Jakie ligi do kariery? :)

 Nixos Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2009
Skąd: Lisboa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.02.2013 20:07    #11
Można by użyć tego tematu, jako zbiorczego dla innych chcących zapytać o polecane ligi do rozpoczęcia kariery, co Wy na to? Na podobną modłę, co istniejący już temat o klubach.

Tak więc ja też chciałem zapytać o polecane ligi. Chciałbym zacząć bezrobotny z możliwie najniższą reputacją, tylko nie jestem pewien jakie ligi i jakie doświadczenie ustawić, by to się udało. Odpadają ligi krótki (typu Szwecja, Norwegia, Finlandia, Islandia), bo nie uśmiecha mi się czekać 8 miesięcy na rozgrywki bezczynnie. Nie muszą być europejskie. Komputer dość mocny (8gB RAMu, Intel Core i5), więc na kilkanaście lig da radę. Nastawiam się na dłuższe okresy pobytowe w każdym z klubów (3-5 sezonów) do momentu osiągnięcia jakiegoś sukcesy (zależnego od klasy klubu), tak aby w końcu znaleźć się w jakimś super-topie światowym i na koniec kariery poprowadzić jakiś polski klub do sukcesów ;).

Jakieś doświadczenia w tego typu rozgrywce?

 Nixos Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2009
Skąd: Lisboa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2013 22:00    #12
Nikt nie pomoże :( ?

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2013 22:09    #13
[quote="Nixos"]Można by użyć tego tematu, jako zbiorczego dla innych chcących zapytać o polecane ligi do rozpoczęcia kariery, co Wy na to? Na podobną modłę, co istniejący już temat o klubach.

Tak więc ja też chciałem zapytać o polecane ligi. Chciałbym zacząć bezrobotny z możliwie najniższą reputacją, tylko nie jestem pewien jakie ligi i jakie doświadczenie ustawić, by to się udało. Odpadają ligi krótki (typu Szwecja, Norwegia, Finlandia, Islandia), bo nie uśmiecha mi się czekać 8 miesięcy na rozgrywki bezczynnie. Nie muszą być europejskie. Komputer dość mocny (8gB RAMu, Intel Core i5), więc na kilkanaście lig da radę. Nastawiam się na dłuższe okresy pobytowe w każdym z klubów (3-5 sezonów) do momentu osiągnięcia jakiegoś sukcesy (zależnego od klasy klubu), tak aby w końcu znaleźć się w jakimś super-topie światowym i na koniec kariery poprowadzić jakiś polski klub do sukcesów ;).

Jakieś doświadczenia w tego typu rozgrywce?[/quote]

załaduj wszystkie ligi powyżej dwóch gwiazdek reputacji. Nie wszystkie są grywalne, więc dodaj sobie je poprzez niestandardową bazę danych. Razem nieco ponad 100 tyś wczytanych piłkarzy...Twój komputer powinien to udzwignąć
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Nixos Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2009
Skąd: Lisboa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 20:32    #14
Jakbym wiedział jakie to są ligi :P.

Nikt nigdy nie zaczynał tak gry, jako bezrobotny, od zera do bohatera?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 20:36    #15
Ja zawsze daję Rumunie. Data startu jest tam na początku czerwca, więc jest sporo czasu na poszukanie klubu, albo na ogarnięcie go przed startem ligi. :)

 Nixos Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2009
Skąd: Lisboa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 21:20    #16
A poza Rumunią jakie ligi :) ?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 21:35    #17
Jak zaczniesz bezrobotny, to Ukraina, Szwajcaria, Bułgaria, Serbia, Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy, Portugalia, Polska, Grecja, Hiszpania, Francja. Z tych lepszych, to po dwie ligi. :) Taki mój stały zestaw. Do tego daję zawodników krajowych ze Skandynawii i jazda. :D

 Nixos Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2009
Skąd: Lisboa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 21:39    #18
A z tych gorszych tylko najwyższe klasy rozgrywkowe?

Albo takie "niemieckie" kraje: Belgia, Holandia, Niemcy, Dania, Austria, Szwajcaria

Albo III Rzesza (:P): Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Czechy, Dania

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.03.2013 o godz. 21:46

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 23:08    #19
[quote="Nixos"]Jakbym wiedział jakie to są ligi :P. [/quote]

Odpal dowolną rozgrywkę i na samym jej początku wejdź w zakładkę "świat"->"reputacja rozgrywek"->odznacz puchary i masz wszystko jak na dłoni.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.