściągnąć młode DOBRE talenty) i hmm.. sam nie wiem :) Liga obojętnie, byle w Europie. I coś znanego.[/quote]

Moze Malaga?[/quote]

Hmm.. może :)
Tak pomyślałem i może by i było.
Ale czekam na kolejne propozycje.[/quote]

Malaga to calkiem przyjemna rozgrywka ;). Latwo wyrobic sobie pozycje tej trzeciez w Hiszpanii, jednak prawdziwa zabawa jest walka z Realem i Barca. ;)[/quote]

Tak tylko, że z finansami na transfery kiepsko ;/ Jest jakiś sposób na zwiększenie ich z tego 1M do 10M? Tyle myślę, wystarczyło by mi.

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 10:53    #5158
[quote="EloSxdd"][quote="Robsson93"][quote="`Gekkou"]Siema .

Fm 13.

Chciałbym zagrać jakimś klubem który ma historię , bądź jej nie ma , lecz ten klub musi spełniać następujące warunki :

- młody skład
- dość dobry budżet transferowy
- miejsce w lidze od 2-5

Ligi : Francja , Niemcy , Hiszpania , Włochy , ewentualnie Anglia ( tego bym wolał uniknąć gdyż wielokrotnie prowadziłem tam jakiś klub )

Proszę o szybką odpowiedź ;]

Z góry dzięki ; )

Pozdrawiam .[/quote]

Francja - SC Bastia (Tutaj to nie wiem :D).[/quote]

Ja polecam Bastie, ale to akurat nie pod Twoje kryteria.. Ciekawy sklad, sam zaluje ze sobie zepsulem karierie, odchadzac w drugim sezonie..
Pierwszy sezon w FM 13, prognoza 18 msc, zajalem 9 msc, drugi sezon mialem prognoze 14, bylem kolo 28 kolejki, i mialem 4 miejsce, ale odszedlem do Osasuny, bo dostalem oferte.. Nie ma rewelacji jesli chodzi o kase, ale sklad ciekawy, mozna sie pobawic w podbijanie Francji, polecam ;D.[/quote]

Nie wiem , musze spojrzec ; D . Ale chcialbym taki klub ktore moje warunki spelnia najlepiej ;)

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 11:05    #5159
Siema, a co myślicie o AS Monaco?

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 11:17    #5160
AS Monaco bardzo ciekawe, ale dość trudne (dokładniej pierwszy sezon, skład dobry a zawsze miałem problemy z awansem). Fajne zadanie odbudować starą potęge, no i baaaardzo bogaty prezes, który cały czas trzyma stan konta na poziomie około 150mln zł.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.