Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 13:06    #5241
[quote="lancos3-11"][quote="Robsson93"]Siema. Jakie kluby z Francji, Niemiec, Anglii, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, polecacie?[/quote]
Jeśli chcesz długą zabawę ze słabszym klubem, to weź Boavistę z takim pięknym minusem na koncie. Bardzo miła, ale łatwa gra to Varzim. Miły Hardcore to angielski Truro. Hiszpania to raj menadżerski. Eibar, Salamanca, Tenerife a to tylko początek Spoko[/quote]

ok dzięki za odpowiedź, a możesz mi polecić jeszcze jakiś klub z holandi? :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.03.2013 o godz. 13:07

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 13:22    #5242
Szukam klubu, który zwróci mi radość z gry. Szukam klubu z ligi europejskiej, najlepiej jednej z lepszych. Szukam słabego-średniaka. Myślałem nad Southampton, ale może mi się wydawać za dobry. Odpada: Cardiff, Leeds.

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 14:34    #5243
Szukam klubu z niższej europejskiej ligi w Anglii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Anglii, Niemczech.
Klub bez długów, najlepiej z całkiem dużym stadionem, dobrym składem, dobrymi juniorami.
Kogo polecacie?

Interesuje mnie 3 liga i niższe.
Notts County, Rangersi - grał ktoś nimi?
A jak nie to jakie macie dla mnie propozycje?

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 15:56    #5244
Rangersi, polecam z całego serca.Jedna z moich najlepszych karier.Z palcem w tyłku powinieneś awansować co sezon do ekstraklasy i potem walka tylko w Celtikiem.Jedyny minus to fakt że są mają dyskwalifikację z europejskich pucharów na 4 lata , więc nawet jak przez pierwsze sezony będziesz wygrywał puchar szkocji to w Europie nie zagrasz.Kara kończy się po 3 czy 4 sezonach i to jest właśnie ten sezon gdzie już powinieneś znajdować się w ekstraklasie.No i oczywiście konieczność pozwolenia na prace dla zawodników spoza EU.

Ja po 5-6 sezonach zrobiłem z nich taką maszynę że w sezonie w lidze potrafiłem strzelić po 180 goli :P a Barcelona z Realem to kładły się już w pierwszych połowach :D

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 16:35    #5245
Ja dotychczas grałem Porto i doszedłem do 2016 roku.
Sprawdziłem w tym roku i znalazłem druzynę SALISBURY, występuje w League 2 (4 liga angielska).
Mają 18mln euro na trasfery i są warci 19mln EURO!.
Zaden klub w 3 lidze angielskie nie jest tyle warty co ten czwartoligowiec!
Zacznę sobie nimi :)

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 16:54    #5246
Ja zacząłem aktualnie (i będzie to chyba moja ostatnia kariera w 2013) SKS Błyskawica - grają w 11 lidze angielskiej :D Klub założony przez polską społeczność w 1963 roku.

Dla mnie zaczynanie gry w jakiejś 3-4 lidze to jest jakiś śmiech , za łatwo.

W 2013 zacząłem Legią - easy mode taki że lepiej nie mówić.W 2017 już znudziło mi się wszystkich ogrywać.
Potem Rangersi, co sezon awans i już w 2016 rządziłem i dzieliłem w Europie.
Potem pomyślałem sobie że zacznę znowu w Polsce i wybrałem Wisłę Płock.Pierwszy sezon awans, drugi sezon awans , trzeci sezon mistrzostwo + puchar polski.W czwartym sezonie awansowałem do ligi grupowej ligi mistrzów i jak dostałem 10 mln Euro za ten awans to stwierdziłem że dalsza gra już nie ma sensu, bo za chwilę skończy się to jak w Legii i Rangersach.
Potem rozpocząłem przygodę w 9 lidze angielskiej Darlington ale po połowie sezonu dowiedziałem się że jest edit który dodaje 11 ligę i właśnie wczoraj rozpocząłem nową karierę.Ze dwie godziny mi zajęło wybranie zespołu bo tam w 11 lidze są 42 "dywizje" ale jak dotarłem do ostatniej i zobaczyłem tam SKS Błyskawica (niestety był on dopiero w 42 dywizji :P ) i poczytałem chwilkę na temat tego klubu to bez wahania go wybrałem.

