Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 17:03    #2
No problem. Ci zawodnicy są na mojej liście. Niestety Inigo przeniósł się do BVB za 30 mln ojro. Jeszcze dobrzy w klubie są: Jose Angel (kupiłem go sobie - w drugim sezonie jest na liście transferowej za 2 mln - opłaca się), Bravo - fenomenalny bramkarz oraz młodzież - Illarramendi i Hernandez.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 21:51    #3
Nie moge ostatnio znaleźć klubu na dłużej niż 2 sezony :( Lille było za łatwo i do tego jakoś nie mam ochoty na mocne ligi :)
Dlatego chciałbym zacząć w Portugalii tylko kompletnie nie orientuje się w ich realiach (oprócz Porto i Benfiki :D) . Mógłby mi ktoś kto jest już obeznany z tamtejszą ligą doradzić jakiś fajny klub, myślałem o Sporting Braga bo mają jedyny chyba na świecie stadion w który wchodzi wielka skała; napisać coś o tamtejszych ograniczeniach co do zawodników i ogólnie napisać co można tam zdziałać nie grając "Wielką trójką".
Ps. Co do klubu to mam wymagania w zasadzie 2 fajny stadion czyli min. 25 000 krzesełek plus dobrze jak najlepsze skrzydła do formacji 4-5-1 (Schodzący Napastnicy).
Z góry dzięki

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 22:52    #4
Ja gram FC Porto mam kwiecień 2016r i to super rozgrywka.
Pierwszy raz gram tak długo jednym klubem.

Co do ligi portugalskiej to możesz zarejestrować 50 zawodników do ligi.
Nie więcej niż 30 może mieć powyżej 19 lat, więc 30 starszych zgłaszasz + reszta to juniorzy.
Tabela co roku wyglada tak (mniejwięcej).
1. Porto
2. Benfica
3. Sporting Lizbona
4. Braga/Nacional de Madeira/Maritimo/Academica/ Vitoria Guimaraes.

Zespoły z 4 miejsca są ciekawe jeśli nie chcesz grać Wielką Trójką :)
W Nacionalu masz ciekawą pomoc i atak.
W Maritimo jest fajny skład - super LO - Ruben.
Academica i Vitoria trochę słabszy skład, ale tez czesto są w okolicach 4-8 miejsce.
Ja osobiscie polecam (oprócz Porto :D) Maritimo i Nacional de Madeira.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2013 22:54    #5
Ja w zeszłym roku grałem Boavistą. Bardzo sobie chwalę ten okres gry. Save mi się znudził, jak się dostałem do LM. Jedyne, co mnie denerwowało, to to, że zawsze miałem 0 ojro na transfery i cholernie mały budżet płacowy, bo klub jest w długach. Jedynie Kapellanem grało mi się lepiej niż wyżej wymienionym klubem. Dzięki takim wojażom poznałem wiele talentów z tych krajów. W tym roku, jak mi się znudzi granie moim ulubionym klubem, to planuję zagrać jakimiś amatorami z Turcji lub Ukrainy. Co roku wybieram sobie zawsze inną ligę do gry.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.03.2013 o godz. 22:56

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 feanorr Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 11:12    #6
Odkąd siadł mi ostatnio save nie mogę znaleźć dla siebie miejsca w FMie, wypaliłem się.. Szukam jakiegoś klubu, żeby odzyskać radość z gry, myślę żeby sięgnąć po Real czy United, ale nie jestem przekonany. Macie jakieś sprawdzone propozycje na takie momenty?
_________________

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 11:39    #7
Ja serdecznie polecam FC Porto - naprawdę super rozgrywka.
W lidze Benfica i Sporting to najgroźniejsi rywale, reszta to średniaki, ale żeby zawojować LM to trzeba paru lat jednak.
Mi się udało w 2015r.
Masz fajny stadion i obiekty.
Dobrych piłkarzy (Rodriguez - wymiata, Danilo, Sandro, Otamendi, Maicon - to świetni obrońcy, oprócz tego Moutinho i Fernando super pomocnicy.
Kasy na poczatku po modyfikacjach cos koło 15mln chyba miałem.
Kupiłem Ademilsona za 6, Wellingtona Nem za 4, Kweuke za 3,7 - skład na lata.
Naprawdę polecam, Ademilson w 2016 jest świetny, rozwinął się na tyle, że ma już 40 bramek w sezonie a mam dopiero kwiecień.
Jest warty 30mln euro.
Sprawdź Porto, naprawdę miło się gra.

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 13:43    #8
Dzięki wszystkim za porady - wybrałem Bragę. Porto jest dla mnie za dobre i chyba by mi się znudziło :D

 seba1702 Młody aktywista

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 13:50    #9
[quote="feanorr"]Odkąd siadł mi ostatnio save nie mogę znaleźć dla siebie miejsca w FMie, wypaliłem się.. Szukam jakiegoś klubu, żeby odzyskać radość z gry, myślę żeby sięgnąć po Real czy United, ale nie jestem przekonany. Macie jakieś sprawdzone propozycje na takie momenty?
_________________[/quote]

Ja w takich chwilach bawię się w ManU, ale w tym FM-ie dobrym wyborem jest Borussia Dortmund. Drużyna jest. Pozostaje ją rozwijać i grać
Jeśli okazuje się pomocny, podziękuj. To nie boli, a sprawia radość :-)

 dawig Partyzant

Postów: 130
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2012
Skąd: bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 14:32    #10
hej wiem że moje wymaganie są dziwne ale cóż ;p a więc tak wymagań nie mam żadnych ale stworzyłem taktykę w której gra mi się bardzo podobała :) ale w innych klubach ciągle zawalali :( ta taktyka to 4 obrońców 2 defen. pomocników 3 ofensywnych i napastnik jaki klub do takiej taktyki pasuję może być z każdej ligi i mam dodatek na 2 i 3 ligę polską :)
z góry dzięki za odpowiedź

ps: na jakim forum fm jest najwięcej dodatków? z całego świata :p

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2013 14:33    #11
[quote="feanorr"]Odkąd siadł mi ostatnio save nie mogę znaleźć dla siebie miejsca w FMie, wypaliłem się.. Szukam jakiegoś klubu, żeby odzyskać radość z gry, myślę żeby sięgnąć po Real czy United, ale nie jestem przekonany. Macie jakieś sprawdzone propozycje na takie momenty?
_________________[/quote]

Ostatnio właśnie grałem Realem taką karierę na luzie. Bardzo przyjemna rozgrywka! Na początku ledwie 5 mln € na transfery, ale po pół roku już 100 mln € i nawet jak wydasz wszystko, to co roku na start masz ok 100 mln €. Ja wydałem w pierwszym sezonie 125 mln € na Neymara; później co roku wydawałem jeszcze 50-80 mln. Skład nie wymaga jakichś drastycznych uzupełnień, więc można tylko naciskać "kontynuuj" i wygrywać wszystko jak leci. Grałem 3 sezony i zawsze byłem w czołówce we wszystkich rozgrywkach; w ostatnim zdobyłem potrójną koronę. Polecam!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.