Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 12:13    #2
Nigdy AS Monaco nie grałem i raczej nigdy nie zagram, a to wszystko z jednego powodu... przygnębiający stadion i frekwencja. Ciężko się patrzy jak garstka ludzi ogląda mecze o mistrzostwo kraju. Wiadomo plusem jest bogaty właściciel, rewelacyjna reputacja jak na drugoligowca i solidni juniorzy.

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 12:31    #3
a nie da się powiększyć lub zbudować nowego stadionu?

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 13:08    #4
Chodzi o to, że mają zbyt duży stadion względem ilości kibiców i mnie osobiście coś takiego przygnębia i nie mógłbym tam grać. Ale ty może nie zwracasz na to uwagi. Piszę osobiste odczucia :)

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 16:07    #5
Co ty za pierdoły gadasz... 16 tysięczny stadion, gdzie na hitowe mecze przychodzi po 14-15 tysięcy ludzi. Fakt, ciężko zarząd przekonać do czegokolwiek, ale frewnecja zła nie jest, tym bardziej gdy klub prowadzisz do sukcesów.

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 19:10    #6
Szukam klubu z polskiej ekstraklasy, który niewiele znaczy. zastanawiałem się nad drużyną Podbeskidzia, GKS Bełchatów a także Jagielonii. Który zespół lepszy? FM 13, najnowsze uaktualnienie

EDIT: zacząłem GKS Bełchatów patrząc na ich mecz z Legią. :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.03.2013 o godz. 19:16

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 20:01    #7
No to git zrobiłeś :) Jest problem z napastnikiem, ja zakontraktowałem sobie Teodorczyka, który przyszedł do mnie w zimie i udało mi się ugrać w lidze 2 miejsce :) Wroński, Nowosielski, Stulin, Piekarski, bracia Mak- ciekawi młodzi gracze, grali u mnie naprawdę nieźle. Gra się tą drużyną bardzo przyjemnie, polecam każdemu.

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 21:46    #8
Siema .

Fm 13.

Chciałbym zagrać jakimś klubem który ma historię , bądź jej nie ma , lecz ten klub musi spełniać następujące warunki :

- Dosyć młody skład , ale nie koniecznie
- dość dobry budżet transferowy
- Średniak w lidze

Ligi : Francja , Niemcy , Włochy , Hiszpania

Proszę o szybką odpowiedź ;]

Z góry dzięki ; )

Pozdrawiam .

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 22:44    #9
[quote="rexkor88"]Siema .

Fm 13.

Chciałbym zagrać jakimś klubem który ma historię , bądź jej nie ma , lecz ten klub musi spełniać następujące warunki :

- Dosyć młody skład , ale nie koniecznie
- dość dobry budżet transferowy
- Średniak w lidze

Ligi : Francja , Niemcy , Włochy , Hiszpania

Proszę o szybką odpowiedź ;]

Z góry dzięki ; )

Pozdrawiam .[/quote]

Pisałem już o tym wcześniej, niestety w FM13 ciężko znaleść średni klub z dobrym funduszem (bo takowych nie ma..), tak więc pominę pkt 2, i polecam ci dwie drużyny, pierwsza z dobrą przeszłością i młodą gwiazdą w zespole, Saint-Etienne, druga z wieloma perełkami, i także fajną historią. Trzecim klubem jest OGC Nice, ale niestety w składzie brakuje perełek, dużym atutem jest budowa stadionu która kończy się po pierwszym seoznie, sprowadza to więcej sponsorów no i większe przychodzi z biletów.

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2013 23:30    #10
Jaki klub polecacie z polskiej Ekstraklasy? Oprócz Legii, Śląska, Lecha

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2013 08:33    #11
Koledzy potrzebuje wujka dobra rada
fm 13 najnowsza łatka
na chwile obecną gram napoili trzeci sezon ( rok2015) i powoli zaczyna mnie nużyc ta gra
chciałbym zacząć nową karierę zastanawiałem się nad paroma krajami
Holandia --vitese dobrze się gra i co jeszcze bo nigdy nie zaczynałem kariery w Holandii
Hiszpania może jakaś była potęga w stylu real Oviedo -
Niemcy nigdy tam nie grałem
Anglia kusi mnie Arsenal choć nie wiem
Szkocja może rangersi spadli do czwartej ligi ??
Francja ?????
minimum budżet transferowy na sezon około 3-5 mln euro na sezon

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 03.03.2013 o godz. 08:35

Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.