Niestety z racji ilości lig gra trochę wolno chodzi ale zabawa jest przednia - przed sezonem miałem 5 sprzedanych karnetów :P

P.S. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł na większe albo ciekawsze wyzwanie , gdzie liga jest wyrównana to chętnie posłucham pomysłów.Oczywiście nie chodzi mi o to że klub miał 500 mln na minusie których nigdy nie da się odrobić :D

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 09.03.2013 o godz. 16:59

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 18:19    #5247
@Kaczy

Bardzo fajna ciekawostka, jestem ciekaw czy udzwiglo by mi 11 lig dywizji angielskich na moim lapku. ;)
Moim zdaniem czy grasz od 1, 5 czy 10 ligi jest tak samo prosto bo to my mamy przewage nad kompem-to my myslimy a on przetwarza tylko to co zaprogramowali programisci ;)
Latwiej bedzie Ci zrobic wolny transfer czy poszukac gracza ktoremu konczy sie kontrakt niz mialoby to miejsce w wypadku kompa ;)

Fajna rozgrywka Cie czeka, ciekawe czy wytrzymasz do końca(eX). Aha, byl jakis bug ,w ktorym po awansie do obecnie grywalnych lig angielskich spadalo zainteresowanie kibicow na mecze. Podobno pomaga ciągle gadanie o naszym następnym przeciwniku ale jakos nie mam odniesienia bo rzadko uczestnicze w konferencjach czy rozmowach z mediami ;) Nie wiem czy ten bug nie ma związku z tym, ze przechodzi sie na profesjonalizm i ceny biletow wzrastaja albo kibice są 'against modern football' i nie podoba im sie w lidze ;) ale jest to dosc wkurzajace zjawisko jesli to prawda.

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 18:42    #5248
Właśnie problem jest w ilości lig a nie w ilości zawodników.Ja zazwyczaj gram z bazą na 160 tys. teraz odpaliłem na 60 tys. i gra i tak chodzi o wiele wolniej ale tak jak wspominałem jest to wina ilości lig , bo to nie jest tak że masz ich 11 tylko w samej 11 lidze masz 42 :O , więc delikatnie mówiąc jest tego od zajebania.

Wykombinowałem sobie że jak zrobię awans do 10 ligi to wtedy wyłączę 11 , jak zrobię awans do 9 ligi to wyłączę 10 itd. aż do momentu jak będzie płynnie chodzić.

Jeśli chodzi o to zawodowstwo to jeszcze nie wiem jak to wygląda bo mój zespół jest amatorski i jeszcze pewnie będę musiał przejść przez etap półamatorski.

Jednak zdecydowanie wole wyzwania tego typu niż granie Barcelona czy Realem , bo według Twojego mniemania to nie ma żadnej różnicy :D a tutaj jednak trochę się trzeba namęczyć żeby dojść do najwyższego poziomu.

P.S. Z takich hardcorow to czytałem gdzieś na forum SI że koleś zrobił sobie bazę do 24 ligi angielskiej i tam zaczął przygodę :D :D :D

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 18:48    #5249
He, jakbym mial dobrego blaszaka to tez bym sie w to pobawił ;)

Nie, chodzilo mi o granie zespolem z eX a nie z TOP 10 ;)

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013 19:00    #5250
Gdyby ktoś był jeszcze tak miły i zrobił mi logo , herb i ewentualnie koszulki dla mojej drużyny to będę zajebiaszczo wdzięczny.Poniżej podaje link do ich strony gdzie jest grafika :

http://www.pitch(...)skawica/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.