Kupno FM13

 luks96 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2011
Skąd: Wałbrzych
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2013, 17:44    #1
Mam pytanie? Lepiej kupić FM13 z allegro w sensie klucz czy w pudełku?

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2013 17:55    #2
Klucz taniej, teraz to chyba ogólnie jest jakaś promocja na steam z tego co widziałem ale myślę że spokojnie za 50-60 złoty można kupić.

 dylan85 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Skąd: Lubawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2013 17:51    #3
Szukam 3, ewentualnie 2 osób którzy chcieliby zakupić ze mną FM2013 na spółkę w postaci kodu steam.
Plan jest taki, kupujemy jeden klucz za 95zł, ustawiamy jedno hasło do steam i można wtedy grać w trybie offline.

Gdyby ktoś chciał, piszcie na priv

ps. na steam jest promocja 26eurosów, dla mnie niestety za dużo

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.03.2013 o godz. 17:55

 fmaniac12412 Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2013 19:20    #4
Na tej samej zasadzie możesz przecież kupić od kogoś konto steam. Po 8pln na allegro chodzą. gościu wysyła ci link i nick i pobierasz FMa. Ja tak zrobiłem i jest git, wszystkie update się pobierają automatycznie, wszystko działa, jest super. Sam nie wiem czy to piractwo, ja tak zrobiłem i się cieszę, ale raczej nie. W końcu płacisz za to więc to podobna zasada to składka na jedno konto.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.03.2013 o godz. 19:21

 dylan85 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Skąd: Lubawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2013 22:19    #5
Kupiłem tak konto steam zaraz po premierze, teraz niestety dane są już nieaktywne, gościu ma konto na allegro zablokowane i same negatywy od kretynów którzy myśleli że za 30 zł kupują samodzielne konto steam. Teraz na allegro nie sprzedają już kont

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2013 23:05    #6
Moim zdaniem i nie tylko moim jest to PIRACTWO,ponieważ jedna licencja FM - przypada na jedno stanowisko komputerowe...co jest wyraźnie napisane w instrukcji gry...poza tym w przyszłości te konta Steam zostaną zbanowane tak jak to było z kontami do FM 2012 - co do aktualizacji to nie zawsze jest pod ręką koleś który Ci poda hasło weryfikujące Steam,a bez niego nie zaktualizujesz online FM- na początku tuż po sprzedaży to będzie z chęcią podawał - zobaczycie za miesiąc,dwa albo jak wyjdzie nowszy FM czy będzie Wam podawał ten kod,a będziecie potrzebowali przeinstalować FM-a...(chyba że macie jednego maila z jednym hasłem i nikt tego hasła nie zmieni)...Wasz wybór i sumienie - ja kupiłem oryginał i mam to gdzieś.Pozdrawiam :):):)

P.S.Napisałem ten post po to żeby uświadomić co niektórych że jest to piractwo i przestrzec tych co mają zamiar kupić takie konto - chociaż 10 zł czy nawet mniej to żadna strata...tymbardziej nie moja...Co do Redaktora "ShedEnd" tej stronki to ja na Twoim miejscu bym się tym nie chwalił że tak kupiłeś FM-a bądź co bądź to oficjalna strona tej gry...:):):)Pzdr

 ronaldek1 Młody aktywista

Postów: 532
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2013 10:47    #7
@konraw

Gościu co ty wgl wygadujesz? Jakie piractwo? Czy jeśli to byłoby piractwo to byłoby to normą na legalnych serwisach aukcyjnych ? No chyba nie. A pretenesje do ShedEnda mnie rozwaliły...
http://www.cmrev(...)927.html

Mile widziana pomoc

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2013 13:02    #8
W legalnych serwisach aukcyjnych sprzedaje się różne rzeczy nielegalnie. Przykład? Bilety na mecze polskiej kadry, których zgodnie z prawem nie można odsprzedawać gdyż są imienne. Ktoś wystawia szalik za 200zł, gdzie gratis dodaje bilet. Wszystko teoretycznie spoko, ale jednak jest to niezgodne z prawem (tudzież jest to jego obejście).

Co do FM'a to się nie wypowiem, ja na pewno bym w taki sposób nic nie kupił.

 Masiel Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2013 10:57    #9
Witam!

Po prawie 2 letniej przerwie mam zamaiar wrocic do Fm`a, jednak sprzet na jakim bazuje zapoatrzony jest w Windows8 czy 13`stka smiga Wam bez problemu? Ogolnie jestem zielony w informatyce a czytam ze posiadanie steam`a jest koniecznoscia.... rozumiem ze dzieki niemu pobieram aktualizacje i latki?
Czy po takiej przerwie odnajde sie w nowej grze? czy lepiej zainstalowac 2011 i pobrac aktualne sklady?

PS. Prosze o wyrozumialosc, debiutuje na tym forum ;)

Pozdrawiam

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2013 13:18    #10
Wszystko dzieje się na steamie, który wystarczy pobrać z ich strony i zainstalować. Powinieneś się odnaleźć w 13, ale moim zdaniem 11 jest lepsza. To czy masz Win8 dużo nie zmienia o ile komputer spełnia wymagania, które możesz znaleźć w necie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.