Strona

Liga Mistrzów

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 23:17    #201
@loawariatos

W brew pozorom napisanie listu do UEFA nie jest takie proste - z resztą nie pokładam w tym żadnej nadziei na zmianę, niestety:(

A co do rozpiski to sprawa jest w sumie prosta. Powinny obowiązywać stare zasady rozstawiania i losowania par w eliminacjach, które to zasady całkowicie odwzorowywały ranking UEFA + brak pewnych miejsc w fazie grupowej LM, co wiąże się z dołożeniem jednego szczebla drabinki składającego się z drużyn, które obecnie mają zapewnioną grę w fazie grupowej(np. mistrz Anglii). Dla mnie jest to uczciwe postawienie sprawy - subiektywnie zdobycie 4 miejsca w angielskiej Premiership jest zdecydowanie trudniejsze od zdobycia mistrzostwa Polski, co odzwierciedla pozycja owych lig w rankingu UEFA. Z kolei ów ranking powinien być fundamentem budowania drabinek eliminacyjnych do wszystkich klubowych rozgrywek międzypaństwowych w Europie. Inaczej mamy do czynienia z sytuacją w stylu "jestem słaby i biedny, to mi się należy" a prawda jest taka, że g**** się należy! A jeśli ktoś ma inne zdanie, to proszę o kontatk - ja też jestem słaby i biedny i chętnie polepszę swój byt kosztem innych nie robiąc przy tym nic.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 16:52    #202
nawet całkiem dobre paty się trafiły :)

FC Porto -Málaga FC
Arsenal - FC Bayern Monachium
AC Milan - FC Barcelona
Real Madryt - Manchester United
Szachtar Donieck- Borussia Dortmund
Valencia CF- Paris Saint-Germain
Celtic FC - Juventus
Galatasaray S.K - FC Schalke 04

 Mefiu1902 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2013 01:59    #203
Myślę, że mecz z Manchesterem United (Rewanżowy) potoczy się jak w tej symulacji :)
http://www.youtu(...)youtu.be

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 23:22    #204
Modric mial dzis wejscie smoka: http://www.youtu(...)6Rk16rFA

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 23:41    #205
A sędzia sokoli wzrok..

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 01:11    #206
Faul był ewidentny. Sędzia miał obowiązek pokazania co najmniej żółtej kartki za atak korkami na przeciwnika. Uznał, że takie zachowania trzeba tępić i pokazał czerwoną i miał takie prawo...
Jesteśmy tu aby pomagać...

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 06:57    #207
Tak - był faul, tak - miał prawo pokazać czerwoną kartkę (przecież to sĘDZIA), jednak: była to walka o piłkę, Nani nie widział Arbeloi bo był skupiony na piłce, sam faul nie wydawał mi się AŻ tak brutalny, w takim meczu nie pokazuje się czerwonych kartek za takie zagrania. sĘDZIA wypaczył ewidentnie wynik, bo to Manchester grał lepiej, na tym poziomie to jest niedopuszczalne. Powinny zadecydować umiejętności a nie widzi mi się jakiegoś kebaba.. I zaznaczam, że nie jestem kibicem Diabłów, ale zdegustowanym fanem piłki nożnej, który wczoraj kolejny raz został ograbiony z emocji przez błąd sĘDZIEGO.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 08:17    #208
Czerwona kartka niesłuszna.
Niepodyktowanie United karnego w 89 za faul Ramosa na Evrze - skandal po raz drugi.
United był lepszy w dwumeczu, ale został okradziony z awansu.

Dopóki nie wprowadzą powtórek telewizyjnych, to ten sport nigdy nie będzie sprawiedliwy.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 17:59    #209
[quote="WariatCFC"]
Niepodyktowanie United karnego w 89 za faul Ramosa na Evrze - skandal po raz drugi.
[/quote]

Tam był karny? Nie wydaje mi się...

A wracając do kartki. To że Nani nie widział Alvaro, to go nie usprawiedliwia. Wystarczy nie patrzeć się na zawodnika i już mu można wyj***ć z kora? Nie sądzę...
Jesteśmy tu aby pomagać...

 Best7 Partyzant

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: Frysztak
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 18:06    #210
[quote="zetkaiii"][quote="WariatCFC"]
Niepodyktowanie United karnego w 89 za faul Ramosa na Evrze - skandal po raz drugi.
[/quote]

Tam był karny? Nie wydaje mi się...

A wracając do kartki. To że Nani nie widział Alvaro, to go nie usprawiedliwia. Wystarczy nie patrzeć się na zawodnika i już mu można wyj***ć z kora? Nie sądzę...[/quote]

A co z nokautem Lopeza na Vidicu?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.